Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuufufufuu

Faceci na czatach i portalach randkowych to OSZUŚCI !!

Polecane posty

Gość prawiczek z warszawy
Jak to skąd, choćby z Twojego miasta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
galia, tutaj się nie zgodzę :) znam wiele kobiet, na poziomie, wykształocone, zarabiają, dom posprzątany i ugotowane, a facet co? rogi przyprawia bo mu nudno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Masz racje, wiec wychodzi na to, ze jesli facet jest chamem to chamem zostanie i nic go juz nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie dziewczyny?faceta na portalach społecznościowych to dla mnie poroniony pomysł. Ja jestem uzależniony od czatu wp za to :P. Nigdy tam jednak nie szukałem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Troszkę demonizujecie, kobiety też święte nie są. Nie wszyscy faceci są nieokrzesani, są i tacy z odrobiną wyczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfgdfgbdfbdfbdf
"...dzis juz wiem, kiedy powinna mi sie zapalic czerwona lampka, jak powie ze go laska zdradzala albo rzucila albo byla zla i niedobra.... jakis powod miec musiala. Kto zdradzilby idealnego faceta?" To samo dotyczy kobiet. Po kilku tygodniach znajomosci z pewna "pania" dowiedzialem sie od niej, ze jest mezatka, tzn. w separacji z mezem. Ot, zapomniala mi o tym wczesniej powiedziec - jej slowa, gdy wyszl oszydlo z worka. Ponoc ja zdradzal na lewo i prawo. A ona nie miala sobie nic do zarzucenia. A pozniej sie okazalo, ze oboje sie zdradzali, malo tego ona w tej chwili nadal szuka przygod i rznie sie z kim popadnie. Ten tekst na zakonczenie naszej znajomosci: nie wdaje sie w romans z kazdym, po prostu mnie rozbroil. Wiekszej hipokryzji nie widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
No wlasnie, wiec gdzie poznac fajnych, normalnych ludzi? Net odpada, miasto (moje) tez (znam tu kazdego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galia55 W necie można poznać fajnych ludzi. W rozmowach na czatach można tak pokierować rozmwą by sprawdzić czy są na poziomie. A w realu to praktycznie wszędzie, ale trzeba mieć sporo odwagi by zagadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Powiem tak, ci z reala sa w necie i w realu też niestety samo dno :o brutalnie musiałam to napisać ale takiego chamstwa kiedyś nie było :o Pracuję w biurze i nawet petencie mają podteksty sexualne :o przeważnie same stare dziadygi :o Chodzę normalnie ubrana, niekiediedy nawet w glanach :) a klient, ok 60 lat życzył mi na święta "sztywnych łączy" :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Takie stwierdzenia "fajni, normalni" są mocno ogólne, rzekłbym wyświechtane. Ja kobiety nie posiadam, ale nie twierdzę że nie ma dobrych kobiet, a jednie że nie udało mi się żadnej zdobyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Kilka razy wchodziłam na czat, ale tam rozmawia sie glownie o sexie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Nie można też brać wszystkiego tak na sztywno, bo wam kwaśna mina zostanie na zawsze na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu be zkomentarza
Coz, chamstwo jest wszechobecne. Dzis bylam pierwszy dzien w pracy w firmie informatycznej jako marketerka. Przyszli jacys goscie, widac ze mieli kasy po sufit i ja ich z grzecznosci pytam: co im moge zaproponowac? A koles do mnie: goracy sex i w smiech. Nie no, po prostu mial tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Co złego jest w rozmowach o seksie? Oczywiście lepiej uprawiać seks niż o nim rozmawiać, Tak samo lepiej mieć pieniądze niż o nich rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Kiedyś kobieta dałaby w twarz i byłoby to honorowe, a teraz nie dasz bo cię oskarży o napaść :o takie chamskie czasy mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Nie ma nic złego w rozmowach o sexie, w normalnych rozmowach. Ale nie w pierwszych slowach rozmowy i nie z propozycjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galia55 Fakt, ale sama napisałaś "głównie", nie zawsze. Jeśli ktoś Ci się nie podoba klikasz ignoruj i gadasz z kimś innym. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Chyba nie mam do tego cierpliwosci, z sympatia jest na tyle dobrze, ze widze z kim rozmawiam, pisze. Moge sama wybrac swego rozmowce, a czat jest 100% anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Oczywiście :) w pracy sami żartujemy i rozmawiamy o sexie ale znamy się już kupę czasu. Normalna osoba nie startuje do kogoś z intencjami sexualnymi po nawet paru dniach, nie mówię tutaj, jak w moim przypadku po kilkudziesięciu minutach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze sie do dyskusji
czasem jestem na czacie i pisze z roznymi kobietami, ale mam wrazenie, ze te po prawie i psychologii maja niezle zryte berety. przede wszystkim sa aroganckie, stawiaja sie na piedestale i pisza, ze moga miec kazdego. ciekawe, biorac pod uwage ze sa same od ilustam lat, maja tylko psa jako towarzysza niedoli. spotkac na czacie osobe, z ktora mozna popisac na poziomie i w w kulturalny sposob graniczy z cudem. ale to tylko moje subiektywne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Nie czarujmy się drogie panie, nie jedna dama dworu potrafiła świntuszyć lepiej od erotomanów z czatu ;). Życie to nie książkowa bajka i nikt też dziś nie prowadzi dyskursów w zawoalowany sposób prowadzących do alkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Ja po filologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze sie do dyskusji
chetnie bym wymienil sie z Toba myslami i ew. zmienil zdanie na temat kobiet po prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Ja po administracji :D a często mylą mnie z filologiem :D bo gdy zwracam uwagę jakiemuś jełopowi :o uwagę, że nie pisze się "zkont" tylko skąd, to mnie wyzywają od nauczycielek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Kiedyś oglądałem telewizję śniadaniową i wypowiadały się tam całkiem atrakcyjne panie o relacjach damsko męskich i ustaliły gremialnie że z facetem można iść do łóżka nawet po tygodniu znajomości wszystko zależy od sytuacji i biegu spraw a nie ogólnie przyjętych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×