Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuufufufuu

Faceci na czatach i portalach randkowych to OSZUŚCI !!

Polecane posty

Gość Waldi ze Szczytna
wyjątkowy podrywacz twierdzi, że jest w trakcie rozwodu z żonką (głupią zaniedbaną i niewykształconą pindą) zapomina wspomnieć, że ma 3 córki, gorliwy katolik, właściciel małego domku taki cienki bolek, mały agencik z wielkimi marzeniami, chyba alkoholik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie niejaka joas
mistrzyni w klamstwie. co kolejne podejscie, to kreuje sie na kogos innego. zapomina wspomniec tylko, ze jest puszczalaska i nie ma rozwodu ze swoim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, że
ja myślę że nie warto szukać kogoś na Internecie na siłę.. hmmm później się tylko cierpi..wiem coś o tym jestem zdania że kto jest komuś przeznaczony to wcześniej czy później się zejdzie z tą osobą..choć czasem trudno jest tak czekać i czekać nie wiadomo jak długo..ja osobiście nigdy nie miałam chłopaka z Internetu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna szuka oszusta
całkiem niedawno na pewnym forum opisałam kilka swoich nie ciekawych randek część z nich za pośrednictwem portali randkowych. pisałam raczej nie dal jaj, ale ku przestrodze itd. pisałam o tym, że amanci z portali rzadko piszą prawdę o sobie, ukrywają najgorsze, a potem zamiast miłych wspomnień, długo nie możesz zapomnieć koszmaru ty spotkań. Niestety odniosłam inny niż zamierzony, koleżanki z tamtego forum zrobiły na mnie nagonkę wyszłam na nie czułego potwora kawał zołzy itd... bo nie chciałam się spotykać z psychicznym. który na zataił przede mną tą prawdę z gościem krasnalem, który w profilu pisał, że ma 180cm a w realu ledwo 140cm itd... może daruje sobie więćej szczegółów i powiem tylko tyle, że większość lubi takie akcje, tolerują oszustwa i inne dziadostwo więc się teraz nie dziwie skąd tyle mentów na portalach. mają duże grono wiernych fanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam konto na sympatii,ale podchodzę do tego ostrożnie,tym bardziej,że już zdążyłam się przekonać jacy potrafią być faceci,którzy tam siedzą :-O każdy pisze o stabilizacji,rodzinie a w głowie mu tylko jedno :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Ja spotkałam się z takim jednym "menedżerem" z sympatii :D kulturka niby, srututu, a on w połowie spotkania do mnie: jaki masz biust? :D że ona ma małego siusiorka; jaki był mój pierwszy raz? i czy pójdę z nim do pokoju hotelowego ale nic nie będziemy robić, kawkę wypijemy :D:D:D tupet miał na 102 :o w internecie normalnego już nie znajdziesz :o parę lat temu, to tak ale teraz to pacany siedzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Dokładnie, też mam kilka rewelacyjnych historyjek z własnego życia internetowego w zanadrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
To że gadacie i umawiacie się z pacnami nie ma nic wspólnego z internetową społecznością, człowieka z ogładą można poznać po pierwszym zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczku tu się nie zgodzę,sama spotkałam się z facetem,który doskonale potrafił grać i wydawał się naprawdę NORMALNYM facetem....niestety tylko wydawało mi się,że tak jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Ja z tym facetem rozmawiałam chyba tydzień przez telefon. Naprawdę był na poziomie. A tu taki cyrk :o wynajął hotel, bo był z daleka. Po spotkaniu wydzwaniał i podawał mi numer pokoju, że mam wracać :D:D:D że mi taxi zapłaci ale mam wrócić :D Jestem kobietą na jakimś poziomie i nie umawiam się z pacanami ale real weryfikuje do bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka123
Przepraszam, że się wtrącam w ten wątek, ale chyba każdy korzystający z Internetu chciałby przy okazji dorobić parę groszy. Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=305597 20dollars to najlepszy na świecie surfbar nr.1 możemy tutaj zarabiać głownie za wyświetlanie małego banera, a my możemy iść sobie gdzie chcemy lub grac w jakąś grę albo buszować po necie; baner nabija nam punkty: co 30 sek. 1 punkt; są one wymieniane na pieniądze pierwszego dnia każdego miesiąca; wypłaty są wykonywane na paypal, a jeśli ktoś chce to na konto bankowe albo jeszcze cos innego; polecam - szybko się zbiera punkty i jest 10 poziomów poleconych - po 10% od każdego poleconego Tutaj ludzie naprawdę zarabiają sensowne pieniądze, ale tylko tacy, którzy są cierpliwi i nie oczekują fortuny po tygodniu; zachęcenie kilku swoich znajomych jest podstawą sukcesu. Zachęcam: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=305597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt sporo facetów na tego typu portalach oszukuje. Niestety. Ja z czatów sam korzystam, ale nie po to by poznać żonę przyszłą po prostu lubię rozmawiać z ciekawymi ludźmi na poziomie. Od niektórych mam gg, a z jedną dziewczyną gadam często przez fon i planujemy się spotkać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,mój dziś podglądał-z tą różnicą,że moją koleżankę. a nie mnie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
Spotkałam się jakieś 3 tygodnie jeszcze z innym amantem :D rozmawialiśmy przez telefon i on ciągle "moja żona" i "moja żona", a twierdził, że po rozowodzie i pytam go, to jesteś po rozwodzie? a on: tak, tak, to z przyzwyczajenia, mamy dobre relacje. A twierdził, że 3 lata minęły od rozwodu :o spotkałam się z nim i znowu o tej swojej byłej żonie mi nawijał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
A po co on mnie w ogole podglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Ten "mój" to mi tak zrył beret, że naprawde zaczęłam sie zastanawiac, co jest ze mna nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Jakoś nie wierzę by nic mu się nie wymskło nic przez tydzień, choć przez tydzień to można wykonać i 2 telefony i 24 . Bo z opisu wygląda to raczej na jego nieporadność. Wydaje mi się że jednym kobietom komplementuje się biust i stawia sprawy jasno, a innym to samo opakowuje w bardziej przystępną formę. Też nie bardzo che mi się wierzyć że kobiety (te normalne) nie mają czasem ochoty wskoczyć fajnemu facetowi do łózka na pierwszej randce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie założę konta na sympatii. Wole poznawać ludzi w realu. Ewentualnie ludzi z okolicy przez czat, bo tam można znaleźć tkich o podobnych zainteresowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katenra efefa
autorko tematu.. skoro jestes bazylem to nic dziwnego ze nie odpisuja ja sam kiedy dostaje fotke od anonimowej panny i widze, ze z niej fest paszczur to ją osrywam od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatia to dno
A jeszcze inny, to po 20 minutach wyliczył mi na co jest chory: cukrzyca, nadciśnienie, coś z oczami itd., itd. niekończące się choroby :o i oczywiście megabogaty ;o wywalił do mnie z tekstem; czy ty naprawdę uważasz, że 8 tys. netto, to dużo? ;o naprawdę? a ja, że tak :D a on, naprawdę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki laski laski.;-
nie lepiej ie na amerykankich czatach zalogowac i czatwac zkretynami i haj zarabiac?? przynajmniej układ czyty od razu, jak tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galia55
Skad sie biora nie wiem, ale dzis juz wiem, kiedy powinna mi sie zapalic czerwona lampka, jak powie ze go laska zdradzala albo rzucila albo byla zla i niedobra.... jakis powod miec musiala. Kto zdradzilby idealnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×