Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Śpiochy!! Pobudka!! Quan, czekamy na kawkę, herbatkę... ja zapraszam na ciasto :) wyszło pyszne! miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze olewać, jedyny słuszny sposób. A ja, zamiast tacę wnieść, to na garnku buszuję. :P 🌼👄 (_)> (_) \_/> (_)> (_) \_/> 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan, witaj :) tak właśnie robię, pomarańcze olewam :) nie mam pojęcia po co tu w ogóle zagladają, chyba tylko po to żeby namieszać... a u nas dzisiaj znowu piekna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim Paniom :-) weszlam na chwilke, zaraz uciekam malowac okno ;-) remontuje z mezem pokoj i dostalam takie wlasnie zadanie przed jego wyjsciem do pracy. Rosolek na obiad sie gotuje, moje dzieci go uwielbiaja to przynajmniej wiem, ze zjedza bez marudzenia :-) pozdrawiam i zycze milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astri, w takim razie miłego malowania :) a na rosołek chętnie bym się wprosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * Anula
Witam sennie. Ann, dzięki jeszcze raz. Co znika i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, gdy więcej pisałam, tylko gospodarz topiku mógł zgłaszać posty do usunięcia. Teraz jest inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, witaj :) Może lepiej sama zniknę, nie chcę być zniknięta przez kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jednak raczej mi się to nie podoba. Człowiek się nastuka ręcznie jakis przepis , ktoś zrobi klik i poszło w kosmos Margo, masz niezła wariatkę za sobą, ona te Twoje posty SKOPIOWAŁA :D i się i nas tym raczy . O matko, co za upór, konsekwencja i skrupulatność. Gdyby tę energię i pracowitość skierować w dobrym kierunku, autostrady by już się wiły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre, rolniczko :D chciała bym bym rolniczką, ale nie jestem :) co do szkoły, jestem po żłobku i przedszkolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie donoszę, że wiem, co to jest IP komputera. Nie sądzę, byś miała rację. No cóż, trzeba zadać pytanie Modenie. Misiu, możesz to ustalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, poprostu komuś szkoda że Margo ma lepsze życie od niego, pewnie ta pomarańczowa siedzi na zasiłku, ledwo wiąże koniec z końcem jeśli wiąże, zazdrości ludziom zaradności i się wyżywa w ten sposób bo jest anonimowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, nie wiem, nie znam i co więcej, mało mnie to interesuje, co anonimowa pomarańczka czuje . Dlatego zgłaszam protest :D Pozwól nam pomarańczko żyć i ufać Margo. Zapewniam, że ogórki, które zrobiłam wg przepisu przez Nią podanego są świetne. Spróbuj, przekonasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, to prawda widocznie ich nic nie obchodzi tylko tyle żeby komuś dopiec... nie interesuje ich wymiana doświadczeń, a szkoda...bo wiele mozna się dowiedzieć z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo znikających postów, to mi się wydaje, że one są... no swój widzę, ale może jak moderatorzy robią porządek na topiku to te posty raz są , raz nie ma. Już tak przecież bywało, że ktoś jakiegoś nie widział. Wysłuchałam w radio, że jutro jakiś chłodniejszy dzień jest przewidziany, więc dzisiaj zabieram już ostatnie wczasujące rośliny doniczkowe z tarasu i balkonów - tak piszę, jakby ktoś też miał :) A tak to, to jakieś słoneczko wygląda i może będzie ładna pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak są takie generalne porządki, to 🌻 dla Moderatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiła mi się Anulko prawdziwa psychopatka,ale jej wpisy tylko mnie rozbawiają.Baba ma kompletnego fioła.Z uporem maniaka śledzi nasze wpisy i tylko kombinuje w tym swoim rozumku "misia PUCHATKA" co komu zarzucić i naubliżać - czuje się w swoim mniemaniu dowartościowana,bo w swoim środowisku jest miernotą.Więc pluje jadem i mąci.A wykształcenia miernoto się nie czepiaj!!!!!!!Bo może jesteś wykształcona,w co wątpię.Ale nic z wykształcenia jak jest się chamem bez kultury.Jak się cham wykształci to nie jest nikim innym ,jak tylko wykształconym chamem:p - więc idź kompromitować się gdzie indziej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×