Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość Joela
Annorl-wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annorl, serdecznie wspólczuje, jakie smutne święta przed Wami :( mocno ściskam, bądź Rodzicom wsparciem! ❤️ ten adwent obfituje w wiele smutnych, trudnych wydarzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację pani powyżej
Anarol również ci współczuję i przepraszam,że tak cię nagabywałam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Cześć kropelko:) Niechże już się ten rok skończy,może nowy będzie lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz w pobliżu sklep
Próbnie upiekłam makowce drożdżowe z waszego topiku - są rewelacyjne!Dziękuję za przepis i pozdrawiam wszystkie piszące tu panie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze tylko nie to
topik od dłuższego czasu upada:( a ja tak lubie was czytac. Gdzie Atrami? kaacia? ofka ? Quantanamerka?? co sie stało z tak wspaniałym topikiem? Margolka 66 pozdrawiam autorke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co wiem to
annorl,ma problemy rodzinne,joela wyjechała,atramka do szkoły chodzi a reszta pewnie z świątecznymi przygotowaniami walczy,mam nadzieję,że to nie koniec topiku - tylko chwilowa "niedyspozycja",bo też go ochoczo podczytuję i z rad korzystam.Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
No to macham ,żeby duch w narodzie nie zginął .Smutno się zrobiło na naszym topiku ...... Jedni przeżywają tragedie ,drudzy szykują się do świąt .Życie .Mam nadzieję ,że za chwilę wszystkie tu wrócimy.Pozdrawiam Was serdecznie -szczególnie wyjątkowo miłe pomarańczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nie upada i nie upadnie. Nie pozwolimy na to. Jednak życie przynosi takie chwile, że nie zawsze jest ochota na klikanie. Cóż, samo życie. Pozdrawiam serdecznie. I oby nastały lepsze dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poczytuję, Kropelce dziękuję za przepis na śledzie które mi podała jakiś czas temu-wyszły pyszne:), wszystkie dziewczyny pozdrawiam, a tym które mają teraz kłopoty i trudny czas-przesyłam słowa otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!! -joelu,kropelko,lens -cześć Mam nadzieję,że topik nie upadnie i trudne dni wreszcie się skończą. U mnie też trochę kłopotów,babulek trochę "mankieruje"-uklękła,by się pomodlić i coś się z kolanem porobiło,boli ją okropnie,trochę też podziębiona!Więc i pracy więcej,bo trzeba kilka razy kolano maściami nacierać i leki podawać,trudniej do łóżka położyć,wykąpać i przebrać bidulkę,ale z dnia na dzień jest lepiej:). Poza tym świąteczne porządki robię u siebie i u babulki.Dziś zabiorę się za bigos,jutro za galaretę wieprzowo -drobiową,trochę ciast,chleb i bułkę pszenną,którą uwielbia babulek!!!!!Ale to już w piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* *-*-*-*-* *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* Życzę radosnych świąt, przede wszystkim świątecznej atmosfery w gronie rodzinnym i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziękuję Wam za dobre słowo i za modlitwę. święta tuż tuż, a u nas wcale nie świątecznie. trzeba żyć dalej, ludzie którzy odchodzą tego właśnie by chcieli. dzisiaj biorę za porządki w domu, bo przez ostatnie dni zaniedbałam dom. mamie obiecałam że gołąbki zrobię, siostry zamówiły u mnie chleb bo im bardzo posmakował, tak więc jutro pieczenie chleba i w piątek pewnie też, sąsiadka też zamówiła u mnie chleb nawet chciała mi płacić, ale od tej nie wezmę ani grosza. śnieg spadł 2 dni temu, więc będzie na święta akurat, u nas choinki w tym roku nie będzie, z mężem pójdziemy tylko do lasu, po gałązki takie co leżą złamane na ziemi i zrobię stroiki. pogoda piękna, słoneczko świeci więc od rana pościel się wietrzy na polu. o pierniku zapomniałam i dalej leżakuje w piwnicy... miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lens
mogłabyś Kochana podać przepis kropelki na śledzie, które zrobiłaś bo szukam dobrego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Pomarańczowej. Czy o takie śledzie Ci chodziło? Marynowane śledziki lubię w sosiku śmietanowym. Kroję je w mniejsze kawałki. Dodaję sparzoną cebulkę, pokrojone kiszone ogórki, zmielony pieprz i odrobinkę cukru. Można jeszcze jabłka, kukurydzę albo groszek. Zalewam śmietaną z odrobiną majonezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani pomarańczko-to ten przepis , który powyżej podała Kropelka:) były pyszne, Kropelko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Annorl-dzielna dziewczyna jesteś .Serdecznie Cię pozdrawiam .Kropelko śledzie marynowane ze słoika ,tak? .Ja kupuję matiasy moczę ,kroję na kawałki ,dodaję sparzoną cebulę ,pieprz ,starte winne jabłko i zalewam to kwaśną smietaną .Jemy to w piatek przed Wigilią na postny obiad z ziemniakami .A i jeszcze jest wtedy obowiązkowo gzik -poznaniacy wiedzą ,że jest to twarożek wymieszany ze śmietaną ,z cebulą .Dla nas to żaden post ,bo bardzo nam to smakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joelu, marynowane śledzie mogą być ze słoika, albo takie "na wagę". Oczywiście mogą też być zwykłe solone płaty. I te dobre. I te. A gzik, chociaż my nie poznaniacy, też uwielbiamy. Często robię, a do niego pyry w mundurkach. Normalnie niebo w gębie. Często też, do takich ziemniaków, robię właśnie śledzie w sosie śmietanowym. Kiedyś tylko na Środę Popielcową, ale moim tak zasmakowało to zwykłe, postne jedzenie, że częściej ich tym raczę. Sama też baaardzo lubię. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lens i kropelki
:) lens mówi, że o te śledzie chodzi, dziękuję za przepis, zamierzam wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×