Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kelner_23

do dziewczyn będących w długim związku

Polecane posty

Czy robicie jeszcze swoim facetom dobrze ręką, czy też uważacie taką formę zaspokajania za niedojrzałą i preferujecie "normalny" seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelmunia
mysle ze jesli nie mam sama z tego przyjemnosci nie chialoby mi sie tylko go zaspokajac co innego bylo na poczatku staz 4 lata ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat schodzi na psy.
tak owszem, czasem sie zdarzy, chociaz rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat schodzi na psy.
nie dlaczego? to moze byc wstep wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 32 lata i nie uwazam zadne
j formy sexu za gowniarska. Moj partner ma wysokie libido, ja czesto jestem zmeczona, mam tendencje do infekcji, wiec sex uprawiamy na rozne sposoby. Rowniez oralny i taki. Bo czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32latka: a no widzisz. Uprawiacie taki seks wtedy, gdy nie możecie inaczej. Oralny zresztą uprawia wiele par i w późniejszym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
? Ja swojego często pieszczę ręką (podnieca mnie to), robię to czasem nawet stopami, piersiami, liżę, pełny oral itp. Pieszczenie się na różne sposoby to fantastyczna sprawa np. w miejscu publicznym, gdzie pełny seks odpada z przyczyn oczywistych. I nie tylko jestem w długim związku, ale również w związku małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o to, że robicie to ręką, bo jesteście zmęczone i nie macie ochoty na waginalny, tylko o to, że po prostu chcecie w ten sposób zaspokoić swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
I pieszczę go tak również wtedy gdy mogłabym inaczej, bo potrafię to robić na różne, fajne sposoby, lubię to, jest zawsze miła odmiana, a zresztą każdy rodzaj seksu daje inne odczucia, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 32 lata i nie uwazam zadne
Dla odmiany tez mi sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym niedojrzałego: taka odpowiedź mi się podoba. Właśnie miałem spytać o to, czy robicie to stopami, ale uprzedziłaś moje pytanie. W jakich miejscach publicznych mu to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
I nie robię tak, bo jestem zmęczona. Trudno być zmęczonym o poranku, albo na wakacjach. Sama czasem też mam ochotę by mąż mnie wypieścił dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to robimy bardzo często, zwłaszcza gdy seks klasyczny nie wchodzi w grę :) po prostu oboje to lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
Robiłam to nad wodą, w przebieralni, na przystanku, w samochodzie (pełny seks też był w podobnych miejscach) itp. Lubię dreszczyk, ale bez przesady, na środku ulicy na pewno tego nie zrobię. Ogólnie kochałam się w wielu, wielu miejscach i nic się pod tym względem nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
Okolice 30-stki. Starość już blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
A w związku jestem od 18 roku życia, a nadal pożądam męża jak na początku. Nawet bardziej, bo ostatnio to ja go częściej dopadam znienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie umalowana :P
Tak zaspokajam często tak mojego faceta:P najczęściej wtedy kiedy ja nie mam ochoty a on ma za to wielką :P każdy sposób dobry :P jesteśmy razem prawie 4 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
Widzę, że cię to podnieca. Stopami to akurat w domku, nad wodą, w hotelu, na łące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
Nie no 30-stki jeszcze nie mam, ale bliżej niż dalej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×