Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

z dziewczyna :O bleee eee tam, wierne tez sa. Tak jak faceci tez sa rozni, no przynajmniej ja mam jeszcze jakas cicha nadzieje ze nie wszystkich pokrecilo z tymi zdradami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jedne osoby dorosły do bycia w związku i jeżeli już w nim są... to z uczuć i dochowują tej wierności inne wchodzą w związek tylko dla samej zabawy - a ruszają tyłkiem na prawo i lewo i to się tyczy mężczyzn i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojemu mezowi na przyklad odwalilo z dobrobytu ze sie tak wyraze jak w domu mial wszystko to nagle zaczal chciec jeszcze wiecej i nowych wrazen zaczal szukac. Wpadl we wlasna pulapke i potem...to juz bylo za pozno czasem sie tylko zastanawiam ile razy mnie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam czasami nad tym dlaczego niektóre osoby wchodzą w związek - przecież obserwując wiele osób stwierdzam że na 10 osób 3 zdradzają - w większym szoku faktycznie jestem gdy widzę ---że w większości to kobiety - ale mężczyźni też;-) po prostu w normalnych związkach ... z dorosłymi osobami i normalnymi, które wiedzą co chcą od życia i wiedzą że się kochają ...tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i racja ale ja już sie o tym nie przekonam bo znając mój fart znowu trafie na taką co jej sie znudzi i tyle, takrze ja już chyba wypadam z obiegu że tak powiem i czekam samotnej starości :) i już sie z tym pogodziłem taka karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiem wam że już nawet specjalnie sie nie staram, w sensie nie nawiązuje ambitnie nowych kontaktów, nie chodze na randki, jak imprezuje to w sumie w stałym gronie, i tak o ... a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze moja karma na zdrady juz sie skonczyla i staram sie wierzyc ze to co najlepsze jeszcze przede mna, czyli normalny facet, kochajacy, wierny, no i dzieci ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba jeszcze mniej bywam, bo poza domem jestem jakies 10 godzin(droga do pracy i powrot), oprocz tego niektore weekendy i swieta spedzam na dyzurach nocnych, wiekszosc znajomych juz dawno w zwiazkach, z dziecmi, ze swoimi obowiazkami na czaty randkowe nie wchodze, na portale randkowe nawet nie zagladam, w pracy nie mam mozliwosci tak naprawde nikogo poznac bo to nie miejsce no i wychodzi ze chyba tez nici :( ale nadzieja gdzies tam sie tli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze że są normalne kochające osoby ...ale nie szukam , unikam- mam przyjaciół, znajomych, siostry- i takie życie jak na tą chwilę mi pasuję , czasami przy rozmowach z różnymi osobami mówię że wątpię żebym ułożyła sobie życie bo ja na to nie napieram ;-) no właśnie jedynym problemem to tylko dzieci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, co dla jednych jest marzeniem to dla innych jest przeklenstwem dziewczyna jak dla mnie jest beznadziejna. Nie dorosla do roli matki, ale nie kazda dziewczyna w momencie zajscia w ciaze jest na to gotowa, a jednak z czasem wszystko sie uklada. A ta teskni za kolezankami i wyjsciami :O ja pierdziele Ja szczerze mowiac kiedys nie bylam gotowa na dziecko i mialam tego swiadomosc, ale czas uplynal, ja dojrzalam i dzis wiem ze bym bardzo chciala. I jesli tak sie kiedys stanie ze zajde w ciaze, to na pewno wezme urlop wychowawczy zeby z moim maluchem trzy pierwsze lata spedzic w domu i nie stracic nawet minuty z jego pierwszych , najwazniejszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio stwierdziłem że jak do 40-stki bedę sam to sie dogadam z koleżanką i bedziey mieć dziecko razem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem jestes teraz sam ale za fajny jestes facet ( i co tu duzo gadac, za przystojny)zeby tak juz zostalo, za duzo babek sie wokol Ciebie kreci tylko ze moze nie takich jak bys chcial. Ale pewnego dnia i taka nadejdzie a samotnosc na chwile obecna jest potrzebna nawet i po to, aby docenic to co sie nagle dostaje od drugiej osoby. Aby nie marnowac zycia, aby miec czas nauczyc sie na wlasnych bledach na co trzeba uwazac i wiecej juz nie popelniac tych samych i nastepnym razem dac z siebie maksimum, ile tylko potrafisz przynajmniej ja tak mysle o swojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta i nie nie jesteś straszna jesteś bardzo atrakcyjna i masz bardzo ładną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coś jeszcze ale to zacowam dla siebie :D:D:D żeby nie było że podam Ci wszystko na tacy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×