Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość aniutek263
wkoncu zamowilismy obraczki bo juz sie martilam a tak naprawde to tym ze nie wymyslimy napisu na ktorym mi strasznie zalezalo. no wlasnie czy wy tez cos grawerujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem bardzo pozytywnie zaskoczona niecały tydzień po wysłaniu zaproszeń, a już dzownią i piszą do mnie znajomi z potwierdzeniami, w zaznaczam, że ślub 27.08 na 100 zaproszonych juz 50 potwierdziło!!!! Już nawet wolne w pracy na te dni wzieli aby nic ich nie zaskoczyło.... ufff jak jeszcze choć 20 potwierdzi to będę przeszczęśliwa;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
to super:) mi przy odebraniu zaproszen potwierdzali czekam tylko na 4 osoby, ale watpie zeby im sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renixx- mamy ślub tego samego dnia, ale my jeszcze nie zdążyliśmy pozapraszać gości, mamy zamiar zacząć w przyszłym tygodniu:), troszkę się zmartwiłam że większość z Was\dziewczyny ma już za sobą zapraszanie gości, a my dopiero przed mamy na liście 130 gości ale martwie się że dużo osób odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amikaya my musieliśmy zacząc zapraszać bo mój W ma prace zmianową dwa na dwa i tylko niektóre weekendy ma wolne, za ddużo wolnego w tyg kiedy ja pracuję, wiec mijalismy sie strasznie i zaczelismy zapraszac od weekendu majowego jak pojechaliśmy do mnie na wschód, poza tym za 3 tyg ja kończe pracę i mam wakacje i wyjeżdzam do domku dopilnowac wszystkiego i swego nie widzę z malymi przerwami, więc musilismy ruszyć z zaproszeniami wczesniej;) ale połowę to rozesłaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Frycia gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że tak spoko z tą sukienka, bo nie chciałabym, żeby wisiała na mnie jak worek, a plan zrzucania kg mam ambitny :) Gości już mamy praktycznie pozapraszanych, zostało raptem parę osób. Jutro idziemy na nauki i do poradni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Moniczka jestem w szoku że Ci tak babki poszły na rękę To naprawdę super, świetnie trafiłaś Ja powoli rozglądam się za butami i bielizną, bo niedługo przymiarki, więc trzeba mieć już komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny ;) ślub coraz bliżej... cieszę się bardzo, bo wczoraj dzwoniła do mnie Pani z salonu z sukniami że moja sukienka już przyszła... W weekend wybraliśmy strój dla Pana młodego. A ja kupiłam sobie biżuterię ;) Co do pierwszego tańca to chyba wybiorę tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=c1V5Wk9gb4U co myślicie? A Wy jakie piosenki wybrałyście??? I jak Wasze przygotowania??? Pozdrawiam Was gorąco! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziecie kupować bieliznę to nie mówcie, że na ślub!!!! Ja juz szukałam przed pierwsza przymiarką. I jak mówiłam poprostu, że szukam ładnej białej bardotki to ceny wachały się od 60 do 200 zł. A jak mówiłam, że pod sukienkę ślubną to mi zaraz wywalali takie za 300-350 zł!!! Także biustonosz kupiłam, ale jak schudne to pewnie jeszcze i tak będe musiała kupić drugi. A buty kupiłam w daichmanie, bo szkoda mi kasy na te typowo ślubne, w których wyjde raz. A tam kupiłam ładne białe buty, w których bede mogła później chodzić. A na pierwszy taniec to mamy taką piosenkę: http://www.youtube.com/watch?v=SASjF39IaEE nie mamy typowo swojej piosenki, busta rhymes się nie nadaje :) a że podchodzimy do tematu z jajem, a to ulubiony utwór naszych mam no to wybraliśmy:) takie śląskie klimaty :D przynajmniej okrkiestra ładnie zaśpiewa Zastanawialiśmy się jeszcze nad żono moja :) http://www.youtube.com/watch?v=kIYgv9Rzbmc ale stwierdziliśmy, że zrobimy mamą przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Moniczka84 a co myślisz o 3? Ja kupiłam sobie wczoraj bieliznę tzn w zasadzie tylko majtki, bo stanika raczej nie będę miała pod suknią. Wybrałam ładne delikatne koronkowe stringi z kolekcji Intimissimi - zapłaciłam za 1 szt 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frycia, gratuluję dzidziusia :) Ja wczoraj byłam na próbnym makijażu i jestem zadowolona, a za 1,5 tygodnia idę na próbną fryzurę.:) Co do bielizny to ja kupiłam już jakiś czas temu , bardotkę, koronkowe figi i pończochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Nha drugie albo trzecie, tylko one są niebotycznie wysokie dasz radę? Ja raczej szukam bardziej pełnych, no ale zobaczymy co tam będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dzięki za opinie, ja osobiście chyba najbardziej skłaniam się ku 3 Mają 9cm obcas - nie jest tak źle Dam radę - na co dzień w takich chodzę i na imprezy również także dam radę ;) A Wy jakie macie butki?? Faaaaaktycznie a Ty skąd jesteś? Może coś Ci doradzę, bo przeszłam chyba wszystkie możliwe sklepy z butami w mojej okolicy i dalej... pełnych butów jest bardzo dużo ładnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te trzecie też są niezłe, ale ja lubię takie bardziej nietypowe :) chociaż na ślub to te trzecie bedą ok. ja makijaż zrobię sobie sama. A na próbną fryzurę to się umówię w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
z Bydgoszczy :) Zastanawiam się jak to będzię parę dni przed ślubem Najwięcej wtedy załatwiania: pozawozić na salę alkohol, kupić owoce i napoje i też dostarczyć, zorganizować sprzęt grający Raju już przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaaaaaktycznie a czemu ty musisz to wszystko robić? My mamy tak, że na salę tylko musimy dostarczyć alkohol i napoje. Reszta wszystko jestw cenie wesela. A zespół przecież sam przyjedzie i się zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
Ponieważ my w cenie nie mamy owoców, ani napojów, alkoholu to wiadomo i dlatego, że nie mamy zespołu, robimy tylko przyjęcie, ale w razie gdyby nam humor dopisywał i zachce nam się tańczyć, chcę mieć sprzęt przygotowany :) Nas będzie malutko ok 25 osób w tym dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też we własnym zakresie musimy owoce i napoje załatwić, i też trzeba to będzie na sale dostarczyć. A wesele również mamy nieduże, bo gości będzie 48 osób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wesele na ok65 osób, ale zamówiłam wszystko co się dało na sali, bo nie mam czasu biegać i się zajmować takimi rzeczami. my budujemy dom i to pochłania tyle czasu, że z weselem idę na łatwiznę i co mogę to zwalam na kogoś innego. Wczoraj byliśmy na pierwszych naukach. masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Hej, ja zamowilam ciasta z dostawa na sale wiec tylko owoce i alkohol dowieziemy ale tym rodzice sie zajma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Moniczka Ty mnie nie strasz naprawdę tak okropnie było? TO były nauki w Kościele czy poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Faaaaaaktycznie - ja jestem z Torunia ;) całkiem niedaleko Macie u Was w Bydgoszczy może sklep Conhpol-bis? Tam mają teraz kolekcję ślubną obuwia, byłam tam w poniedziałek tzn akurat u nas w Toruniu - co prawda kolekcja nie jest zbyt duża, bo to zaledwie 5 par, ale mieli na prawdę ładne pełne buty ślubne - śliczne. Gdybym szukała pełnych butów to myślę że na takie właśnie bym się zdecydowała. Są delikatne, dziewczęce, zgrabniutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to chyba wszędzie jest taka możliwość, że na salę dowiozą. My tylko zamówiliśmy i na salę też nam dostarczą, jedynie alkohol musimy sami dowieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nauki już w zeszłym roku sobie zrobiliśmy, a poradnię w lutym, także już dawno mamy to z głowy, i bardzo dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie. To zależy jak kto podchodzi do tematu. Ja mam wyższe wykształcenie, trochę świata zwiedziłam, znam różnych ludzi. Więc jak mi jakas kobiecinka pieprzy, ze dzieci z inwitro rodzą sie bezpłodne i niedorozwinięte umysłowo to się we mnie gotuje, że KK przekłamuje fakty i dorabia jakieś mity. O ile ideologie moge zrozumieć o tyle naginanie rzeczywistości i wmawianie kłamstw może troszkę bardziej niż ja nawinym młodym ludziom jest już dla mnie nei do przyjęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×