Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość babcia63
kawka i szarlotka moge wszystkich poczestowac.Dzisiaj mam dzien bez gotowania,poniewaz w srode napieklam klopsikow dosyc duzo,a wszyscy byli jakos malo glodni,to zamrozilam i bedzie dzisiaj na obiad,a malzonek smieje sis ,ze przy takim jedzeniu to jeszcze bedzie obiad w niedziele.Jakby to dobrze bylo zeby tak stale malo jedli ile oszcszednosci pracy,anie jak stale sie slyszy;babcia co masz do jedzenia,jestem glodny;Jak bylam dzieckiem,to moje ciotki robily marchew w sloiki ale byla to taka papka marchwiowa,to wykladaly ze sloika podgrzewaly i bylo do obiadu,Nam to bardzo smakowalo,ale nikt z nas nie umie tego zrobic.Moze ktoras z was sie z tym spotkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Dziś jest dość ładna i słoneczna pogoda ,nie chciało mi się dziś cudować z obiadem więc zrobiłam tylko zupkę jarzynową;) idę się zaraz zrobić na bóstwo bo się gości spodziewamy i mój facet coś kombinuje bo była u mnie jego mama z miarką do pierścionków O_o :) odezwę się później buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :)) Poprasowane, Chłopaki poobcinane, Mama umyta, czysta i pachnąca, Tata z Maluchami jeszcze szaleją na dworku. Teraz aby wykąpać Urwisów, uśpić ich i szybciutko się ubierać :) za fryzjera robię dzisiaj sama :) szkoda mi kasy... :( a jeśli chodzi o pogodę, to jest ślicznie! rześko, ale słonecznie :) jednym słowem pogoda piękna - chociaż w nocy był mróz!!! (???) Miłego popołudnia Wam życzę i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mów, że się nie domyślasz... :D strasznie to subtelnie wykombinowali :D oj Ci Faceci! Chociaż i tak lepiej niż u mnie! Mój, niezwykle praktyczny Mąż, sam zabrał mnie do jubilera i kazał sobie wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka, to podobnie jak mój mąż :) też sama wybierałam pierścionek, ale to chodziło o to że on woedział że wszelkich pierścionków nie nawidzę :) Sorceress23 czyli czeka Cie miły wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anxhjdbeduiwefe
powiedziala druga zgnila pomarancza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę spokojnej nocy wszystkim, jestem dzisiaj padnięta...a Wy widzę też zajęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, ja nie tyle padnięta, co słaba jeszcze. Mąż skończył pracę i już położył się. Brytanica też chrapie, a ja przed snem przyszłam troszkę poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sierściuchy tez już śpią :) ja zaraz uciekam pod prysznic tylko czekam w kolejce :) i do łóżka, bo jeszcze mąż chce skorzystać z kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, dzisiaj nie posiedzę tu dłużej, bo wczoraj prawdziwy maraton przy kompie miałam i nie chcę tego powtarzać. Też się zaraz kładę. Słodkich snów! ❤️ Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jest jutro.Ale ten czas leci:( .Z piciem czegokolwiek zaczekam na Was.Pojawi się Qanta to pysznej herbatki i kawki zaparzy,to może się załapię????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Quanta, dla mnie tradycyjnie herbatkę proszę :) ja tylko na chwilę, bo o tej porze to komputer jest mężą :) życzę wam miłego niedzielnego przedpołudnia, ja za godzinkę zbieram sie do kościoła, a potem do teściowej i do mamy na chwilkę w odwiedziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) a my za chwilę spadamy na poprawiny. Wczoraj się wyszaleliśmy - dzisiaj bierzemy Maluchy, więc zabawy będzie mniej. Pozdrawiam serdecznie i do jutra Dziewczyny :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho, ho, ho... Atramuś już wstała... i jeszcze ma ochotę na skakańce... I bardzo dobrze! I jeszcze do tego z Gwiazdeczkami! Szalonej zabawy! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka szaleje :) ja niedawno wróciłam od teściowej i już zrobiłam 11 kompotów z brzoskwiń, reszte zostawiłam na bierząca konsumpcję :) teraz jeszcze zostały mi do przebrania orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp mi tekst zjada. Było tak: Napisałam - Dziewczyny - bo wiem, że Emmi też pracowicie niedzielę spędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, uważaj żeby eksplozji nie było! Kiedyś moja siostra zapomniała, że robi wecki. Woda się wygotowała. Ona odkryła pokrywkę... jeden wielki huk i wrzące wiśnie przyozdobiły jej twarz i ściany w kuchni. Trzeba uważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanta, ja zawsze nastawiam budzik, tylko poprostu go nie usłyszałam :) dopiero jak po 5 min. znowu zadzwonił :) tak więc nic się nie stało, kompoty ugotowane i nie było eksplozji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że dzisiaj tu juz nikogo nie będzie, tak więc kolorowych snów dziewczynki i do jutra :) czytamy się na kawie/herbacie od Quanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaro, buro i ponuro? u nas ładnie i nawet słoneczko nieśmiało się pokazuje :) dla mnie herbatka proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×