Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

no i zostałam sama na posterunku :-O P.S. to ja miałam wolniej pisać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz przystojniak zapomniał co to jest prysznic ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce ja powiem wprost-- znowu chcesz mnie do garów wysyłać??:D Michaszkoo obroń mnie- bo mi wszystkie zapasu Zu pożre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono a chciałam dać tobie sałatę- myślałam że tym cię zadowolę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo sałatę prześle pocztą :-P ZU tzn mówisz że wolisz chińszczyznę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu muszę się ugryźć w język bo napisałabym że ta świnia to prawie każdy ...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak kolezanka jest Angielka ogolnie ruda piegowata i brzydka wlosy myje raz na tydzien zalatuje od niej jak od kobyly dentysty to chyba raczej ona nie odwiedza ale nikt jej nie robil uwag bo jest jaka jest i kazdy ma to gdzies a wczoraj jak Stefek spacerowal sobie miedzy biorkami nikomu to nie przeszkadzalo innym kolezanka tez nie no ale jej i owszem najpierw zaczela wyzywac mnie od kretynow ze TO COS przynioslem do miejsca pracy koledzy jej zaczeli tlumaczyc ze to zolw i nie ma sie czego bac bo jej nie ugryzie to zaczela sie drzec ze ten zolw smierdzi i roznosi zarazki (fakt zolw nie pachnie perfumami ale tez nie smierdzi, jego zapach przypomina zapach wody z jeziora takze nie przesadzajmy) na co ja juz ostro nacisnieniowany odpowiedzialem ze moj zolw nie smierdzi gorzej od niej a z pewnoscia kapie sie duzo czesciej niz ona i ze jestem szczerze zadziwiony jej zmyslem wechu i ze szkoda ze nie wykorzystuje tego zmyslu jezeli chodzi o nia sama Na co ona ze od niej nie smierdzi i wtedy wszyscy zaczeli sie smiac no to ona do szefa ze ja jestem taki i taki ze wyzywam ja od brudasow i ze do pracy zwierzyniec przyprowadzam a dzis mi powiedziala ze jestem Polakiem z plebsu i ze takich jak ja powinno sie tepic to ja stwierdzilem ze moze i z plebsu ale za to potrafie sie umyc tak samo swoje zeby i ze moze lepiej byc z plebsu niz ze smierdzacej arystokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy czescie pierwszej sie usmialam bo dobrze jej powiedziales, malpa jedna ruda ale przy drugiej sie zdenerwowalam, pierdzielona tlusta swinia, jak ja nie cierpie Angielek za ta ich manie wiekszosci...oblesne sa a zachowuja sie jakby byly piekne bladź jedna, ale dobrze jej dowaliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bladź?? hmmm:D- mało powiedziane - dobrze jej dogadałeś, nienawidzę osób wywyższających się i to jeszcze w przypadku gdy nie umieją o siebie zadbać - tak jakby nie mogła się ugryźć w język tylko do szefunia leci jak małolata :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo na takie osoby naprawdę szkoda nerwów - powiedziałeś to co myślałeś a dalsze denerwowanie nie ma sensu ...chyba że jednak będzie bardziej uszczypliwa to pokaż jej ostry języczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczescie w tym ze szef jest wyrozumialy no i ma zone Polke ktora wychwala pod niebiosa wiec wczoraj sie smial ze zolwia przynioslem do pracy i powiedzial zebym nastepnym razem go uprzedzil to on przyniesie swojego weza i pusci ludziom miedzy biorkami jako lepsza motywacje do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli po problemie - a ruda niech sobie pogada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×