Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kelner_23

do dziewczyn będących w długim związku

Polecane posty

a co w tym niedojrzałego: masz rację, uwieiblam, jak dziewczyna robi mi dobrze stopami ( często po uprzednim masażyku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczsa jazdy samochodem, w autobusie, w domu też, na ławce w centrum miasta, gdzieś na plazy... więcej nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co w tym niedojrzałego
No podczas jazdy samochodem to często u mnie. Co do namiętności, to nie ma w tym mojej zasługi. Po prostu kocham, a reszta przychodzi u mnie naturalnie. A że mąż mnie jeszcze chce, to też się cieszę (chociaż bardzo młodo wyglądam akurat, jednak zawsze to to samo ciało), ale także wpływu nie mam na ten fakt, no może taki, że staram się o niego cały czas. Ale u mnie to wychodzi naturalnie, więc nie uważam tego za jakąkolwiek zasługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podczas jazdy samochodem to może nie jest zbyt rozsądne :/ ale się zdarzyło kilka razy... Normalnie: on prowadzi, ja mu ręką, ewentualnie loda i tyle... :D nie lubię, kiedy on mi to robi, jak ja prowadzę, bo nie umiem się jednocześnie skupić na tych dwóch rzeczach :P a na ławce to chyba w zeszłe wakacje... tak sobie siedliśmy jak lody jedliśmy i się nam skojarzyło.. :) trzeba było uważać troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym niedojrzałego: a w jakich sytuacjach i jak często robisz mu dobrze w czasie jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelner... wejdz sobie na redtube i poogladaj jak się to robi, my tu nie musimy być twoja inspiracja do walenia konia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyciak: co tak ostro. Po prostu chciałem się dowiedzieć, czy to było na jakiejś specjalnego odludnej drodze, czy w centrum miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocomowiemysle
jesli facet tego wymaga, to ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było podczas jazdy np po zakupy, do rodziny itp.. nie na odludnej drodze... przecież i tak cie nikt w samochodzie nie widzi, co ty mu tam robisz.. a nawet jeśli to i tak raczej nie znasz wszystkich kierowców których mijasz.. to samo na tej ławeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyciak: no to nieźle, myślałem, że na odludnej drodze, a tu jedziecie do marketu, a po drodze lodzik. Ty to inicjowałaś, czy on tego chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle, jedziecie do marketu, a po drodze lodzik. Ty to inicjowałaś, czy on tego chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×