Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

atramka, ja w keksówkach pieke godzine, ale zrób tak jak pisze Miś puknij w chleb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ale wy to macie rewelacyjny ten piec!! mój to taki stary, ale nic nie ruszamy, bo dobrze grzeje no i ma piekarnik i ten piec chlebowy własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zimny dzisiaj wieczór, ja zapaliłam w piecu i grzejniki włączyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annrol, jak chcemy mieć coś starego, to musimy kupić... ale całkiem nam się udaje, np. bruk mamy z rozbiórki, parapety z dachówki rozbiórkowej i choć dom nowy, to nowościa nie śmierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, żeby dzieci o naszym domu z radością i tęsknotą opowiadły swoim wnukom! ;) musi być niepowtarzalny :) piękne i apetyczne Twoje chleby, ale zdjęcia pieca nie zaspokoiły mojej ciekawości, poczekam na jeszcze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum mnie zahipnotyzowało jest tu przyjemnie i miło,czuć tu niepowtarzalny domowy nastrój wręcz, dlatego tak często tu wpadam:) buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorceress23 mi tez się tu spodobało :) i chyba zadomowiłam sie na dobre u dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja na chlebuś zapraszam :) my już po kromeczce opędzowaliśmy :) tym razem nie byłam taka głupia i nie czekałam aż przestygnie :P no pycha po prostu - co tu dużo pisać :D Misiu - w jakim wieku masz Dzieci?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo nam miło :) i dziękuję w imieniu wszystkich Dziewczyn! To zapewne zasługa naszej Założycielki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka, wierzę że pycha :) i dobrze że nie czekałaś bo ciepły jest najlepszy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramko, najstarsza 10, druga za chwilę 9, wojtek 6, maciek 4 i troszkę, mikołaj rok :) quanta, wracaj do nas, naprawdę nie musiałaś każdego zdjęcia komentować, ale bardzo, bardzo mi miło :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... podziwiam Cię! Ja mam dwóję, różnica wieku 10 miesięcy, także też rok po roku, a czasem nie daję już rady... Jak Ty to wszystko ogarniasz??? Nie no... szacunek, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) atramko, najtrudniejszy był czas, gdy miałam tylko je dwie i studia do skończenia, i męża na etacie + zlecenia, sama całymi dniami, później z każdym dzieckiem łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Annor-to ja Ci zazdroszczę .Jestem fanką i miłośniczką remontów .W czasie remontu ja zyję :-).Mieszkam w domu po dziadkach i ciągle coś przerabialiśmy.Jak mówi mój mąż z dobrego na lepsze i na szczęście realizuje moje projekty .Misiu -piec boski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, naprawdę taka rodzinka jak Twoja to marzenie!! ja to bym się cieszyła nawet z trójeczki ech...życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak właśnie mam, studiuje, mąż wiecznie ma jakieś zajęcie a ja tak siedzę i siedzę i siedzę... :( Zmykam Dziewczyny, życzcie mi udanego wesela :D Do poniedziałku, bo nie wiem czy jutro znajdę chwilę :( Miłego weekendu Wam życzę! I słonecznego!!! sobie również... :P Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joela, ja też mam stary dom, może nie po dziadkach, bo kupiony, i wiem jedno, taki dom to studnia, ale taka przyjemna studnia, bo mozna robic wg. swoich pomysłow i bez kredytów :) a jaka potem przyjemność :) Misiu, ale ja Cie podziwiam, z taka gromadka Ty masz czas na gotowanie, pieczenie, i jeszcze na kafeterie...jak Ty to robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się po uszy na garnku zakopałam.... Atramiś ma wesele?? Wybaw się Kochana!! Wyskacz, wytańcz, wyśpiewaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ślicznie piszecie o chlebie ,że chyba ja sie skuszę, dawniej czasem piekłam ,a znikał ekspresowo, teraz dla dwóch osób to się nie chce. Kręgosłup trochę lepiej , więc postanowiłam zrobic remonto-remament w domu-całkiem sprawnie mi to idzie, chociaz na razie pracuję palcem wskazującym:) Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofka, ja tez tylko dla 2-ki piekę. ale chleb mroże i zawsze mam świerzy, bo piekę 5-7 keksówek na raz, z tym że zawsze starszej sąsiadce zanoszę jeszcze 1-1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, co Ty mówisz... musiałam! Musiałam dokładnie pooglądać i musiałam skomentować... :D Wiesz, zupełnie inaczej patrzy się, gdy wiadomo czyj to profil. A Wojtusia, dobrze rozpoznałam? Śliczne dzieciaczki i śliczne imiona mają...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorceress chwali nas, że tu miło. No jasne! :D Fajnie się dobrałyśmy! :D Nie lubimy przepychanek, kłótni i skakania sobie do oczu. Od fałszywego "lukrowania sobie" też się z daleka trzymamy. Kto kulturalny i chętny do pomocy wzajemnej, tego zawsze u nas chętnie widzimy. Inni, niech spadają... I jako, że kulturalne kobity jesteśmy, to już gryzę się w język i dalej nie powiem, co o złych pomarańczach myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtuś jest szczurkiem na zdjęci z pierwszego w karierze przedstawienia oraz dobrym starszym bratem trzymającym butelkę :) na nowym "spsęcie" pracuje maciek, podczas gdy starsza trójka w szkole :) maciek uwielbia sprawy techniczno gospodarcze i najbardziej z całego rodzeństwa jest zaangażowany w sprawy domu, więcej rozmawia z naszymi brukarzami, czy panem wieśkiem od wszystkiego niz ja :D nadzoruje i pomaga :D a poważnie, to bardzo pracowite dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanta, tylko spokojnie :) pomarańcze rzadko tu zaglądaja :) ciekawe kiedy mój mąż z pożegnania emerytów wróci? oby go Ci emeryci za długo nie przetrzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annorl, mogą się żegnać dłuuuuuuuuugo! mikołajowi rosną kolejne zęby, więc pewnie znów będzie się budził przed oficjalną godzina wstawania, zatem dobranoc miłe panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie właśnie obawiam, na ostatnim pożegnaniu emerytów żegnali się do północy, ale dzisiaj jechał sam samochodem, do tego kierownika brał po drodze, więc raczej % sie nie pożegna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×