Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

hej🌼 co za minki macie:)- niewyspani ?? :-P to ja też idę po kawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle sie mijamy ja jestem to was nie ma a jak ja bede musial isc to wtedy wy wchodzicie :/ Bezsens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
eh Michaszkoo, przeciez wiesz, ze dobrze to robi kawe kilka godzin ;) ZU zabiegana pewnie w pracy ;) ja wpadlam sie przywitac, zaraz do pracy musze...;) to szykuj mi tego Stefana :) nie mam zbyt czasu szukac maila, napisz prosze pagg29@o2.pl milego dnia, bede moze noca...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka🖐️ ZU🌼 jestem ale będę pisać pomalutku :) trochę mi zeszło bo dzwoniłam jeszcze do koleżanki ...w następnym tygodniu się do niej wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce ja myślałam że ty już od 8 parzysz nam kawki :-P- Michaszko ona nas zaniedbuje prawda ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo i co my z nią zrobimy?? masz jakieś propozycje ??;-) co to za minki Michaszkoo?? ZU zwolnij tępo w tej pracy, dzisiaj cię nie podniosę jak upadniesz na tyłeczek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak zrypany dzien ze nawet nie jestescie sobie w stanie tego wyobrazic :/ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szanowna kolezanka z pracy ( czytaj: WCZORAJSZY KABEL) :[ musze sie gryzc w jezyk zeby jej nie powiedziec czegos zbyt niemilego tak jak wczoraj :o Jednak baby potrafia byc wredne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide szybko dokarmic raka a wy sobie tutaj posiedzcie na babskich plotach i nie idzcie robic kawy bo bede czekal nastepna godzine na wasz powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie "france" jak to nasza koleżanka ZU napisała się zdarzają ;-) no to co zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doskonale wiem ze baby sa czasem wredne na potege no niestety, takie przypadki tez sie trafiaja podejrzewam ze cos na Stefka powiedziala a ta kolezanka to Polka czy tlusciutka angielka?? PS. kawy dzis juz mam dosc na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy nie pije dzis wiecej, ta co zrobilas tak mnie postawila na nogi ze ajajaj :P ale pozarlam przed chwila Snickersa i mam w zasiegu cala paczke zelek i sie chyba nie uchronia :O bede miala dupe jak J.Lo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dupa J.Lo jest fajna - tak więc się nie martw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×