Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Też kiedyś takie twrdzielce miałam,dokupiłam wieprzowiny,wołowiny i "wkręciłam je do swojskiej kiełbasy",była super.Dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciu a czy ty mielisz je
razem ze skórą,o kiedyś tak zrobiłam i nie chcieli moi domownicy tego jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciu a czy ty mielisz je
razem ze skórą,o kiedyś tak zrobiłam i nie chcieli moi domownicy tego jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też łazanki,kluski
jeśli chcesz dodać skóry z takich emerytowanych kogutków to przed zmieleniem je ugotuj.Kotlety są wtedy super i dodaj łopatki wieprzowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam pytanie odnośnie pielęgnacji psianki koralowej. Kupiłam ją w kwiaciarni przed świętami-z racji ładnie wyglądających ozdobnych pomarańczowych kuleczek :) Ale coś jest z nią nie tak-liście żółkną i opadają,owoce schną.Marnieje z dnia na dzień :( Trochę poszperałam w necie na ten temat ale może ktoś ma w domu taki kwiatek albo miał takie problemy z nim?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką roślinkę, trochę zawsze z niej opada, zarówno liści, jak i owoców, ale nie żałuję jej wody i cały czas wypuszcza nowe liście. i nowe kulki :) mam nadzieję, że e swoją też sobie poradzisz. dziewczyny, nie wiem, czy robicie zakupy spożywcze przez internet? ja robię, a w tym tygodniu zupełnie przypadkowo przekonałam się, że mogę je też zamówić przez smartfona - w tesco. Niebagatelna oszczędność czasu - nie dość, że nie muszę sama jechać do marketu, to jeszcze nie jestem zależna od komputera! Świetna sprawa dla zabieganych mam, takich, jak ja :) Mam więcej czasu dla forum ;) i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!Witam wszystkich:) U mnie zima na całego,śniegu dosypało i zimno okropnie-nie lubię zimy.A jak tam u Was? Nigdy nie próbowałam robić zakupów przez internet , ja z tych co lubią biegać po sklepach,wszystkiefo dotknąć i 2 razy obejrzeć.Do marketów mam niedaleko (5 km) i w jednym miejscu jest ich 6 - Tesco.Lidl,Inter Marche,biedronka ,Eko,Polo,no i mały sklepik z wyrobami ekologicznymi.To i wsiadam w samochód 2 erazy w tygodniu i robię większe zakupy:) - Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie,fajnie
Jeszcze trzeba mieć za co robić te zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to prada,też mnie nie zawsz
stać na większe zakupy.Ale tez jadę do tesco itp.na większe zakupy,bo mozna tam trafić na ekstra promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę ,że ktoś odpisał na moje pytanko :) Dzięki. A jak często ją podlewasz? Ja swoją podlewałam 2 lub 3x w tygodniu,ale przeczytałam w necie ,że ona nie lubi częstego podlewania ani ciepłych pomieszczeń. A nawozisz ją czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiebyczdrowa
czesc wszystkim! przeprowadzilam sie niedawno do warszawy i szukalam informacji na temat kranowki, bo kilka osob mowilo mi ze ja pija i jest ok. dokopalam sie do takiej grafiki na stronie wodociagow http://www.mpwik.com.pl/o-firmie/program-edukacji-ekologicznej/infografika tyle tych etapow oczyszczania... jak sadzicie - to wystarczy jako dowod ze wode mozna pic z wode kranow w wawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazam,że w jakim kolwiek
mieście,miejscu nieprzegotowana woda jest niezdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pije wyłącznie mineralną
z sokiem cytrynowym,grapefruitowym lub mandarynkowym,wyciskam je w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - czy u Was też tak zimno? I śniegu tyle,padało czały dzxień i noc - a dziś ledwo odkopaliśmy drogę na podwórku - masakra jakaś:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo to Ci zazdroszczę, bo u nas wczoraj cały dzień padał deszcz i dzisiaj mozna sie zabić takie ślisko jest :/ jest tylko -1 a wczoraj było+2 zima to na pewno nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann to ja Tobie zazdroszczę,no może nie tej ślizgawki ale dodatniej temperatury.U mnie w nocy - 12 a w dzień - 6.No i ten masakryczny śnieg,żeby wjechac do garażu musieliśmy się przekopywać przez grubą warstwę śniegu ok. 100 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima nie zwyczajna.Śnieg na wierzchu pod spodem lód. Ja popijam herbatę pokrzywową,mam zamiar kupic olej lniany tak wychwalany na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrzuc brzuch
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziesz tam wiele informacji, porady , zdjęcia , przepisy potraw , opisy ćwiczeń wraz ze zdjęciami i filmami. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka z pokrzyw dobra sprawa,też ja pijm z przerwami.A zaczęłam jak włosy zaczęły mi wypadać,bardzo pomocna.Olej lniany też próbowałam,ale nie dałam rady się przemóc,moja kuzynka wypija 1 łyżkę rano i 1 wieczorem,bardzo go sobie chwali ale nie powiedziała mi na co jej pomaga.Ja obecnie popijam z synem rozrobiony pyłek pszczeli z dodatkem miodu i połykamy tran - to żeby wzmocnić się przed grypkami wszelkim.Pyłek jest ohydny ale jakoś się przemagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pijecie jeszcze inne
zioła?Mam kłopoty z trawienie,co zjem to mam uczucie cięzkości.Może właśnie zioła by coś pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problemy żołądkowo-jelitowe,co zjem to zaraz mnie wzdyma i boli mnie żołądek. Od kilku miesięcy piję herbatkę dla żołądkowców-taką ma nazwę. Jest to mieszanka ziół właśnie na takie problemy.A do tego dorzucam łyżeczkę macierzanki. Tak mi poleciła zielarka. Dobry też jest ponoć liść babki lancetowatej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 25ml co dziennie popijam własnej roboty nalewkę z żyworódki -rewelacja. Miałam problemy z żołądkiem i stawami -całkiem nie ustąpiły ,ale o wiele lepiej po żyworódce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać-codziennie rano na czczo piję odtłuszczone siemię lniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo ciekawe!!!!!!!
DEderettE -skąd masz tę roślinę na nalewkę? I podziel sie przepisem na te nalewkę.Ciekawe czy można gdzieś to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie zawsze z
Dobrze jest popijac herbatkę z krwawnika,mięty i pokrzywy:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doszukałam się fajnego
Dziewczyny a co poradzicie na przeziębieni - ostatnio ciągle chodzę zakichana,jak już mnie dopadnie to trzyma kilka tygodni,może są jakieś ziólka lub specyfiki,któr robicie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:))))) Jeśli chodzi o przeziebienia to mam dwa takie sopecyfiki,które robię jesienią.Pierwszy to zasypuje cukrem (tak na oko) dojrzałe kulki czarnego bzu,malin i plasterki 2 cytryn i 1 grapefruita.Trzymam kika dni aż porządnie puszczą sok.Lewam w małe słoiczki i pasteryzuję.Podczas przeziębień piję rozrobione z przegotowaną letnią wodę(pić trzeba przez słomkę,bo sok z czarnego bzu uszkadza szkliowo na zębach),piję też cherbatę lipową z kwiatostanem czarnego bzu.Zażywam zapobiegawczo acerolę i tran.I jako tako uchodzi mi na sucho i nie choruję zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo ciekawe!!!!!!!
Dzięki DEderettE - kupię i roślinkę i gotowy sok,mam kłopoty z cukrem we krwi,a tu piszą,że jest na to pomocna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margolka :-) Można się wprosić? Bardzo mi się podobają Twoje porady i tak jak inne dziewczyny, podziwiam Twoje zorganizowanie i pracowitość.Chciałabym być taka zaradna jak Ty :-). Zauważyłam, ze masz duże doświadczenie w ogrodnictwie, jeszcze nie doczytałam topiku do końca, bo strasznie tego dużo, ale nadrobię stopniowo.Mam pytanko odnośnie odstraszenia kotów, żeby nie właziły do ogrodu i nie srały gdzie popadnie, zaznaczam, że to nie moje koty tylko sąsiadów, mój piesek je regularnie odstrasza, ale w nocy nie ma szans ich przypilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×