Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

co do dzieci... to masz czas jeszcze, kobiety po 30 rodzą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ja nikogo nie mam a za ich swatanie podziękuje posiedzę sama :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomniałam o Hiszpanie jutro u mnie pamiętaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wam opowiem coś lepszego stoje sobie w złotych tarasach czekam na młodego podchodzi do mnie dziewczynka na oko z 16 ale ubrana jak doda szpile z 8 cm i mówi do mnie tak -masz auto patrze sie na nią niewierząc ale odruchowo mówie że - tak mam a ona do mnie że podobają jej sie te buty pokazała na wystawe i że jak jej je kupię to (uwaga cytuję) bedę go mógł włożyć gdzie chcem Boże pierwszy raz niewiedziałem czy mam sie zacząć śmiać czy coś powiedzieć zabrakło mi słów po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę o niego dbała ❤️ no no Michaszko mówiłam że ta młodzież jest teraz odważna i coś nie tak z psychiką mają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedys tez pamietam jak stalam w zarze w kolejce do kasy a przede mna laska taka z 18 lat miala pare ciuchow...no znajac ceny to jakies 1000 zl to kosztowalo. Jak doszla do lady to podala to wszystko, poprosila o schowanie na jakies 2 godzinki i powiedziala ze sie zjawi po to wszystko :classic_cool: poszla zarabiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem wcale mnie nie dziwi że faceci nie szanują kobiet jak dorastasz tak jak te dzieciaki teraz i że tak powiem dziewczyny same sie pchają nawet nie trzeba prosić nie mówiąc tutaj o tak banalnych sprawach jak specjalne starania komplementy itd. to jak człowiek ma wyrobić w sobie szacunek. Sex teraz jest prawie jak waluta przetargowa :/ strasznie to niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
a u Was jakos tak rozowo sie robi ;) swoja droga ile facetow mogloby odwaznie odmowic tak odwaznej malolacie? owszem, czasy sie zmienily, kobiety sie zmienily i w tym wszystkim ci biedni mezczyzni...:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a druga strona medalu jest taka ze zaprasza cie koles na kolacje, koles by sie wydawalo na poziomie, spedzasz mily wieczor, dziekujesz ladnie za spotkanie a on zdziwiony ze nie idziecie razem do niego na nocke...i jak odzrucisz takie zaproszenie to na nastepne spotkanie nie masz co liczyc...bo inna mu "da" i nie bedzie taka "niedostepna". I jak tu znalezc normalnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
na forum, na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
ZU tylko sny sa prawdziwe, wiec slodko snij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
nie kazdy, masz racje tak jak nie kazda malolata obiera tak jawne metody podrywu mezczyzny ale mimo to uwazam, ze nastawienie nie ma zwiazku z tym, co nas spotka ( mam tu na mysli chociazby Twoje przygody z malolata i kolacje zawsze usmiechnietej) racjonalnie ( tego sie wymaga od doroslych ludzi) wiem/y, ze jesli mialam do czynienia z draniem to jednak to wydarzenie nie upowaznia mnie do ogolnej oceny, ze kazdy facet to dran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
bynajmniej tak. az dziwne, ze sie z Toba zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Cos... Co powiesz na moja watrobe? Serdecznie Cie pozdrawia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem skąd ta złość skierowana na mnie z Twojej strony ?? Nawet jeśli sie ze mną nie zgadzasz to przecierz nie musisz Po co ta złośc po co ta agresja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×