Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ZU lepiej wypluj te słowa :-P- już ??? a więc męska szma**pipi - dla mnie to facet który wszystko ma w domu ale jak pies szuka wszystkiego na zewnątrz ale nie tylko ;-) bo facet który obskoczy ponad połowę miasta w łóżku to też pod to się kwalifikuje ;-) no i jeszcze zachowanie w kierunku kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
bo tak nazwalam zajebistego faceta... i teraz mi glupio. chyba wszystko posulam ale o tym napisze za chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj żebyś gdzieś nie padła ;-) Michaszkoo od czasu do czasu daj znać że żyjesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście - tak więc pochwale się znowu " MAM TRZY TYG WOLNEGO :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
wiec? no odpowiedz a nie tu czaterie uprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w roku trochę więcej mi przysługuje ;-) normalnie o ile się nie mylę miałam 20 dni w starej firmie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooly może opowiedz co zrobiłaś a my powiem swoje zdanie będzie prościej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU wiem kochanie że od stażu pracy ;-) ale ja pracuje na całkowicie innych warunkach :)- wszystko wam wytłumaczę jak będziemy rozmawiać w sierpniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooly jeżeli kogoś tak nazwałaś to chyba było to spowodowane czymś prawda?? więc w czym problem?? a teraz myślisz że zrobiłaś źle hymmmmmm no cóż czasu nie cofniesz jak uważasz że przegięłaś to przeproś i wyjaśnij to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo widzę moja krew- ja też wszędzie latam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
no co sie stalo... zajebisty facet gadamy sobie i widac ze nadajemy na tych samych tonach i w tej szczerej rozmowie jakos doszlo ze byl w burdelu zanim mnie poznal jeszcze i nazwalam go meska szmata. on uwaza ze to nie ma nic wspolnego jedno z drugim. i chce poznac wasza opinie kiedy facet staje sie meska szmata? czy to ze placil za sex to juz sie kwalifikuje? to ma byc odpowiedz z meskiego punktu widzenia dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu na forum tylko ty ;-) a w realu to się chyba dołączę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
nie przeprosic to nie.... jedynie zweyfikowac poglad i slownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z męskiego punktu widzenia to go nie kwalifikuje pod nazwanie go męską szmatą ale jeżeli dla Ciebie tak jest i tak go nazwałaś to dobrze trzeba być wiernym swoim ideałom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sobie kupić psa :] chyba bedzie jedyną wierną istotą w moim życiu :] to jest mój plan na najbliższe dwa miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
no.... dzieki i o to chodzilo znaczy ze dokopie mu na innej podstawie a teraz przesadzilam. dzieki. uwielbiam tego zboczenca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Michaszkoo piszę wszystko zależy od tego jakie ty masz do tego podejście - jeżeli tak twierdzisz to ....to jest twoje zdanie;-) chociaż z drugiej strony chłopak widzę jest szczery do bólu w twoim kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
nadzieje na wiernosc zawsze mam---ale mysle ze trzeba sie uczyc nie rozpamietywania przeszlosci--- faceci sa w tym lepsi i lepiej na tym wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooly
lece sie uczyc dzieki i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałem zdradzony nie raz nawet:) a raz nawet z dziewczyną :D:D:D szczerze to już dawno to przebolałem kobiety nie są wierne takie jest moje zdanie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×