Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

dziewczyny jest problem ide na rocznice slubu moich znajomych niewiem co kupic w praezencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciabym im kupic cos co beda dlugo pamietali ze jest odemnie, bardzo ich lubie i duzo zawdzieczam ich pomocy dlatego hymmmmmmmm moze macie jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ostatnio na pierwszej rocznicy ślubu u znajomych też nie wiedziałam co kupić i wprosiłam się na kawkę popołudniową :-P zaobserwowałam kolorystykę w mieszkaniu itd. zdecydowałam się na komplet ręczników z nadrukami dla całej rodziny i zamówiłam wielkiego rozmiaru foto ramę z fotkami rodzinnymi ( fotki z ślubu, narodzin dziecka itd) w kolorystyce czarno białej.... ciężki wybór tym bardziej że po 7 latach małżeństwa już pewnie wiele rzeczy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa kotka im kup :D hmmm jest jeszcze jeden pomysł... na 30 rocznicę ślubu moich innych znajomych zamawiałam kiedyś zegar ręcznie robiony na zegarze były wypisane życzenia ,imiona i rocznica ślubu a pieska chcą mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy chcieli teraz to niewiem sam bo dawno nie pytalem ale boje sie ze jak go kupie to juz im go nie dam bo mam straszna slabosc do zwierzat psow w szczegolnosci :] Moi znajomi nie maja dzieci wiec tym ciezej im cos kupic a do domu cos to raczej nie bo obydwoje sa architektami wiec spodziewam sie ze cokolwiek by to nie bylo znajda temu milutkie miejsce w piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo ja Ci powiem tak - wiem co by mnie szalenie ucieszyło na ich miejscu. Jakiś weekendowy pobyt w dobrym spa. Pakiet dla dwojga, w fajnym miejscu, z romantyczną kolacją. Super sprawa na odświeżenie uczuć. Coś co zawsze wspomni się z sentymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU jesteśmy ale ja was muszę opuścić na pół godz;-) Michaszkoo ma problema :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU niezły pomysł :) - na pewno zapamiętają ten prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU pomysl dobry :] a jakas podpowiedz gdzie takowe spa mozna znalezc ??? nad morzem?? a moze masz jakis konkretne sprawdzone miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo wiesz co, ja w spa nigdy nie byłam, szybciej bym miała sprawdzone miejsca na wczasy za granicą bo byłam w kilku dobrych miejscach. Ale zaraz postaram się poszukać w necie ofert które ładnie dla oka wyglądają i wrzucę linki - wolisz tutaj czy na maila? No i nie wiem jaką kwotę możesz przeznaczyć, to w sumie nie są tanie rzeczy. Jak nie chcesz pisać takich info tutaj to napisz na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ci znajomi to z jakiego miasta są? Bo jak weekend to nie może to być drugi koniec Polski Jeszcze jeden pomysł mam. Możesz im wykupić jakąś fajną, profesjonalną sesję fotograficzną, np. plenerową, albo w jakimś nietypowym miejscu. Taką na zasadzie 'my siedem lat później' i potem zebrać to w postaci ekskluzywnego albumu. To już coś do czego można wrócić za parę lat i też super wspomnienia zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi mieszkaja w Poznaniu wiem ze taki wyjazd tani nie jest ale podejrzewam ze w 4 000 zl. sie zmiesci. Wyprowadz mnie z bledu jesli sie myle. linki mozesz wrzucic tutaj a jak pacjenci :D nie kupuja lekow dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam wolne :P juz bys chcial zebym cale zycie w aptece spedzila :classic_cool: za tyle kasy to spokojnie da sie znalezc cos wypasionego, zaraz bede tu wrzucala linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 nazwy leków i po prostu chcem wiedziec co to jest Meridia - i to s tabletki Betadrin -krople :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie moge czytac takich rzeczy bo jescze sam pojade :D Ale tak na powaznie nie znalazlas nic innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridia to lek na odchudzanie. Nie wiem którą masz dawkę( 10 czy 15 mg) . To jest lek na receptę, ze względu na duże skutki uboczne został w tamtym roku wycofany z aptek. Na dzień dzisiejszy nie pojawiło się to z powrotem do aptek. Tak samo poleciały wszystkie odpowiedniki, np. popularna Zelixa. Nigdy nie byłam jej zwolenniczką, dziewczyny się tym faszerowały, ze skutkami to różnie(wiadomo, każdy jest inny), lek bardzo szkodzący na jelita. Ale Tobie raczej nie są potrzebne, pisałeś że chcesz przytyć z tego co pamiętam :) A Betadrin to masz który, do oczu czy do nosa? Bo są dwa rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×