Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

haha bardzo dobrze mi sie snilas masakra z tym ze jak sie obudzilem to bylem tak zmeczony jakbym sie wogole nie kladl spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec to byo w Wenecji ( nie pytaj czemu bo sam niewiem) i Ty bya w takiej piknej niebieskiej (a wlasciwie to morskiej) sukience takiej zwiewnej jakby z takiego materialu jak na apaszki :) i plynelas gondola a ja chcialem Ciebie dogonic i w sumie zapieprzalem za toba caly sen, a jak juz Ciebie prawie mialem to mnie zepchnelas z lodki do wody i sie obudzilem :D to tak w skrócie glebokim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega wlasnie wertuje sennik w poszukiwaniu jakis ukrytych znaczen :D:D:D:D o ile sa jakies ukryte- on twierdzi ze sa Szczerze mówiac to ja w to watpie zeby sny mialy jakies specjalne znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sen jak sen :) juz Cie dogonilem a ty mnie po bezczelu do wody zepchnelas czyli jak wiekszosc kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie bo dla niego wszystko jest wazne nawet kolory jakie dominowaly :D takze spodziewam sie ze mi referat o tym wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie płakaliście :D u was też tak cieplutko ...ja się zastanawiam czy skóry się też pozbyć ;-) idę kończyć obiadek- zapraszam :-P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam tylko DOBRZE i zwiewam :D :P udanego urlopu ;) Miłego i uśmiechniętego dnia dla odwiedzających ten top ... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×