Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość OMGOMG
Chyba przesadzasz...Chodzilo raczej o autko, ktore on nazywa malenka..czysta ciekawosc co to za marka..Ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGOMG
Ale mysle, ze jestes bardzo przeczulona :-) Bez obaw..nie zamierzam nikogo tu podrywac :-O Usmieszki ? To mam wstawic 😭, zeby nadac zalobny ton konwersacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGOMG
Przydaloby sie rozgraniczenie usmiechu..takie jak moze zwykla sympatia i uprzejmosc..Bo o ile wiem nie wstawilam :-D Nie rob ze mnie potwora, by samej wyjsc na pelna wspolczucia matke Terese..Niepotrzebnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie czuje potrzeby oceniania mojej osoby na tym topiku a czasem mozna napisac cos rowniez bez emotek, nikt tu zaloby od ciebie nie wymaga a tekstu o podrywie to juz zupelnie nie czaje, widzisz tu jakis podryw w tym ze dwie osoby pisza dluzszy czas i wiedza troche o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a co do tego ze zgine w wypadku taka wrozbe kiedys uslyszalem tylko osoba wrozaca laskawie nie raczyla okreslic jakiego typu ten wypadek bedzie wiec nie biore do bani bo jak mi cegla na glowe spadnie to tez wypadek co nie :] takze wiesz .... to moze byc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziwie ze osoba wrozaca powiedziala Ci cos o Twojej smierci bo tego sie zazwyczaj nie robi, no chyba ze w formie ostrzezenia zebys na cos uwazal wiem bo tez znam jedna osobe ktora sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidomibum
no dobra skoro odpowiadasz to pytam. Jak poderwać faceta w Twoim wieku, narazie wirtualnie. Co musiałaby do Ciebie napisać laska żebyś zwrócił na nią uwagę i chciał z nia korespondowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGOMG
To raczej ty ocenilas pierwsza i do tego narzucasz wstawienie emotek w sposob, jaki odpowiada tobie..Co do nudzenia sie, to rowniez bez przesady..To public forum i sam tytul sklania do tego, by tu byc moze zajrzec :-) , wiec nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silnik do wymiany :/ no i klepanie blachy tak naprawde to czekam na wycene szkód jeszcze bo moze sie okazac ze naprawiac sie nie oplaca i pojedzie na szrot :(( kurde no masakra stracilem rzecz na która zbieralem latami i to jest najbardziej wkurzajace :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMGOMG puki sie odzywasz to mi nie przeszkadzasz, gorzej mnie wkurzaja osoby co czytaja nie odzywajac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGOMG
Ktory rocznik tej Hondy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidomibum
facet koło 30, lubi fotografie, dość spokojny ale nie jakiś samotnik w sumie to nie wiem o nim za wiele i szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi, tak na prawdę to mi się on w ogóle nie podoba ale musze go poderwać (wolałabym się nie zagłębiać w szczegóły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGOMG
Mniemam, ze kupiles w UK..tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidomibum
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGOMG
ZU Jaki silnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×