Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Atrami, to wpadaj do mnie :) u mnie odkurzanie i mycie podłóg, do tego stos niepozmywanych naczyń... a ja zaraz zaczynam lepic pierogi, bo zostało mi mięso z kurczaka z niedzieli, to dogotowałam soczewicę i pyszny farsz wyszedł :) tylko teraz lepic pierogi bedzie trzeba, ale najpierw pozmywam, bo w bałaganie robić nie lubię...ja w tym tygodniu to już nic nie gotuję :) będę pomału zabierała z zamrazarki :) Quan, u nas deszcz dopiero za półtora tygodnia zapowiadają, cukinie mi juz nie rosna, bo nie maja z czego wody czerpać, a patisony jak na złość rosną okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przydałby się ten deszcz jak nie wiem :( Ann ja też jeszcze dziś nie odkurzałam i nie zmywałam podłóg, ale to już jak Miśki mi usną... Spać mi się chce... Qantuś - kawa mówisz? a w sumie, czemu nie... :P a macie może coś do kawki? Bo u mnie pustki... :( ciasto weselne dałam Mamie, bo nie miałam ochoty, a teraz by się zjadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale mi się nudzi... :( Dzieciaczki już coraz dłużej zajmują się sami sobą, a mnie aż roznosi z "nic nie robienia" :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, zawsze możesz pomysleć o kolejnym maluszku, takim które samo sobą się jeszcze nie zajmuje :p wpadaj do mnie na salceson do kawki w sam raz :) zostaal jeszcze 1/3 blaszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nieeee, na razie nie... :) Kocham Je nad życie, ale teraz chcę trochę odżyć! Ponad 3 lata siedzenia w domu, a w perspektywie jeszcze jakieś 2 to dla mnie stanowczo za dużo :D a na salcesonik chętnie wpadnę :) sama miałam ochotę upiec, ale mam tylko 2 jabłka :( chyba, że zrobię z połowy składników w keksówce.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, ja dałam tylko 2 jabłka, bo ciasto z podanych składników przez Margo wyszło tak gęste że tych 8 a tym bardziej dużych bym nie zmieściłą :0 tak więc 2 jest naprawdę wystarczająco :) a jeszcze jak lubisz orzechy i masz możesz rzucić. ja jeszcze dodałam pół czekolady gorzkiej, tak ją połamałam zawsze tak daję do ciast jak jest kakao, do Twojej zebry też tak dałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? to chyba zrobię :) Dzieci leżą już w łóżkach to przecież zanudzę się do wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary trampppek
Poczytaj ksiazke.Inteligentni ludzie nigdy sie nie nudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem - dobrze znam ten smak :) a na ciacho i mam ochotę i nie chce mi się :( źle się czuję, chyba się położę na pół godzinki a potem zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami oby Cię jakieś przeziębienie nie dopadło... ja właśnie skończyłam buraczki, teraz tylko zapalić w piecu i zagotować buraczki i sałatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie teraz zdenerwowałam, zrobiłam buraczki i okazuje się że nie mam ani jednego małego słoiczka! byłam pewna że mam jeszcze zgrzewkę, teraz muszę je do słoików litrowych powkładać ...a w zimie jak się otworzy to buraczki 2 dni z rzędu jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - mam nadzieję, że nie :( ciasto już w piekarniku, a ja biorę się za mycie garów :( a potem rozbieram łóżko i idę spać... Dobranoc Dziewczyny :* Qantuś - trzymam od rana kciuki... 😘 Margolek - pamiętaj, że na herbatkę i kawkę przychodzimy z rana do Ciebie :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann - :D ale dobrze, że w ogóle masz! Ja w tym narobiłam ogórków z chilli a okazało się, że nie mam ani jedno słoika! Chodziłam i zbierałam po "sąsiadach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, ja w tym roku też miałam wysyp warzyw do kiszenia i musiałam dokupić 10 zgrzewek :) a teraz kładź się do łóżka, ciepła herbatka z sokiem malinowym albo miodem i będzie ok . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramik!!!! masz u mnie kilometrowy minus:o - napisałaś,że masz w lodówce uszka do barszczyku i mało mnie nie udusi:( - uwielbiam uszka z grzybami,a u mnie nawet muchomorów w lesie nie ma i co ja teraz zrobię??????? -Rano zapraszam wszystkich na moją kawkę i herbatkę,nie będzie tak pyszna jak Qanty,ale musicie wytrzymać ten jeden dzień na moich poczęstunkach.Nos mi opada na klawiaturę,zasypiam!!!! Pewnikiem będzie deszcz i zmiana ciśnienia,zawsze tak reaguję:) Dobrej nocy wszystkim życzę - pa ,do jutra!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych Margo, co tak dzisiaj wszystkich ścina? w sumie ja się w ciągu dnia zdrzemnęłam, to teraz mam pawera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo: przepis dla Ciebie na sałatkę z cukini cukinia, marchewka, cebula, pomidory ( w orginale sa zielone ja daję czerwone), ogórki,papryka: wszystkiego po kilogramie. warzywa poszatkować zasypać solą (2-3 łyzki) i odstawić przykryte na kilka godzin, może byc na noc. robimy zalewę: 1litr wody, 0,5 litra octu, 75 dag cukru, kilka listków laurowych ziela angielskiego i ziarenek pieprzu. zalewę gotujemy. goraca zalewamy warzywa i dokładnie mieszamy, przyprawiamy do smaku, można dodać koperek i czosnek. pasteryzowac ok. 20 mnin. jest przepyszna, mam ja od kolezanki i juz 3 rok robie, po 3-4 porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień się kończy. Pracowity był. Dokumentacja na foto. :) Kuchnia po moich szaleństwach już posprzątana. Teraz jeszcze z psem na ostatni spacer i spać. Tyko czy ja zasnę? Hmmm... no nie wiem. To jutrzejsze zdjęcie kordonka to nic, ale jaki wynik będzie... starach się bać. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan, na pewno wyniki bedą dobre :) widziałam Twój pracowity dzień :) ale pychotka... ja tez już pomału kończę mój dzień, pierogów już nei mam siły robić, bo trochę przy tych słoikach się nasiedziałam...chyba pójdę się wykąpać i spać... mąż już od 2 godzin w pracy wiec dzisiaj sama zasypiam, a tak tego nbie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann Kochanie, dziękuję... ❤️❤️❤️ Idź spać, idź. Przytul się do podusi i odpocznij. Tyle narobiłaś się, też byłam i widziałam, więc chyba dzisiaj już lepiej się czułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, wczoraj tylko cos mi się porobiło :) widocznie cos musiało mi zaszkodzić... a ten farsz na pierogi to chyba zamrożę bo nie chcę żeby się zepsuł, a jutro mnei cały dzień nei ma, bo dopiero wrócę koło 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Quanta-trzymam kciuki -będzie dobrze -nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Dziewczyny! Qantuś - trzymam kciuki, wyniki na pewno będą dobre - nie martw się! 🌻 Margolek - czekamy na kawkę :) Ann - a Ty gdzie dziś będziesz się podziewała cały dzień? Ja chyba będę musiała skoczyć do miasta i kupić jakieś buty na jesień, bo nic konkretnego nie mam :( miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, ja dzisiaj wybieram się do miasta, na ploty z dobrą koleżanką :) i przy okazji odebrać skrócony płaszczyk od krawcowej. i chyba przy okazji podrzuce jej zasłonki bo kupiłam wieki temu i tak leżą i czekaja nie wiem na co... właśnie margo, czekamy na kawkę :) ja dzisiaj będę was tylko podglądać :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzę, lecę już z czajnikiem - co komu??????????????? - jest zielona,lipton,kakao,gorącą czekolada i do herbatki sok malinowy jest i kawa parzona i rozpuszczalna- zapraszam:) -ann miłych pogaduch z koleżanką i bardzo dziękuje za przepis na sałatkę,tak jak Ty zrobię z czerwonymi pomidorami ,bo z zielonymi nie lubię(ten zapach mnie odrzuca),szkoda,że mało Cie dziś będzie:( Qantulku - jestem z Tobą!!!!!!Trzymam kciuki - musi być dobrze,nie ma innej opcji:D -atramuś udanych zakupów,pochwal się nimi potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qanta 🌻 tez o Tobie myślę! mikołaj naprawiony - spaliśmy CAŁĄ noc! :classic_cool: nie straszna mi dziś ani pogoda, ani dieta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jestem
zazdroszcze Wam dziewczyny, ze tak sobie fajnie gadacie:) ja sie pojawiam i znikam, staram sie nadrobic posty i nie nadazam za Wami:) teraz mamy dosc nerwowy okres w domu i nie mam glowy do niczego:) ale mam nadzieje, ze juz niedlugo bede mogla dolaczyc do Waszego milego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×