Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuufufufuu

Faceci na czatach i portalach randkowych to OSZUŚCI !!

Polecane posty

Gość dolacze sie do dyskusji
przeciez to bezsens ustalac sobie jakies odgorne granice, jesli chodzi o pojscie do lozka. jesli jest chemia, nic zaufania, to po co udawac osobe niedostepna, bawic sie w gierki psychologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Pojscie do lozka to kwestia osobista, problem zaczyna sie PO. Jak zachowuje sie facet? Jak kobieta? Kto jest rozczarowany? Kto chce wiecej a kto nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Oczywiście, że zależy od chemi :) nie zgrywam dziewicy orleańskiej, bo lubię sex ale prymitywny jest dla mnie mężczyzna wynajmujący bez mojej wiedzy hotel i pytający mnie jaki mam biust :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Mi też się wydaje że to takie cudowanie, nie specjalnie mi się chce wierzyć że w takiej damie przez duże D jest tylko wyrachowanie a nie ma miejsca na namiętność i jak pozna faceta marzeń to ma kamienną twarz i nie daje się do siebie zbliżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Tak mi się przypomniało Simon Mol też wynajmował swoim kobietom taksówki i kazał przyjeżdżać i przyjeżdżały, studentki z dobrych uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacze sie do dyskusji
ja juz bede uciekal. zegnam panie i panow, zyczac powodzenia w poszukiwaniu tej drugiej polowki - niekoniecznie na czacie, czy sympatii. pamietajcie, szczescie na kazdego gdzies czeka. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego tu sie innego
spodziewac? wszedzie klamstwo, manipulacja i zabawa uczuciami drugiej osoby, wszystko po to aby zaliczyc i porzucic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spotkałam sie z jednym z kafe
Pisał,że przystojny,wykształcony,itp.Zobaczyłam go na żywo i okazało się,że wcale nie jest przystojny.Najbardziej odpychające było jego uzębienie:miał popsute,szaro-żółte zęby:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej...
a z kim sie sotkalas? z offerma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemankoooo
ja też się spotkałąm z takim jednym. Od razu chciał się żenić i robić mi dzieciaka, tylko , że za bardzo nie miał czym:-D oczywiście, że go od pierwszego naszego spotkania kantem puściłam :) i wcale nie mam wyrzutów sumienia. Faceci oczekują od kobiet, że mają być piękne, zadbane i cudowne. Ja oczekuję od faceta, że przynajmniej mnie w łóżku zaspokoi. Jak nie potrafi to fora ze dwora!!! Nie jestem męczennicą. Miał siurka chyba na 5 cm. korniszonek. Duże jaj i małego fiutka. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuuu mikuuu
Czyli co, na pierwszej randce Cie zaliczyl? Bo tak mozna wywnioskowac z kontekstu Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 cm ołówiem??:)
nie miał bidulek czym zaliczać :-D facet jak ma malego fiutka to inwalida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprostuon34
też jest niezły. Zbok fuuuj ... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabranaaaa
Szymon Łysakowski: oszust, kłamca, złodziej!!!!!. Działa na Sympatii obecnie Nobody2love, na Badoo Noxero. Okradł już kilkadziesiąt dziewczyn. Sprawa prowadzona przez Warszawską Policję. Podaje obecne loginy na portalach, gdzie Pan Szymon prowadzi swoje oszustwa: Nie pożyczajcie mu pieniędzy (zawsze o nie prosi), pilnujcie portfela i kart płatniczych (podpatruje PINY!) Nie dajcie się zmanipulować! Jeżeli znajdziesz ten wpis w necie powie, że to wpis jego zawistnej byłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabranaaaa
Podaje obecne loginy na portalach, gdzie Pan Szymon prowadzi swoje oszustwa: nobody2love - Sympatia (obecnie wykasował zdjęcie) Noxero - Badoo na fejsbooku jest obecnie jako Lucky Hennessy, wcześniej był Ray Sugar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Co za bzdury, to kobiety wchodza na portale zeby sobie podbic ego ewentualnie umowic sie na obiad czy kawe gdzie oczywiscie FACET MA PLACIC, przykre. Widac te profile, po kilkatysiecy jak nie kilkanascie tysiecy odwiedzin i "jestem jaka jestem chcesz poznac to napisz". Z nikim sie nie spotkalem pomimo wysylania wiadomosci do kilkudziesieciu jak nie kilkuset kobiety juz zgubilem rachube, albo nie odpowiada albo urywaja kontakt bez powodu a ja zdjec nie chowam, profilu w rodzjau "jestem jaki jestem chesz poznac to napisz" tez nie mam. A potem baby narzekaja, gdzie sa prawdziwi faceci. Same ich odstraszacie wiec jest takich coraz mniej albo maja przynajmniej swiety spokoj bez kobiet, nie musza sie uzerac z ryczacymi 30-tkami i 40-tkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze oceniają cie po zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sie troche poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fikusny marian - to zależy od zdjęć tak na prawdę jak masz urodę to uwierz mi że problemu z randkami nie ma mało tego wiele razy mi kobiety proponowały seks, magia zdjęć? chyba wyglądam na kogoś kto lubi dużo seksu i w sumie to prawda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
A ja mam słonia w pokoju, marny prowokatorze/prowokatorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dziwisz jak wyglądasz jak beczka tłuszczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się spotkałam z jednym z kaffe. Poznawaliśmy się najpierw na emailu, gg, tel, potem spotkanie i tak się to ciągnie juz dwa lata jak jesteśmy razem :) Można ? Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ślub? Zaprosisz całą kafeterię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×