Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Michaszkoo po twoich przygodach w galerii to ja tez chyba musze uważać, w końcu mam samochód :P to może jakaś dziunia też będzie chciała mnie na buty naciągać i jeszcze mi "wsadzać" w ramach podziękowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) widzę dzisiaj wieczór muzyczny tylko twoje linki mi Michaszkoo nie wchodzą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze polecam ten pierwszy link, Michaszkoo wczuł się w nasze hiszpańskie klimaty i zapodał utwór o macaniu :P tzn. o dotyku ale jedno drugiego nie wyklucza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D puszczałam Hiszpanowi .... ale coś licho brał się do pracy ;-) chyba nadmiernie go przepracowałaś:classic_cool: ale utworek ładny, dałabym linka do piosenki która robiła furorę u mnie na urodzinach z dedykacją dla żonatych mężczyzn ale boję się o wasze sińce na tyłeczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystkiego co wpadnie mi ucho, nawet Beethovena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się rozpisałaś - zaraz wydamy książkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec bylo to dosc dawno temu siedzac w pracy, ktoregos dnia stwierdzilam ze w naszym malzenskim lozu zawialo nuda, wiec trzeba by tu cos urozmaicic. Wybor padla na zel nawilzajacy durexa, taki zielony. Napisane na nim bylo ze wyzwala "dreszczyk emocji" :P no wiec poczekalam ja na wieczor, zwabilam chlopa do sypialni, i chodze tak wokol niego w seksownej koszulce, kusze ile wlezie, w koncu rzucil sie na mnie :D no i ja wtedy wyciagam moje "cudo" na ta okazje, czyli zel. No wiec posmarowal mnie obficie ;) , leze i czekam kiedy wyzwoli sie moj dreszczyk emocji :P az tu po minucie....o jezu jak mnie zaczelo piec...ale wyrwalam z tego lozka, chlopa zrzucilam z siebie takim jednym a konkretnym pchnieciem ze malo gleby nie zaliczyl, i lece do lazienki, a on za mna :P okazalo sie ze mam uczulenie na mentol ktory byl tam glownym skladnikiem. Ale mialam dreszczyk :P oczywiscie chlopu opadlo, mi opadlo i z szeksu nic nie wyszlo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego tzreba najpierw wszystko wyprubować w małej ilości na kawałku skóry :P no ale cóż masz przynajmniej zabawne wspomnieie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fixxxxxed
Michaszkoo mam pytanie.. Dlaczego ostatnio na kaffe tematy są takie nudne i zyebane??? Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×