Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffuufufufuu

Faceci na czatach i portalach randkowych to OSZUŚCI !!

Polecane posty

Gość gość
Żadnych slubów ! :D Jest nam dobrze tak jak jest A kaffe lubię , choćby z tego względu, że tu się poznaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak wiele kobiet padłam ofiara oszusta z portalu randkowego i postanowił ze nie mogę tego tak zostawić. Jestem a raczej będę właścicielka strony internetowej oszukana.eu od strony graficznej strona jest już gotowa domena zarejestrowana ale brakuje mi materiałów gdyż na stronie będzie galeria oszustów a ja na szczęście miałam do czynienia tylko z jednym. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Linki do profili lub zdjęcia z opisem. Pozdrawiam. oszukana@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja was zapraszam na stronę oszukana eu możecie tam zobaczyć pokaźną galerię oszustów na portalach randkowych i społecznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek z Chojnic, 69 lat( podaje 62-67, zalezy jaki portal) Wdowiec, corka w Berlinie ,syn na swoim a on mieszka sam z kotem i zaprasza do siebie nad jezioro charzykowskie- tak o sobie pisze i faktycznie tak jest.Emeryt , dorabia jako magazynier. Ma na i oe Andrzej a.e często podaje Adam , podpisuje sie jako An i tak tutuluje swoje wiadomosci. To stary erotoman dowartosciowujący sie na stare lata iloscia kobiet. Udaje samonego , milego staruszka, ktory ragnie tylko odrobiny uczucia! W rzeczywistosci kolekcjonuje zdobyte kobiety, jedna wyjezdza nastepna przyjezdza!! Dzieki temu ma posprzatane , ugotowane i jak sam to nazywa dziewuche do lozka( chociaz jedzie na viagropodobnych specyfikach), rodzina i znajomi wiedza jake zycie prowadzi ale nie daja po sobie poznac,ze przedstwia im kolejna lozkowa przygode!! Po kilku spotkaniach jako ze ma wciaz nowy towar z portali w bezczelny sposob konczy znajomosc. Specyfika jego dzialania jest to ,ze sam nigdy nigdzie nie pojedie tylko zaprasza do siebie- potrafi bardzo dlugo grac swoja bezbronna ro,e i cierpliwie polowac. A potem ma darmowy seks z dostawa do domu bo tak to tez nazyw do kolegow przy wodce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ijqefejioqwf
Autorko, nie każdy taki jest. Niektórzy po prostu chcą znaleźć miłość. Przykro mi, że trafiałaś na idiotów. Może dobrze, że ich bliżej nie poznałaś skoro nie byli tego warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam poznałem w internecie mega wspaniałą kochankę. BOSKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrogaaa
Szymon lysakowski pivilllage lat 35 sympatia uwaga oszust zdjecie w windzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena T
Szymon Ł., z Gocławia / Saska Kępa, z psem białym małym, zdjęcia na nartach, przemiły wysoki i inteligentny. Nie pożyczać pieniędzy, chyba że macie gest! uzależniony... jak się dokopałam działa od kilku lat... dziewczyny zgłaszajcie sprawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
OSZUKAŁ MNIE STRASZNIE SYMPATIA adam1975d cały czas robi to innym kobietom najgorsze że częstuje syfem makabra straszny psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś poznała Piotrka38 z badoo , jest z lublina i niby kawaler , jest informatykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 107
Jest taki typ podaje że jest samotny szuka kobiet na, "polskie randki w Niemczech i innych portalach randkowych. Zna tylko j polski więc szuka polek które mieszkają za granicą. Jego profile to adi24 lub majk 1997 może mieć inny profil jak każdy oszust. Na imię ma Adam. Wiem że dalej oszukuje. Uważajcie na tego typa. Wiek 41 lub 47 bo kręcił. Nosi okulary,ciemy szarym krótkie włosy. Uważajcie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następnym okazem do kolekcji jest niejaki z Torunia Mariusz N. który chce zdjęcia pisze o pończoszkach czerwonych sukienkach Typowy tani flirciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to on jest w związku i często wybiera mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina11
A ja Wam powiem, że poznałam kogoś na czacie i jesteśmy ze sobą 1,5 roku, chociaż większość na czatach to osoby które szukają taniej rozrywki, oszuści i naciągacze. Na kilku takich się natknęłam, osoby które od razu prosiły o zdjęcie były u mnie skreślane, bo wiadomo czym się kierowały, kilku poznałam w realu, później okazywało się, że ściemniacze i chodziło im tylko o sex, jeden około 2 lat temu twierdził, że jest po rozwodzie, wysyłał mi zdjęcia 8-letniej córki, nalegał na spotkanie, po czym dzisiaj widziałam go z kobietą i około 2 letnim synem, porażka, szukał na czatach kobiety w momencie, kiedy jego partnerka byłą w ciąży albo tuż po porodzie. Dla mnie najgorszy typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na pseudonimy; Wysokigość 30 Wysokibrunet WysokiPiotr Rafaelnada Oszust ma żonę i dzieci Wyrywa hurtowo Udaje biznesmena podróżującego po świecie Szukający miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na pseudonimy; Wysokigość 30 Wysokibrunet WysokiPiotr Rafaelnada Oszust ma żonę i dzieci Wyrywa hurtowo Udaje biznesmena podróżującego po świecie Szukający miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam przed kontem Tomasz 45 Gryfino Badoo, facet nie jest oszustem w sensie ze naciąga na kase czy seks ale ma za sobą kiepską rodzinną przeszłosć i jest rozwodnikiem obarczonym chorą niezrównoważoną psychicznie córką, ona kłamie wyzywa ludzi jest agresywna, opowiada bajki,z nią zadna kobieta nie wytrzyma, dlatego trzymać sie z daleka od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta spotyka faceta ktory jest bardzo przystojny sama wyglada bardzo przecietnie i najpewniej pracuje w jakims warzywniaku na portalach takich jak ona sa setki. Czy to nie wydaje sie kazdej normalnej osobie zbyt piekne by byc prawdziwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×