Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie wiem jak zareaguje ostatnio opowiadalem jej jak jest w takim osrodku w sumie zobaczylem lekki usmiech na jej twarzy jak powiedzialem ze spotka tam nowych przyjaciol z podobnymi problemami ale nie wiem czy mnie sluchala czy byla w swoim swiecie bo ciezko to okreslic. Zreszta teraz i tak jest zamknieta od reszty swiata a ja chcialbym zeby ona znowu byla moja siostra jedyna jaka mam zreszta normalna dziewczyna z marzeniami a puki co jej jedynym marzeniem jest zabic sie, no wiec niezaleznie czy sie zgodzi to ja musze zrobic wszystko by jej pomoc, jezeli wogole mozna jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mówia lekarze dopiero dzisiaj bede z nimi rozmawial :/ do tej pory moja ciotka miala to wszystko ogarniete i prawde mówiac do tej pory nie potrzebowaly zebym ja sie w to mieszal ale ciotka mowi mi ze jej stan sie widocznie pogorszyl i ze ona juz nie moze bo ciagle jej wciskaja nowe leki a poprawy zero takze niewiem :/ moze to kwestia pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc można - ale dana osoba musi też zacząć współpracować i tego chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że dany lekarz traktuje wszystkich pacjentów podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam nad tym ....dlaczego tak wiele młodych ludzi i ogólnie osób choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje naprawdę tej dziewczynie jak i wam zapytaj się lekarzy jeżeli zdecydujecie się na umiejscowienie jej w zamkniętym ośrodku o Bydgoszcz o ile się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze to myslalem o Zurichu ponoc tam maja najlepszy taki osrodek, pobyt w nim jest kosztowny ale licza sie efekty ... niewiem kurwa nic niewiem wszystko mi sie wali ...... sory zaraz dojde do siebie wracam za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli masz możliwość to próbuj w tej sytuacji musicie być silni naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj tylko zrobię sobie kawkę i wracam ....ale jak masz jakieś pytania to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta twoja kawa zawsze dluuuuuuuuuuugo sie robi :] ok no to zapytam :P a waciwie to taka gra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKONCZ ZDANIE " tylko niewiele osób wie o mnie ze ..... No to czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kawa dla mnie jest lepsza niż ten twój red bull :D już dokańczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niewiele osób wie o mnie ze pod powierzchnią twardej kobietki kryje się też człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to miało być " tylko niewiele osób wie o mnie że ...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to teraz ja :] niewiele osób wie o mnie ze... - nie obchodze swoich urodzin - uwielbiam sporty extremalne - sluzylem kiedys w armii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jeste zwariowana mówisz :) a jak bardzo zwariowana jestes skoro tylko nieliczni o tym wiedza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie obchodze urodzin, skakalem na bungee, i ze spadochronem, oprócz tego jezdze na snowboardzie ale jest jeszcze multum rzeczy jakich nie próbowalem a chcem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w pozytywnym znaczeniu mam te swoje odbicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×