Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość europejkaaa
Michaszkoo, rozbawiles mnie okrutnie! :D prosze Cie przeczytaj to co napisales jeszcze raz :D no widzisz... gdybym byla osoba zbyt zadufana w sobie to zrobiloby mi sie przykro, ale wiem, ze nie chciales mi dac od debili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ale czysta biologia nie wiem czy po prostu bedę zdolny wkoncu facetów szybciej dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo a teraz pytanie bo topik był założony właśnie w tym celu :) czy facet zdecydowałby się na adopcję , jeżeli okazałoby się że którykolwiek z partnerów nie może mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowałbym sie na adopcje nawet w przyadku kiedy z partnerką moglibyśmy mieć nasze własne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
No co Ty?! Mezczyzna moze wspolzyc nawet do starosci. Wiek starczy przypada od 65 roku wzwyz. Sa przypadki ojcow duzo starszych. W tych jednak okolicznosciach to raczej wydaja mi sie nie tyle wazne kwestie biologiczne, a raczej to, czy biologiczny ojciec moglby spelniac role czynnego ojca ze wzgledu na wiek i wiazace sie z nim patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre masz serduszko widzę :) a ty Europejka jakie masz zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie nie drobiazg, mianowicie nie mam kobiety więc nie mam z kim starać się o dziecko mimo że chciałbym je mieć koledzy mówią żebym papiery do ośrodka adopcyjnego złożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo to może działaj i szukaj tej kobiety , jesteś przystojny i na pewno znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobacz ja na innym topiku już wychodzę za mąż- nie wiedziałam że to takie łatwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak znaleźć znajde ale czy znajde taką która bedzie odpowiednia na żonę i matkę a z tym już nie jest tak łatwo wiesz sama że niewiele jest fajnych szanujących się i intyligentnych a w dodatku wolnych babek w przedziale wiekowym 27+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Na temat adopcji? Adopcja to cos bardzo pozytywnego, jakkolwiek uwazam, ze wedlug wszelakich praw rodzice ubiegajacy sie o adopcje musza spelniac wiele rekwizytow, czesto zbyt wiele. To zniecheca i ogranicza przecietnie stoajacych finansowo dobrych ludzi, ktorzy jestem przekonana mogliby ofiarowac adoptowanemu dziecku cos czego potrzebuje najbardziej - milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak prawda ale tak samo jest z mężczyznami w dzisiejszych czasach czasami mi się wydaję że powinnam urodzić się paręset lat wcześniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie to znowu lgną małolaty więc ja powinienem 15 lat puźniej chyba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm adopcja powiem wam że chciałabym zaadoptować dziecko - jak widzę te wszystkie maleństwa które nie mają rodziny to serduszko człowiekowi pęka naprawdę - kiedyś widziałam program o dziecku katowanym , zostało odebrane rodzicom , gdybym miała szanse to zabrałabym takie maleństwo do siebie Michaszkoo ale rezygnować nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
dobrze, i nawet na slub nie zaprosilas? :P Michaszkoo, zaczynasz marudzic jak skrzetny chlopczyk ;) przeciez prawie kazdy czlowiek, ktory jest samotny a jednak kiedys chcialby zalozyc rodzine musi podjac ryzyko dotyczace poznania kogos i jeszcze jedno ryzyko, ze dana znajomosc moze przerodzic sie w cos trwalszego. Do tego trzeba troche szczescia, to juz wiemy, ale pozostanie samemu jak stworzenie zdrowego i trwalego zwiazku jest 50/50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ma być jutro :-P- więc zapraszam :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
wpadl mi do glowy taki pomysl..... a dlaczego nie sprobujecie sie poznac blizej Ty i dobrze, wedlug mnie tak na pierwszy rzut oka to pasujecie do siebie ;) jejku!!! tylko mnie nie zabijajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może fakt zaczynam marudzić :D chyba moja pora snu przyszła dlatego :) ale nie no ogólnie wierze że poznam wkońcu wartościowa sczerą kobietę a resztę wypracujemy sami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
dobrze, wstrzymaj ten slub! musisz poznac blizej Michaszkoo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
Michaszkoo to calus w czolko i do lozeczka ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka dobrze to sie mnie chyba troszeczkę boi po za tym niewiem ile koleżanka ma lat pytałem ale to chyba drażliwe pytanie było bo niedostałem odpowiedzi i fajnie byłoby wiedzieć jak koleżanka dobrze ma na imię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ciebie boję??hmmm a skąd te spostrzeżenia ? :) mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
oczywiscie ten calus w czolko to dla mnie, dobrej nocy zasnac powinnam z zimnym jasiem na razie ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha mieścisz sie w moich kryteriach :D:D:D nie no żartuję ale jak masz na imię to mogłabyś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka kolorowych snów życzę - tylko nie za bardzo kolorowych :D Michaszkoo Marzena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×