Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość stary satyr jesteś
kompletnym idiotą :D po tym jak całe twoje przyrodzenie już mieści się w jej przełyku tak że jej cudne oczęta na wierzch wychodzą niechaj wówczas "jej"ząbki w przypływie namiętności odgryzą ci jajka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co tu robić?
Nie rozumiem tematu. Jak to sex może być nieważny dla faceta?!?!?!?!?!? Nieważny to jest kolor pokoju w sypialni, a nie seks. Przecież dla każdego z nas to świat kręci się wokół doopy. Ja się do tego przyznaję i nie ściemniam, że patrzę na żonę tylko jako na wspaniałą przyajciółkę, matkę dzieci, etc. Żona to też jest obiekt seksualny. A że przy okazji bardzo ją kocham i szanuję, to tylko polepsza seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalają mnie takie tasiemcowe posty i piep... o jakim tam naturalnym planowaniu rodziny, jak by ktoś nie zauważył to mamy już XXI wiek, ludzie już latają w kosmos!!! a co tam słychać u Ciebie mika?? mam nadzieję że się w temacie poprawiło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr Ty jak zwykle pojechałeś po bandzie ;) uwielbiam czytac te Twoje wypowiedzi szczególnie rano przy kawie:) Szkoda że temat powoli umiera choć z drugiej strony ciężko liczyć na jakąś konstruktywną wypowiedź po pół roku wałkowania tematu w kółko Jeśli chodzi o poprawę, to u mnie raz lepiej raz gorzej. Raz seks jest 3 razy dziennie a czasem nie ma go przed 2-3 tygodnie. A może to właśnie chodzi o spontaniczność? Kto powiedział że ilość 3 stosunków w tygodniu to norma a poniżej to już pojawia się problem. Teraz z perspektywy czasu patrze na pewne sprawy inaczej. Wiem,że jak mam się z Nim kłócić tylko dlatego że nie ma seksu, to wole odpuścić. Może to rozwiązanie na krótka mete ale jak na razie sie sprawdza. W piątek po cały dniu odpoczynku jak mnie dopadł to byłam biedna :) Dzisiaj rano jak wychodził do pracy powiedział: gdybym nie musiał iść na szkolenie na 8 to bym cie dopadł i byś błagała żebym przestał... Wiem też że znowu bedzie totalny brak seksu przed jakiś czas. Staram się o tym nie mysleć. Raz jest mnóstwo seksu, aż nie wychodzimy z sypialni a czasem mamy "przerwe". I wiecie co jest najlepsze? Z ręką na sercu- seks lepszy- ja go nie gonie i nie wyliczam ile razy było a ile nie było, nie robie wyrzutów, że nie kochaliśmy się od soboty a mamy czwartek....srutututuuuuuu Dzięki temu że przemilczałam temat moje "pożycie prawie małżeńskie" jest o niebo lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZ.:), nie było mnie kilka dnia a tu proszę wkońcu ktos napisał, fajnie:)... becia to widze, że u Ciebie spoko, zdarza się 3 razy dziennie:):) gratuluje, i powiem Ci, ze masz racje, ja też przestałam ględzić że nie ma seksu, nie ma wyrzutów i jest duzo lepiej niż ciągle narzekanie...chociaz teraz zrobiłam mu dłuższą przerwę... do natmana: miałam chwilową przerwe - może ze 3 tyg, ost.duzo na głowie było, a dziś dzień wolnego i to on mnie musiał namawiać na seks, dobrze mu zrobiło chwile przerwy... i fajnie to zrobił bo byłam w innym pokoju i zaczął wysyłać mi sms-y i zachęcać to seksu, aż wkońcu uległam i wróciłam do sypialni.. mam nadzieje, że teraz cos się zmieni. Przynajmniej ja staram się inaczej podchodzić do seksu i nie mysleć non stop, przynajmniej mnie zaskakuje, bo ja myśle że i tak nic nie będzie a tu proszę coś innego:)... No i chce Wam powiedzieć, że pewnie zaczniemy się starać o dzidziusia, jestem bardzo ciekawa jak to będzie hehe:) pozdrawiam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ostatnie wypowiedzi desperatki i miki fajnie i trafnie podsumowują temat. Może to jest jakiś sposób na takich seksualnych leniuchów - dać mu trochę odpocząć i przejąć inicjatywę??? Byle tylko ten odpoczynek nie trwał za długo:-) Grunt że jest lepiej i niech to lepiej utrzyma się jak najdłużej. Trzymam za Was kciuki dziewczyny. Mika - dzidziuś to fajna sprawa oczywiście jeżeli obydwoje jesteście zdecydowani. Mam nadzieję że się szybko uda wystarać bo czasami niektórzy starają się i starają a efektów nie widać. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo. co tam u Was? ja od 2 dnich pokłóciłam się z mężem i lipa:/... no niby staramy się o dziecko, ale byłam u lekarza i tak łatwo nie będzie... no ale to nie na tym forum:)... seksu tez pewnie nie będzie bo sie pokłociliśmy a oboje jesteśmy uparci więc szybko nam nie przejdzie:(. a co u Was? jakieś zmiany, nowe sposoby? powiem Wam, że ja ostatnio ( jak jeszcze było dobrze) sama zaczęłam zaczepiać męża, tulić się i dotykać i odziwo łatwo poszło, więc już sama nie wiem co lepsze, czy przetrzymać czy pojść na całość, chyba trzeba to wyczuć, chociaż niezawsze mi sie to udaje, tym razem zaryzykowałam, chociaż to ON powinien pierwszy ale do cholery jesteśmy wkońcu razem , miałam ochotę więć czemu mam sobie żałowac heh:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipcio a co tam u Ciebie? wróciłąs z wakacji i co? poprawa jakaś? pisz mi tu szybciutko;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
kurcze :-( chyba rzeczywiście wcięło go ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasdasasasasa
szkoda bo to ciekawy watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelko
Witam Przeczytałem prawie cały wątek. Opinie bardzo ciekawe. Piszę, bo sam mam podobne problemy, chetnie włącze się do dyskusji jeżeli będą nadal chętni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając takie watek nawet nie myślałam że bedzie on się cieszył aż taką popularnością, bardzo chętnie wróce do tematu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
desperatkabecia, jak u Ciebie obecnie przedstawia sie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
Hmm, a bylo przeciez u Ciebie juz lepiej, co sie stalo ze znowu seks jest tak rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmiar pracy zmęczenie, codzienność, rutyna...sama nie wiem, nie znam odpowiedzi ani tez nie znam sposobu co zrobić aby było lepiej, czuje się odtrącona, niepożądana pomimo jego zapewnień o wielkiej miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielekwcak
desperatkabecia, brakuje Ci tylko pozadania przez brak seksu, czy moze ten brak seksu wynika ze nie najlepszeych relacji na innych polach? Poza seksem wszystko jest ok? Co zamierzasz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiemy się doskonale, praktycznie się nie kłócimy, wszystko oprócz seksu jest dobrze z tym że niestety kiedy już za długo się nie kochamy ja poprzez to że jestem nerwowa...czasem mam wrażenie jest jesteśmy parą przyjaciół których łączy więź na całe życie ale z drugiej strony brakuje mi namiętności. a co zamierzam zrobić...nie wiem, na pewno nie szukać przygód, nie mam zamiaru zmieniać partnera tylko dlatego. owszem seks jest ważny ale nie najważniejszy. Cenie w nim wiele zalet których niejedna osoba może mi pozazdrościć tylko ten seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielekwcak
A moze jemu seks srednio odpowiada z Toba, tzn moze jestes dosc slaba w lozku i dlatego nie chce sie z Toba kochac. Moze jestes zbyt bierna w lozku, nie chodzi mi o inicjatywe jesli idzie o seks tylko sam seks, moze powinnas byc aktywniejsza w seksie, wiecej dzialac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslałam...sama przejmuje inicjatywe ale nic z tego...chyba mi nie powiesz że facetów nie kręci jak laska w zajebistej bieliźnie klęka przed nim i zabiera się do rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkaaa;
17:55 anjarubikon Ile w skali 1/10? http://www.voila.pl/319/pncwb/?1 17:56 [zgłoś do usunięcia]bziumbziumon 2 17:57 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana 7 17:57 [zgłoś do usunięcia]dfdsvd kobieta jednak powinna mieć wcięcie na linii bioder, ty jesteś prosta jak deska (tylko nie w biuście a w talii) jak dla mnie za bardzo męski typ, ale o gustach się nie dyskutuje 18:01 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon a czemu tylko 2? 18:05 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon podbijam pytanie 18:10 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia trochę męska chyba że coś fotoszopowałaś 18:11 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia 5/10 18:12 [zgłoś do usunięcia]chlopie popieram Cie dobrze ze nie jestes gruba, ale malo poakzalas, nie wiemy jakie masz nogi, moze masz masynwe lydki ale wydaje sie ze wygladasz calkime ok 18:13 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon nic nie zmieniałam nad brzuchem pracuję żeby było wcięcie 18:14 [zgłoś do usunięcia]dilay 2/ 10 Kobieta bez wcięcia w talii to nie kobieta! to chłop! 18:14 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 same zazdrosnice sie wypowiadaja. Masz swietna figure. Daje 10. 18:14 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że jesteś BARDZO zgrabna. i tyle. a te wyżej głupie komentarze to olej. ważne, żebyś Ty się sama dobrze czuła. Owszem, może i w talii mogłoby być większe wcięcie, ale co to komu przeszkadza? ładna, zgrabna kobieta. normalna. omijaj kafe, okładki gazet i photoshopa życie jest piękne i ciesz się nim bez tych paskud powyżej 18:15 [zgłoś do usunięcia]pendzior brzuch możesz wypłaszczyć ale wcięcia Ci to nie da. 18:15 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że aha, no i ocena. skali mi zabrakło........ jesteś piękna 18:15 [zgłoś do usunięcia]Eeerrr... Jestes szczupla i masz ladne cialo, ale meska sylwetke - szerokie ramiona, waskie biodra i brak wciecia w talii. Niestety cwiczenia niewiele pomoga, a jedyne, czym mozesz sylwetke korygowac to odpowiednie dobieranie ubran. 18:15 [zgłoś do usunięcia]goody za szeroka talia, za wąskie biodra wg badań, to właśnie duża różnica między talią a biodrami jest uważana za najbardziej kobiecą, a przez mężczyzn - za najbardziej seksowną (bardziej niż biust czy nogi) http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:16 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana https://lh4.googleusercontent.com/-YMb912hcsA Y/TvtsOCyQlII/AAAAAAAAL_8/CfLdpPF5hD8/s237/1.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-8Fqia7wpYN Q/TvtsOMV2PrI/AAAAAAAAL_4/0RrJpToY0RM/s439/2.jpg kim jest ten facet?!?! 18:16 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon facet i trele morele- dzięki z tą 2/10 się nie zgadzam. bez przesady 18:17 [zgłoś do usunięcia]goody moim zdaniem jednak nawet nie o talię chodzi, a o wąskie biodra, bo w porównaniu do bioder masz szerokie bary http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:25 [zgłoś do usunięcia]masz bardzo ładną figurkę pozazdrościć 8/10 ps.gdzie kupiłaś ten kostium ? 18:27 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon w Katowicach 18:32 [zgłoś do usunięcia]goody a gdybym miał ocenić? jakieś 5/10. Uważam że ważniejsze są kobiece proporcje o których pisałem niż np. idealny brzuch. Co z tego że jesteś szczupła, gdy wyglądasz jak facet. http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:37 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 od kiedy faceci maja taki ladny biust? Ja pie**ole, czytam ta komentarze i nie wyrabiam. Ktos by pomyslal ze oceniajacy sa tacy idealni. Zauwaza wszystko i doczepia sie do najmniejszej rzeczy. Chcialabym spotkac na plazy wszystkie te krytykujace osoby, hehe. O ile bywaja w takich miejcach... 18:42 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i t jst fajne, dzo lepiej wygadalaby w gorze stroju o ksztalcie zwylego stanika, ten psuje efekt i poszerza w barach fakt, ma waskie biodra, i malo wciecia w talii, ale jest apetyczna. 18:44 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i nie przejmuj si, ja mam wciecie w talii, ale mam tez wylewajace sie boczki cos za cos w moim przypadku. a i piersi nie mam. odpowiedni stroj i bedzie super 18:45 [zgłoś do usunięcia]levadia1 biust 4/10 talia 4/10 ogolnie 3,5/10 18:52 [zgłoś do usunięcia]Mi_rabelek Super figura 10/10 18:54 [zgłoś do usunięcia]Kaliban + akceptowalny cyc szczupła spory minus brak talii. Baba jednakjak się na czworaka wypnie to powinna prezentować kształtne, szerokie siedzenie i wąską talię. "Mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. A sprzątanie domu, podlewanie drzewa i wychowywanie bachora to babska robota." Kobiece życie emocjonalne w pigułce: http://kwejk.pl/obrazek/98989 Aliquando fidelis 18:54 [zgłoś do usunięcia]w sam raz na raz jestes 18:59 [zgłoś do usunięcia]moja mamcia 3\10 brak wcięcia i bioderek. nie masz kobiecych kształtów 17:55 anjarubikon Ile w skali 1/10? http://www.voila.pl/319/pncwb/?1 17:56 [zgłoś do usunięcia]bziumbziumon 2 17:57 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana 7 17:57 [zgłoś do usunięcia]dfdsvd kobieta jednak powinna mieć wcięcie na linii bioder, ty jesteś prosta jak deska (tylko nie w biuście a w talii) jak dla mnie za bardzo męski typ, ale o gustach się nie dyskutuje 18:01 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon a czemu tylko 2? 18:05 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon podbijam pytanie 18:10 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia trochę męska chyba że coś fotoszopowałaś 18:11 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia 5/10 18:12 [zgłoś do usunięcia]chlopie popieram Cie dobrze ze nie jestes gruba, ale malo poakzalas, nie wiemy jakie masz nogi, moze masz masynwe lydki ale wydaje sie ze wygladasz calkime ok 18:13 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon nic nie zmieniałam nad brzuchem pracuję żeby było wcięcie 18:14 [zgłoś do usunięcia]dilay 2/ 10 Kobieta bez wcięcia w talii to nie kobieta! to chłop! 18:14 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 same zazdrosnice sie wypowiadaja. Masz swietna figure. Daje 10. 18:14 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że jesteś BARDZO zgrabna. i tyle. a te wyżej głupie komentarze to olej. ważne, żebyś Ty się sama dobrze czuła. Owszem, może i w talii mogłoby być większe wcięcie, ale co to komu przeszkadza? ładna, zgrabna kobieta. normalna. omijaj kafe, okładki gazet i photoshopa życie jest piękne i ciesz się nim bez tych paskud powyżej 18:15 [zgłoś do usunięcia]pendzior brzuch możesz wypłaszczyć ale wcięcia Ci to nie da. 18:15 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że aha, no i ocena. skali mi zabrakło........ jesteś piękna 18:15 [zgłoś do usunięcia]Eeerrr... Jestes szczupla i masz ladne cialo, ale meska sylwetke - szerokie ramiona, waskie biodra i brak wciecia w talii. Niestety cwiczenia niewiele pomoga, a jedyne, czym mozesz sylwetke korygowac to odpowiednie dobieranie ubran. 18:15 [zgłoś do usunięcia]goody za szeroka talia, za wąskie biodra wg badań, to właśnie duża różnica między talią a biodrami jest uważana za najbardziej kobiecą, a przez mężczyzn - za najbardziej seksowną (bardziej niż biust czy nogi) http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:16 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana https://lh4.googleusercontent.com/-YMb912hcsA Y/TvtsOCyQlII/AAAAAAAAL_8/CfLdpPF5hD8/s237/1.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-8Fqia7wpYN Q/TvtsOMV2PrI/AAAAAAAAL_4/0RrJpToY0RM/s439/2.jpg kim jest ten facet?!?! 18:16 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon facet i trele morele- dzięki z tą 2/10 się nie zgadzam. bez przesady 18:17 [zgłoś do usunięcia]goody moim zdaniem jednak nawet nie o talię chodzi, a o wąskie biodra, bo w porównaniu do bioder masz szerokie bary http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:25 [zgłoś do usunięcia]masz bardzo ładną figurkę pozazdrościć 8/10 ps.gdzie kupiłaś ten kostium ? 18:27 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon w Katowicach 18:32 [zgłoś do usunięcia]goody a gdybym miał ocenić? jakieś 5/10. Uważam że ważniejsze są kobiece proporcje o których pisałem niż np. idealny brzuch. Co z tego że jesteś szczupła, gdy wyglądasz jak facet. http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:37 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 od kiedy faceci maja taki ladny biust? Ja pie**ole, czytam ta komentarze i nie wyrabiam. Ktos by pomyslal ze oceniajacy sa tacy idealni. Zauwaza wszystko i doczepia sie do najmniejszej rzeczy. Chcialabym spotkac na plazy wszystkie te krytykujace osoby, hehe. O ile bywaja w takich miejcach... 18:42 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i t jst fajne, dzo lepiej wygadalaby w gorze stroju o ksztalcie zwylego stanika, ten psuje efekt i poszerza w barach fakt, ma waskie biodra, i malo wciecia w talii, ale jest apetyczna. 18:44 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i nie przejmuj si, ja mam wciecie w talii, ale mam tez wylewajace sie boczki cos za cos w moim przypadku. a i piersi nie mam. odpowiedni stroj i bedzie super 18:45 [zgłoś do usunięcia]levadia1 biust 4/10 talia 4/10 ogolnie 3,5/10 18:52 [zgłoś do usunięcia]Mi_rabelek Super figura 10/10 18:54 [zgłoś do usunięcia]Kaliban + akceptowalny cyc szczupła spory minus brak talii. Baba jednakjak się na czworaka wypnie to powinna prezentować kształtne, szerokie siedzenie i wąską talię. "Mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. A sprzątanie domu, podlewanie drzewa i wychowywanie bachora to babska robota." Kobiece życie emocjonalne w pigułce: http://kwejk.pl/obrazek/98989 Aliquando fidelis 18:54 [zgłoś do usunięcia]w sam raz na raz jestes 18:59 [zgłoś do usunięcia]moja mamcia 3\10 brak wcięcia i bioderek. nie masz kobiecych kształtów 17:55 anjarubikon Ile w skali 1/10? http://www.voila.pl/319/pncwb/?1 17:56 [zgłoś do usunięcia]bziumbziumon 2 17:57 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana 7 17:57 [zgłoś do usunięcia]dfdsvd kobieta jednak powinna mieć wcięcie na linii bioder, ty jesteś prosta jak deska (tylko nie w biuście a w talii) jak dla mnie za bardzo męski typ, ale o gustach się nie dyskutuje 18:01 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon a czemu tylko 2? 18:05 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon podbijam pytanie 18:10 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia trochę męska chyba że coś fotoszopowałaś 18:11 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia 5/10 18:12 [zgłoś do usunięcia]chlopie popieram Cie dobrze ze nie jestes gruba, ale malo poakzalas, nie wiemy jakie masz nogi, moze masz masynwe lydki ale wydaje sie ze wygladasz calkime ok 18:13 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon nic nie zmieniałam nad brzuchem pracuję żeby było wcięcie 18:14 [zgłoś do usunięcia]dilay 2/ 10 Kobieta bez wcięcia w talii to nie kobieta! to chłop! 18:14 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 same zazdrosnice sie wypowiadaja. Masz swietna figure. Daje 10. 18:14 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że jesteś BARDZO zgrabna. i tyle. a te wyżej głupie komentarze to olej. ważne, żebyś Ty się sama dobrze czuła. Owszem, może i w talii mogłoby być większe wcięcie, ale co to komu przeszkadza? ładna, zgrabna kobieta. normalna. omijaj kafe, okładki gazet i photoshopa życie jest piękne i ciesz się nim bez tych paskud powyżej 18:15 [zgłoś do usunięcia]pendzior brzuch możesz wypłaszczyć ale wcięcia Ci to nie da. 18:15 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że aha, no i ocena. skali mi zabrakło........ jesteś piękna 18:15 [zgłoś do usunięcia]Eeerrr... Jestes szczupla i masz ladne cialo, ale meska sylwetke - szerokie ramiona, waskie biodra i brak wciecia w talii. Niestety cwiczenia niewiele pomoga, a jedyne, czym mozesz sylwetke korygowac to odpowiednie dobieranie ubran. 18:15 [zgłoś do usunięcia]goody za szeroka talia, za wąskie biodra wg badań, to właśnie duża różnica między talią a biodrami jest uważana za najbardziej kobiecą, a przez mężczyzn - za najbardziej seksowną (bardziej niż biust czy nogi) http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:16 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana https://lh4.googleusercontent.com/-YMb912hcsA Y/TvtsOCyQlII/AAAAAAAAL_8/CfLdpPF5hD8/s237/1.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-8Fqia7wpYN Q/TvtsOMV2PrI/AAAAAAAAL_4/0RrJpToY0RM/s439/2.jpg kim jest ten facet?!?! 18:16 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon facet i trele morele- dzięki z tą 2/10 się nie zgadzam. bez przesady 18:17 [zgłoś do usunięcia]goody moim zdaniem jednak nawet nie o talię chodzi, a o wąskie biodra, bo w porównaniu do bioder masz szerokie bary http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:25 [zgłoś do usunięcia]masz bardzo ładną figurkę pozazdrościć 8/10 ps.gdzie kupiłaś ten kostium ? 18:27 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon w Katowicach 18:32 [zgłoś do usunięcia]goody a gdybym miał ocenić? jakieś 5/10. Uważam że ważniejsze są kobiece proporcje o których pisałem niż np. idealny brzuch. Co z tego że jesteś szczupła, gdy wyglądasz jak facet. http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:37 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 od kiedy faceci maja taki ladny biust? Ja pie**ole, czytam ta komentarze i nie wyrabiam. Ktos by pomyslal ze oceniajacy sa tacy idealni. Zauwaza wszystko i doczepia sie do najmniejszej rzeczy. Chcialabym spotkac na plazy wszystkie te krytykujace osoby, hehe. O ile bywaja w takich miejcach... 18:42 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i t jst fajne, dzo lepiej wygadalaby w gorze stroju o ksztalcie zwylego stanika, ten psuje efekt i poszerza w barach fakt, ma waskie biodra, i malo wciecia w talii, ale jest apetyczna. 18:44 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i nie przejmuj si, ja mam wciecie w talii, ale mam tez wylewajace sie boczki cos za cos w moim przypadku. a i piersi nie mam. odpowiedni stroj i bedzie super 18:45 [zgłoś do usunięcia]levadia1 biust 4/10 talia 4/10 ogolnie 3,5/10 18:52 [zgłoś do usunięcia]Mi_rabelek Super figura 10/10 18:54 [zgłoś do usunięcia]Kaliban + akceptowalny cyc szczupła spory minus brak talii. Baba jednakjak się na czworaka wypnie to powinna prezentować kształtne, szerokie siedzenie i wąską talię. "Mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. A sprzątanie domu, podlewanie drzewa i wychowywanie bachora to babska robota." Kobiece życie emocjonalne w pigułce: http://kwejk.pl/obrazek/98989 Aliquando fidelis 18:54 [zgłoś do usunięcia]w sam raz na raz jestes 18:59 [zgłoś do usunięcia]moja mamcia 3\10 brak wcięcia i bioderek. nie masz kobiecych kształtów 17:55 anjarubikon Ile w skali 1/10? http://www.voila.pl/319/pncwb/?1 17:56 [zgłoś do usunięcia]bziumbziumon 2 17:57 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana 7 17:57 [zgłoś do usunięcia]dfdsvd kobieta jednak powinna mieć wcięcie na linii bioder, ty jesteś prosta jak deska (tylko nie w biuście a w talii) jak dla mnie za bardzo męski typ, ale o gustach się nie dyskutuje 18:01 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon a czemu tylko 2? 18:05 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon podbijam pytanie 18:10 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia trochę męska chyba że coś fotoszopowałaś 18:11 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia 5/10 18:12 [zgłoś do usunięcia]chlopie popieram Cie dobrze ze nie jestes gruba, ale malo poakzalas, nie wiemy jakie masz nogi, moze masz masynwe lydki ale wydaje sie ze wygladasz calkime ok 18:13 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon nic nie zmieniałam nad brzuchem pracuję żeby było wcięcie 18:14 [zgłoś do usunięcia]dilay 2/ 10 Kobieta bez wcięcia w talii to nie kobieta! to chłop! 18:14 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 same zazdrosnice sie wypowiadaja. Masz swietna figure. Daje 10. 18:14 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że jesteś BARDZO zgrabna. i tyle. a te wyżej głupie komentarze to olej. ważne, żebyś Ty się sama dobrze czuła. Owszem, może i w talii mogłoby być większe wcięcie, ale co to komu przeszkadza? ładna, zgrabna kobieta. normalna. omijaj kafe, okładki gazet i photoshopa życie jest piękne i ciesz się nim bez tych paskud powyżej 18:15 [zgłoś do usunięcia]pendzior brzuch możesz wypłaszczyć ale wcięcia Ci to nie da. 18:15 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że aha, no i ocena. skali mi zabrakło........ jesteś piękna 18:15 [zgłoś do usunięcia]Eeerrr... Jestes szczupla i masz ladne cialo, ale meska sylwetke - szerokie ramiona, waskie biodra i brak wciecia w talii. Niestety cwiczenia niewiele pomoga, a jedyne, czym mozesz sylwetke korygowac to odpowiednie dobieranie ubran. 18:15 [zgłoś do usunięcia]goody za szeroka talia, za wąskie biodra wg badań, to właśnie duża różnica między talią a biodrami jest uważana za najbardziej kobiecą, a przez mężczyzn - za najbardziej seksowną (bardziej niż biust czy nogi) http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:16 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana https://lh4.googleusercontent.com/-YMb912hcsA Y/TvtsOCyQlII/AAAAAAAAL_8/CfLdpPF5hD8/s237/1.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-8Fqia7wpYN Q/TvtsOMV2PrI/AAAAAAAAL_4/0RrJpToY0RM/s439/2.jpg kim jest ten facet?!?! 18:16 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon facet i trele morele- dzięki z tą 2/10 się nie zgadzam. bez przesady 18:17 [zgłoś do usunięcia]goody moim zdaniem jednak nawet nie o talię chodzi, a o wąskie biodra, bo w porównaniu do bioder masz szerokie bary http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:25 [zgłoś do usunięcia]masz bardzo ładną figurkę pozazdrościć 8/10 ps.gdzie kupiłaś ten kostium ? 18:27 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon w Katowicach 18:32 [zgłoś do usunięcia]goody a gdybym miał ocenić? jakieś 5/10. Uważam że ważniejsze są kobiece proporcje o których pisałem niż np. idealny brzuch. Co z tego że jesteś szczupła, gdy wyglądasz jak facet. http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:37 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 od kiedy faceci maja taki ladny biust? Ja pie**ole, czytam ta komentarze i nie wyrabiam. Ktos by pomyslal ze oceniajacy sa tacy idealni. Zauwaza wszystko i doczepia sie do najmniejszej rzeczy. Chcialabym spotkac na plazy wszystkie te krytykujace osoby, hehe. O ile bywaja w takich miejcach... 18:42 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i t jst fajne, dzo lepiej wygadalaby w gorze stroju o ksztalcie zwylego stanika, ten psuje efekt i poszerza w barach fakt, ma waskie biodra, i malo wciecia w talii, ale jest apetyczna. 18:44 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i nie przejmuj si, ja mam wciecie w talii, ale mam tez wylewajace sie boczki cos za cos w moim przypadku. a i piersi nie mam. odpowiedni stroj i bedzie super 18:45 [zgłoś do usunięcia]levadia1 biust 4/10 talia 4/10 ogolnie 3,5/10 18:52 [zgłoś do usunięcia]Mi_rabelek Super figura 10/10 18:54 [zgłoś do usunięcia]Kaliban + akceptowalny cyc szczupła spory minus brak talii. Baba jednakjak się na czworaka wypnie to powinna prezentować kształtne, szerokie siedzenie i wąską talię. "Mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. A sprzątanie domu, podlewanie drzewa i wychowywanie bachora to babska robota." Kobiece życie emocjonalne w pigułce: http://kwejk.pl/obrazek/98989 Aliquando fidelis 18:54 [zgłoś do usunięcia]w sam raz na raz jestes 18:59 [zgłoś do usunięcia]moja mamcia 3\10 brak wcięcia i bioderek. nie masz kobiecych kształtów 17:55 anjarubikon Ile w skali 1/10? http://www.voila.pl/319/pncwb/?1 17:56 [zgłoś do usunięcia]bziumbziumon 2 17:57 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana 7 17:57 [zgłoś do usunięcia]dfdsvd kobieta jednak powinna mieć wcięcie na linii bioder, ty jesteś prosta jak deska (tylko nie w biuście a w talii) jak dla mnie za bardzo męski typ, ale o gustach się nie dyskutuje 18:01 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon a czemu tylko 2? 18:05 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon podbijam pytanie 18:10 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia trochę męska chyba że coś fotoszopowałaś 18:11 [zgłoś do usunięcia]milusia blondzia 5/10 18:12 [zgłoś do usunięcia]chlopie popieram Cie dobrze ze nie jestes gruba, ale malo poakzalas, nie wiemy jakie masz nogi, moze masz masynwe lydki ale wydaje sie ze wygladasz calkime ok 18:13 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon nic nie zmieniałam nad brzuchem pracuję żeby było wcięcie 18:14 [zgłoś do usunięcia]dilay 2/ 10 Kobieta bez wcięcia w talii to nie kobieta! to chłop! 18:14 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 same zazdrosnice sie wypowiadaja. Masz swietna figure. Daje 10. 18:14 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że jesteś BARDZO zgrabna. i tyle. a te wyżej głupie komentarze to olej. ważne, żebyś Ty się sama dobrze czuła. Owszem, może i w talii mogłoby być większe wcięcie, ale co to komu przeszkadza? ładna, zgrabna kobieta. normalna. omijaj kafe, okładki gazet i photoshopa życie jest piękne i ciesz się nim bez tych paskud powyżej 18:15 [zgłoś do usunięcia]pendzior brzuch możesz wypłaszczyć ale wcięcia Ci to nie da. 18:15 [zgłoś do usunięcia]a ja jako facet Ci powiem że aha, no i ocena. skali mi zabrakło........ jesteś piękna 18:15 [zgłoś do usunięcia]Eeerrr... Jestes szczupla i masz ladne cialo, ale meska sylwetke - szerokie ramiona, waskie biodra i brak wciecia w talii. Niestety cwiczenia niewiele pomoga, a jedyne, czym mozesz sylwetke korygowac to odpowiednie dobieranie ubran. 18:15 [zgłoś do usunięcia]goody za szeroka talia, za wąskie biodra wg badań, to właśnie duża różnica między talią a biodrami jest uważana za najbardziej kobiecą, a przez mężczyzn - za najbardziej seksowną (bardziej niż biust czy nogi) http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:16 [zgłoś do usunięcia]wodamineralnaniegazowana https://lh4.googleusercontent.com/-YMb912hcsA Y/TvtsOCyQlII/AAAAAAAAL_8/CfLdpPF5hD8/s237/1.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-8Fqia7wpYN Q/TvtsOMV2PrI/AAAAAAAAL_4/0RrJpToY0RM/s439/2.jpg kim jest ten facet?!?! 18:16 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon facet i trele morele- dzięki z tą 2/10 się nie zgadzam. bez przesady 18:17 [zgłoś do usunięcia]goody moim zdaniem jednak nawet nie o talię chodzi, a o wąskie biodra, bo w porównaniu do bioder masz szerokie bary http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:25 [zgłoś do usunięcia]masz bardzo ładną figurkę pozazdrościć 8/10 ps.gdzie kupiłaś ten kostium ? 18:27 [zgłoś do usunięcia]anjarubikon w Katowicach 18:32 [zgłoś do usunięcia]goody a gdybym miał ocenić? jakieś 5/10. Uważam że ważniejsze są kobiece proporcje o których pisałem niż np. idealny brzuch. Co z tego że jesteś szczupła, gdy wyglądasz jak facet. http://fotoszek.pl/di-6NIQ.jpg 18:37 [zgłoś do usunięcia]trele morele30 od kiedy faceci maja taki ladny biust? Ja pie**ole, czytam ta komentarze i nie wyrabiam. Ktos by pomyslal ze oceniajacy sa tacy idealni. Zauwaza wszystko i doczepia sie do najmniejszej rzeczy. Chcialabym spotkac na plazy wszystkie te krytykujace osoby, hehe. O ile bywaja w takich miejcach... 18:42 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i t jst fajne, dzo lepiej wygadalaby w gorze stroju o ksztalcie zwylego stanika, ten psuje efekt i poszerza w barach fakt, ma waskie biodra, i malo wciecia w talii, ale jest apetyczna. 18:44 [zgłoś do usunięcia]nie gadajcie, jest szczupla i i nie przejmuj si, ja mam wciecie w talii, ale mam tez wylewajace sie boczki cos za cos w moim przypadku. a i piersi nie mam. odpowiedni stroj i bedzie super 18:45 [zgłoś do usunięcia]levadia1 biust 4/10 talia 4/10 ogolnie 3,5/10 18:52 [zgłoś do usunięcia]Mi_rabelek Super figura 10/10 18:54 [zgłoś do usunięcia]Kaliban + akceptowalny cyc szczupła spory minus brak talii. Baba jednakjak się na czworaka wypnie to powinna prezentować kształtne, szerokie siedzenie i wąską talię. "Mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. A sprzątanie domu, podlewanie drzewa i wychowywanie bachora to babska robota." Kobiece życie emocjonalne w pigułce: http://kwejk.pl/obrazek/98989 Aliquando fidelis 18:54 [zgłoś do usunięcia]w sam raz na raz jestes 18:59 [zgłoś do usunięcia]moja mamcia 3\10 brak wcięcia i bioderek. nie masz kobiecych kształtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
Wiesz, jako facet musze powiedziec, ze to jeszcze zalezy jak kobieta wyglada, w sensie figua itp. Poza tym nalezy pamietac ze czasem facet nie ma ochoty, sily na seks. Facet to nie jest maszyna. Nie nalezy zapominac tez ze seks dla facetow jest bardziej meczacy niz dla kobiet, to jest spory wysilek fizyczny, ponadto seks dla kobiet jest przyjemnieszy. To wszystko jednak nie tlumaczy dlaczego twoj facet chce sie kochac tak rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wszystko wiem, jeśli chodzi o mnie to bardzo czesto mówi mi: ładnie wyglądasz, jesteś sliczna, kocham twoje włosy piersi itd, często sie przytulamy dotyamy nawet często mnie całuje po szyi plecach piersiach itd ale na tym się kończy. Wiesz...za bardzo go kocham żeby z tego powodu robić awantury itp ale nie raz zaczynałam z nim ten temat i tłumaczył to tym że jest zmęczony że duzo pracuje itd...bo wiesz jak ma kilka dni wolnego to seks wtedy jest ale zauważyłam że woli mi zrobić przyjemność niż sam czerpać ją z seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielekwcak
e zauważyłam że woli mi zrobić przyjemność niż sam czerpać ją z seksu... mozesz rozwinac? To znaczy ze zabawia Cie oralnie a Ty nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie, doprowadza mnie do orgazmu ale po tym już nie chce żebym to ja go doprowadziła. Praktycznie kończy się na seksie oralnym gdzie ja dochodze ale role się już niestety nie odwracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
Ale to Tobie przeszkadza? Jesli TY masz orgazm, on jest z tego zadowolony a on nie chce miec orgazmu to dla Ciebie jest to problem? Jak czesto kochacie sie oralnie? Raz dwa na miesiac, czy to raz czy 2 na miesiac to jest ten normalny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiącu kochaliśmy się dwa razy raz był "normalny" stosunek drugi raz tylko ja miałam orgazm. Wiesz dla kobiety taka samą porażką jest brak orgazmu u faceta jak w waszym przypadku ( analogicznie facet czuje niedostyk kiedy jego partnerka nie dochodzi) ale nie o orgazmach bo z tym nie mam problemów :) raczej o tym że nie dopuszcza nie do siebie a jak już to rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×