Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

bardziej*- mi zjadło- chyba czas na robienie obiadokolacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to wy się poznajcie a ja ruszam w kierunku kuchni :D jak wstawię do piekarnika to się dołączę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zona zazdrosna? raczej nie :D przywykła... ale swoja droga te beznadziejne tematy o mnie nieco mnie irytuja ,bo sprowadzaja sie do jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ \coś na poprawę humorku Kolega dzwoni do kolegi. -Stary, wczoraj buchnęli mi brykę!-Dzwoniłeś na policje?-pyta kolega.- Pewnie!Powiedzieli, że to nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhhh Daj spokój moja siostra nie ma tylko depresji ma schizofrenie i jeszcze zaburzenia osobowości w każdym razie dobrze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczałam czytając to co opowiadałeś a jaki rodzaj schizofrenii? co planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz byłem w sytuacji że ktoś do mnie coś mówił słuchałem go słyszałem co mówił ale tak jakby nie mogło to do mnie dotrzec w kółko zadawałem mu te same pytania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka prywatna klinika niedaleko Warszawy maja dobrą praktykę w leczeniu psychiatrycznym, i co najważniejsze maja też grupe wsparcia dla rodziny pacjenta wiec moja ciotka moze byc w sumie tam z nia także czekam tylko jutro na wycene usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mihaszkoo lekarz was poinformował że z tego się nie wychodzi i możliwe jest tylko podleczenie pacjenta do tego stopnia żeby funkcjonował normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie martw się naprawdę , jeżeli kuzynka otrzyma odpowiednią opiekę i dobiorą jej normalne leki to będzie funkcjonowała tak jak my ...najważniejsze są leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie może sobie przeciążać psychiki , chociaż pewnie o tym już też wiesz normalnie idiota z tego jej męża , nie powiem co bym mu zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zawsze w sumie była taka krucha chorowita załamała sie ale lekarz też zapewniał że po leczeniu bedzie dobrze tylko tyle że już trzeba sie leczyć do konca w sumie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Michaszkoo ale jeżeli ona sama zrozumie chorobę jaką ma to też będzie reagowała w odpowiednich momentach gdy będą nawroty z tego co się domyślam ...to przed chorobą była normalną ułożoną dziewczyną tak więc z samokontrolą też nie będzie problemów nie wiem jak to jest z tą chorobą gdy wynika poprzez traumatyczne przeżycia...z tego co się orientuję są większe szanse ktoś w rodzinie chorował na schizofrenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi spokojnie, ugotowałam obiadek, zbiłam talerz:D przewietrzyłam się i siadłam na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ZU gdzieś zaginęła w akcji widzę :-P jutro praca ? bo o dzień dzisiejszy nie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa na szczęście, ćwiczyłam jak pokazywać agresje :-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bedę musiał iśc na pół godziny bo musze pobiegać troche przed snem :] a jutro praca dzien jak codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfred Jarry-Ubu
Ja ma pytanie: Czy nieprawdą jest,że 2+2=4? Zaznacz poprawną odpowiedź- 1)TAK 2)NIE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja też jutro zaczynam dzień pracowicie ale jeszcze trzy tygodnie i urlop :) biegasz codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonatan q
Michaszko...musisz mieszkać w jakiejś spokojnej i bezpiecznej okolicy skoro se wychodzisz ot tak "pobiegać"napół godziny o tej porze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×