Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Margo, mój mąż to wszystko dodaje tak jak pisałam, ale nic już nie mieli, takie pestkowe kaszowe....nie skłamię jesli powiem że kotlety mojego męża sa najlepsze i mimo że ja najlepiej gotuję, to moje kotlety z jego się nie równają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam kryzys w diecie :( nie jestem głodna, ale mój organizm od wczoraj domaga się kanapki z cebulą! oszaleje jak jej nie zjem! jutro na śniadanie jest tost, więc może go troche masłem potraktuję i cebulą, no chyba że mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, to było dobre z tą klasą :) mam nadzieję, że to przemówi pomarańczom do rozumu. a ja? wyłamałam się, zjadłam kanapkę z cebula , z dużą ilością cebuli, i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam w przerwie na reklamę.Oglądam na 2 program muzyczny,który bardzo lubię:D.- ofka i ann - puśćmy odkurzacz "zgłoś do usunięcia" to jedyny sposób na miernoty. Dobrej nocy Wam wszystkim życzę - oj ann,ann chlebuś z cebulką sie podjada???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, nie wytrzymałam, ale czuję się o wiele lepiej :) Tobie również dobrej nocy i do zobaczenia przy porannej, kawce, herbacie, kakao u Quan :) ja już mam dość kawy i nie tknę jej do końca życia! nigdy jej nie lubiłam, dlatego Quan, dla mnie na rano zamawiam pyszne, gorące czarne kakao :) takie z wiatrakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dawno mnie nie było;) teraz żadne diety mi nie w głowie myślałam że przytyłam ot tak a tu niespodzianka zostane mamą po raz drugi i to mój mężczyzna dostał dziś prezent w swe urodziny;) test ciążowy :D PS: znowu jakieś pomarańczowe wariatki się czepiają olać je!!!! buziolki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorce, gratulacje! będzie dzidziuś późna wiosną, kiedy to najpiękniej i od razu można na spacer z wózkiem pomykać! a jak Twój mężczyzna przyjął wiadomość? hmm, ale nie macie z atramką wspólnego mężczyzny? bo atramka pisała, że dziś Jej mąż ma urodziny ;) choć Ciebie wczoraj nie było, to jeśli wygrałyśmy te miliony, to chyba odpalimy Ci częśc na wyprawkę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi nie nie wspólny ale to fajnie że urodziny tego samego dnia,dziękuję dziewczynki ;) tez mogliśmy zagrać tyle się dziś działo ehhh mnie to już głowa boli od odbierania telefonów z gratulacjami;) aby wszystko było dobrze bo wiadomo kobieta nieświadoma stanu błogosławionego było czasami piwko i papierosy ale nie wiedzialam no cóż nie ja jedna teraz będzie inaczej trzeba o siebie dbać! buziolki gorące :) dla was wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho, ho, ho...! Sorceress, wspaniała wiadomość! To my dzisiaj kawę, herbatę, kakao szampanem będziemy od samego rana zapijać! 🌼❤️ (_)> (_) \_/> (_)> (_) \_/> ❤️🌼 I nie martw się, że czasem piwko było czy papierosek. Oglądasz moze program "Ciąża z zaskoczenia"? Bywają kobiety które do samego porodu nie zdają sobie sprawy ze swojego stanu, a dzieciaczki zdrowe, silne i piękne mają. Co nie znaczy, że nie trzeba o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że pierwsza tu będę - witaj Qantulku,trzeba taką super nowinę opić dobrą herbatką,a tylko ty takie robisz -Sorceress - wspaniała nowina!!!! i cudowny prezent urodzinowy,dzieci to największe SKARBY:D Czy ktoś już wie,czy jesteśmy BOGATE????? -fachowców do budowy i remontu domów muszę szukać, -ann nasz pracusiu wstawaj!!!!! -ofka po remontowych zawirowaniach,pewnie bardzo zmęczona to pozwolę jej jeszcze pospać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) Margo ja już od 6 nie śpię, ale dzisiaj mąż wstał ze mną więc on zajął kompa, taki mamy niepisany grafik, że on przed sniadaniem ja po :) dzisiaj zjadłam normalne pożywne sniadanie z witaminami i do tego kakao :) tak więc Quantuś, dziękuję za pyszne kakao :) miłego dnia życzę wszystkim, ja zaraz do kościoła się zbieram. a salceson Margo to jednak upiekę dzisiaj tylko po kościele :) Misiu, a jak Twój piernik? Dzieciaczki zjadły wszystko czy jest co pokazywać jeszcze na garnku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann - witaj!!! Widzę wreszcie normalne śniadanko!!!!Narobiłaś mi chętki na pomidory,to pędzę do foliaka,jeszcze tam trochę ich jest:) -do kościoła u nas jest na 9.30 i 12.30,chodzę na te późniejszą mszę. Salceson już prawie zjedzony a ja fotki wrzucić nie mogę,bo mój synuś kabel USB porzyczył koledze.Nadrobię to później i po kawałku zostawię wszystkim i do kawy ,a nam ann do herbaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Duszki przepraszam, ale ja zjazd miałam i od kompa byłam daleko, ale jak następnym razem będzie zbierać numerki to - 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już robimy zapisy - kumulacja wzrosła do 50.000.000 zł.!!!!!!!!!!! Obstawiam 25:D.Mamy zatem 25,41 - proszę się zgłaszać i typować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, ja typuję 17 :) ja juz po kościele, ja chodzę na 9 bo p;otem mi sie nie chce iść na głodnego :) idę ćwiartować kuraka i rosołek stawiam, może dzisiaj makaron domowy zrobię? ale jeszcze nie wiem bo mam tylko 6 jaj, do placka, więc na makaron nie starczy...makaron czy salceson? oto jest pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie wiem co na obiad? Brat w pracy,syn sam nie wie co by zjadł:( Mam jeszcze trochę czasu,to pomyślę - może zwyczajnie placki ziemniaczane ze śmietaną i już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest już 17,25,41 - czekam na dalsze typowania.Qantuś ???,ofka???? iI jeszczej edno typowanko zostawiamy atramci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 13 nr.w dzienniku,powinna być szczęśliwa,a ja przesądna nie jestem:) - jeszcze 2 numery!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż 13 urodzony i pod 13 mieszkał, ja 13 byłam krojona i cerowana, 13 padła we wczorajszym losowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli teraz gramy o konkretne miliony :) ja na obiad rosołek, bo dawno nie było, a na drugie mięsko z kurczaka, tylko jeszcze nie wiem czy filety czy skrzydełka i nogi i jeszcze nie wiem jak. dla męża to wszystko jedno byle było mięso :) przeszukam moje przepisy, może de volaille? ciekawe jak tam Atramka po imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramka śpi, nie budzić proszę. Ann, a my dzisiaj pierogi ma obiad mamy. Przyznaję się, nie moje ręce lepiły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogii, ja kilka dni temu dostałam od sasiadki pierogi z farszem z kaszy i ziemniaków, jako że dieta to zamroziła, ale wyglądały pysznie i na pewno takie sa bo lubie z kaszą pierogi :) może jutro wyjmę ? mąż będzie w pracy a dla niego to żadna strata on woli ukraińskie, czyli ruskie z kiełbaska i boczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann- takich jeszcze nie jadłam,ciekawe jak smakują?Syn domaga się z serem i szpinakiem,na garnku Sorceress serwuje pyszne pierogi,jedziemy do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za mało przewidzieli liczb, bo brakuje miejsca na liczbę Joeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×