Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość kto tam hipopotam
Ale jesli doradzil cos sensownego, to moze bys sie tym podzielila? :) Czy po prostu pomogl Ci sam fakt, ze moglas sobie z kims pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Znajac faceto to chcial wyciagnac Becie na seks, albo cos w tym stylu. Watpie by byl ciekawym rozmowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Nie zartuj Becia! Juz z nim bylas w lozku? Az taki swietny z niego kochanek? Nie wiem czy zartujesz czy mowisz prawde ale na pewno probowal Cie zaciagnac do lozka, tacy sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Nie napisalas nic co ten rozmowca z gg Ci powiedzial, jakie rady, i czym z nim jeszcze rozmawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
bo idasasqwqwq to mój mąż, dlatego pytam, beciaaa, odpowiedz\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
dobry podszyw, tez mi sie spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelilka
Becia, jak Ci sie rozmawialo na gg z tym idasasqwqwq. Zaciekawily mnie jego wypowiedzi w tym temacie. Chetnie bym z nim porozmawiala na gg. Masz moze do niego namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaa29
Becia, ja takze chce namiary do idasasqwqwq Wydal mi sie ciekawym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelilka
Becia, mozesz dac namiary do idasasqwqwq? A moze sam idasasqwqwq da tu numer gg do siebie, pare kobiet chce z Toba porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaa29
Becia, nie badz zyla. Daj namiary do niego. Ty jestes zajeta, to inna moze skorzysta na blizszej znajomosci z idasasqwqwq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelilka
gg 3715908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys27
seks jest przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że wręcz przeciwnie. Seks jest nie dość rozreklamowany. Widziałem wiele reklam adresowanych do kobiet: a to maść na zaskórniki, a to krem anti-ageing, a to slim-cofee. Natomiast nie widziałem reklam seksu adresowanych do kobiet. Przynajmniej nie przypominam sobie... Było trochę reklam adresowanych do mężczyzn: pewne rzeczy lepiej wyglądają w pionie (i ładna pani się rozbiera - ja już jestem spionowany). Może powinny być reklamy seksu adresowane do mężów? Albo ustawowy obowiązek legitymowania się udanym seksem z małżonką? Co ty na to Becia? Wyobraźmy sobie taką sytuację: ocena roczna w pracy i kierownik rozmawia z mężem Beci: - Kochany kolego, wyniki roczne ma Pan całkiem niezłe, plan wykonany. W sumie mógłbym dać panu podwyżkę, gdyby nie to, że Pańska żona wciąż niezaspokojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzysta na znajomości z idasasqwqwq Was już w ogóle pogięło:) no tak o Bóg jeden wie co my robimy przez gg:) Satyr masz racje tak powinien go ktoś podsumować:) ale niestety takie rzeczy to Erze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo&cash
sex mnie nie interesuje jest nieważny sex maja bogaci i ci co mysla o pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo&cash
ja mam piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperatkabecia no to się pobili... Bry ;] E tam pobili zaraz. Gość sobie ubzdurał jakąś romantyczną wizję świata i za cholerę nie potrafi zrozumieć że to tak nie działa. Oczywiście jedynym jego argumentem są wyzwiska. Typowe u kogoś kto nie ma nic do powiedzenia poza "bo tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idasasqwqwq
Pojecia to Ty nie masz, zreszta moze sie zapytac Beci, to Ci powie co sadzi o moich pogladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu duzo mówić o idasasqwqwq... ciekawy człowiek, zupełnie inaczej to wszystko odebrałam w rozmowie z nim na gg niz tutaj na forum Nie chce oczerniać nikogo nie bede też chwalić, co chciałam do dostałam, rozwiałam wątpliwośći idasasqwqwq mi pomógł i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idasasqwqwq
oj Becia Becia ciekawy czlowiek hihi... fajnie to zabrzmialo, jesli ja jestem to ciekawy, to jak okreslic Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idasasqwqwq
Becia, nie zaczynaj znowu, bo wiesz czym to grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idasasqwqwq
Az tak Ci ciezko? Moze jednak zmienmy decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaa29
Becia, co jest takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×