Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Fixxxxxed to ja tobie odpowiem dlaczego- --- to wszystko zależy od osób jakie tu siedzą, kiedyś było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza się też miałem kiedyś wtope w podobnej tematyce że tak powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryzoner
[no wiec bylo to dosc dawno temu siedzac w pracy, ktoregos dnia stwierdzilam ze w naszym malzenskim lozu zawialo nuda, wiec trzeba by tu cos urozmaicic] Masz niezły zapieprz w tej robocie.Aż by się chciało napisać,że nie ma kiedy taczek załadować:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU zapomniałam że ty już o lasce się podpierasz;-) czy miałam przygody hmmm musiałabym pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo opowiadaj , przecież i tak cię nie widzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreszcz emocji....
"okazalo sie ze mam uczulenie na mentol ktory byl tam glownym skladnikiem. Ale mialam dreszczyk" Jak widać producent spełnił obietnicę i nie rzuca słów na wiatr:classic_cool: Miałaś taki dreszcz,że aż gorąco poczułaś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fixxxxxed
_dobrze_:):)Dziękuję za odpowiedź:):)Też tak sądze-pozdrawiam wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Michaszkoo chyba zamknął się w sobie i nic nie powie... masz jakieś sposoby na takie przypadki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc piątkowy wieczór razem z kumplami jedziemy po zajęciach na tzw. dupy do klubu :D czekam na kumpla u niego w chacie ostro juz obydwoje zrobieni przed imprezą i nagle czuje jak zaczyna koszmarnie mnie boleć głowa kumpel powiedział mi żebym sobie wział z szafki w łazience tabletke przeciwbólową pytam jakie to tabletki on krzyczy że niebieskie uradowany znalazłem i na wszelki wypadek żeby nie popsuć sobie baletów wziąłem 3 za jednym razem i wyszliśmy już za nim dojechaliśmy na impreze dziwnie sie zaczynałem czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja - takich historii jeszcze nie słyszałam:D ciekawe co było dalej ;-) hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na imprezie tancze tancze nagle czuje jak zalewa mnie znajome uczucie przechodzącej przez ciało fali ciepła i myśle se kurwa co jest? patrze w dół no i :/ luz poszedłem do kibla zrobiłem to co każdy facet robi w takiej sytuacji i ide bawić sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety każdy nawet najbardziej niewinny dotyk ze strony dziewczyny wzbudzała u mnie pełną gotowość do działania która co najgorsze sama nie przechodziła trzymało mnie tak przez prawie cały następny dzien okazało sie że 3 wiagry wziąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary brał na libido :D:D niewiem w każdym razie wiem że to to bo byłem u lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to lekarz pewnie tez mial polewka :P a teraz sobie wyobraz jak ten stray poszedl do szafeczki, zona lezy w lozku i czeka i wzdycha, a tu viagry niet :P ale tam musialo leciec po lacinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:] heh znałem sporo takich i innych historii w czasach studiów :D fajnie sie wraca pamięcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na marne nie poszło- wszystko z niego wyszło ;-) tak myślę i nie przypominam sobie takich przygód- chyba mam dziury w pamięci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak jak w prawie kazdej aptece, co jakis czas mielismy wydawana gazetke z lekami ktore byly w promocji. No i akurat w dobrej cenie mialam preparat Penigra. Po nazwie mozna skojarzyc na ktory to narzad :P no i osoba ktora wymyslala hasla reklamowe do tej gazetki, przy tym akurat leku dala opis : "popraw swoj nastroj na nadchodzace jesienne wieczory" . No i ktoregos dnia przychodzi starsza kobieta i i mowi, ze ona by to chciala kupic dla tesciowej. Ja na nia oczy i pytam: ale jak to dla tesciowej??". A ona mi na to: " A bo mamusia taka smetna chodzi " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe w jakim wieku była teściowa :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×