Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

myślałam że spać będziecie a mówiłam że nawet chwili wolnego nie mam nieraz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Michaszkoo, zupelnie niewlasciwie mnie odbierasz. przypuszczam, ze to z powodu mojej (pochopnej i na wyrost) oceny Ciebie - marna trojka, ktora bedac na Twoim miejscu bym sie kompletnie nie przejmowala. To o watrobie bylo zartobliwe i naprawde bez agresji. Musisz mi wierzyc! Mogles przeciez rownie ironicznie odpowiedziec, ze dziekujesz i ze Twoja trzustka mnie rowniez pozdrawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
dobrze, ratuj! on kompletnie mnie nie rozumie i w dodatku uwaza, ze jestem wzgledem niego agresywna, buuuuu nie pracuje jutro, za to mam jutro dyzur nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię ironii i być może dlatego ironiczne zagrania odbieram jako pewnego rodzaju czepianie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro praca ale w większości przy kompie;-) mam sporo do nadrobienia ....dam radę Michaszkoo europejka to dobra dziewczynka ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mały śpi u ciebie? to Europejka jak jest z tą miłością ...bo widzę że się rozkręciliście??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidarność jajników bym powiedziała :D- żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że -albo ja za szybko piszę -albo rozmawiam ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
dobrze, zawsze mozna na Ciebie liczyc, ale z ta dobra dziewczynka to przegielas ciut :D a milosc? ironicznie i calkiem malo powaznie: milosc i sraczka przychodzi z nienacka :O Michaszkoo, nie musisz lubic ironii, wystarczy zebys lubil mnie, w przeciwnym wypadku bede musiala stad odejsc i przepasc gdzies w zapomnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tu był trick że nie mogłem czytać musiałem wymyślić z głowy na szczeście z wyobraźnią nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ładnie- moje diabełki nauczyłam sprzątać :classic_cool: eurpejka a co miałam napisać na wstępie że grzecznością nie grzeszysz:-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
i jak sie ta wymyslona przez Ciebie bajka skonczyla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
dobrze, kurcze! sprawa robi sie bardziej jak powazna. ale jesli powiem , ze to tylko pozory to i tak nie uwierzycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyła sie tak że mały wojownik Sam ocalił wioskę przed biedą wygrywając konkurs sztuk walki i czek na 10000 wioskowych monet a właściwie całośc miała morał dążenia do celu stawiając sobie poprzeczkę wysoko o to chodziło w zamyśle :] Bajka musi mieć morał upór dzieciaka uratował całą wioskę poświęcając coś małego czasem dużo można zyskać :] itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaaa dobrze, kurcze! sprawa robi sie bardziej jak powazna. ale jesli powiem , ze to tylko pozory to i tak nie uwierzycie Ale dałabyś chociarz szanse a nie pasujesz na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm niespotykane - nie każdy lubi opowiadać bajki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
dobrze, trudno, nie mam wplywu na Twoje mysli ;) Michaszkoo, mialam zapytac w jakim jezyku opowiadales bajke, ale sie ugryzlam w jezyk. ale bajka fajna, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×