Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość sierpniowa panna młoda...
hej dziewczyny :) ja rowniez kocham chorwacje bylismy tam dwa razy jednak w podroz poslubna chcialabym zwiedzic cos innego:) a zdjecie sukni hmmm nie wiem czy wkleje bo sie taka nijaka wydaje na tych zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
wczoraj sie dowiedzialam ze moja siostra nie bedzie na slubie poniewaz wyjezdza do Hiszpani w sprawach zawodowych, ale i tak jest mi przykro ze sie zgodzila wiem ze to troche egoistyczne ale od dwuch lat mi gadala ze chcialaby sie bawic na moim slubie a tu ten wyjazd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
aniutek bardzo mi przykro:( moze nie miala wyboru wiesz jak to teraz jest z praca bardzo latwo ja stracic.moze nie miogla odmowic.wiem ze to slabe pocieszenie ale jej na pewno tez jest przykro z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
dzieki za pocieszenie wiem ze byc moze nie mogla odmowic, heh przeciez slubu z tego powodu nie odwolam, ona jest zakonnica wiec tym bardziej powinno jej zalezec zeby byc w tym dniu ze mna a mi mowi ze od ojca swietego postara sie nam blogoslawienstwo zalatwic, sama sie usprawiedliwia jakby mi na tym zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
no to skoro jest zakonnica to raczej jej nie wyrzuca ale widac nie mogla odmowic czasem sie tak zdarza.Nie powinnas sie martwic w koncu to Twoj dzien i nic nie ma prawa tego zepsuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
kupiliscie juz obraczki bo ja jestem w trakcie poszukiwan, zastanawiam sie nad klasycznymi, choc strasznie mi sie te podobaja http://www.ceneo.pl/11721838. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek, nie martw się, ona jakby miała możliwość, to na pewno chciałaby uczestniczyć w Waszym weselu... Głowa do góry, za to może będziecie mieli błogosławieństwo :) sierpniowa panno młoda, Twoja sukieneczka na pewno będzie piękna! nie zawsze wszystko wychodzi na zdjęciach tak jak w rzeczywistości. W wielu salonach suknie na zdjęciach są piękne a w rzeczywistości szkoda gadać, a może być i na odwrót :) ja bym wolała żeby na zdjęciach sukienka wygladała gorzej, a za to na żywo żeby była piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie wyglądają, ale z doświadczenia wiem, że to co mi się podobało w katalogach na zdjęciach to na żywo nie miało w ogóle efektu... ale to może tak w moim przypadku tylko było :) Zaszliśmy raz do jubilera (bo było napisane że można wygrać pobyt w spa :P) i nieplanowanie kupiliśmy piękne obrączki.... Z greckim wzorem, mieszane żółte złoto z białym... powiększanie i pomniejszanie w tej firmie jest za darmo i do tego gratis grawerowanie :) Najlepiej pomierzyć sobie, bo ja mam np rozmiar 13 i raz były na mnie dobre niektóre, a raz za małe... mam szczupłe palce i np. bardzo grube odpadały... Cieszę się że zakup mam już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancereczkaaa
moj slub 6 sierpnia o godz.18 mierzylam tylko 3 sukienki itrzecia wybralam w salonie emmi miarage, fason famosa, gora bedzie zmieniona,zapiecie na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 moniczka84 - 13.08 aniutek263 - 19.08 sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
my bedziemy musieli sie wybrac wkoncu, moze wpadnie cos ciekawego w oko:),zaproszenia juz wszystkie rozdalismy te co na miejscu ale wiekszosc bedzie jutro wyslana bo do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tancereczkaaa!! :) Ja też ślubuję 06.08 tylko o 16tej :) także ja już przysięgę będę miała za sobą, jak Ty zaczniesz :) Wszystkie macie już rozesłane zaproszenia?? :( kurczę, a ja czekam na projekt dopiero, także będziemy wysyłali pewnie pod koniec tygodnia (oby dotarły szybko)... Kupowała może któraś z Was welon na Allegro?? bo nie wiem czy nie kupić, ale troszkę boję się o jakość... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ja sie zastanawiam nad zakupem welonu na allegro, ceny są bardzo zachęcające, ale waham się, bo nie wiem czy nie będzie za bardzo pognieciony:), a podobno welonu sie nie prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, ja nie widzę żadnego problemu żeby to wyprasować :) przecież to tiul, także przez szmatkę można na dwójeczce wyprasować :) Ja myślę że do kościoła taki: http://allegro.pl/atelier-gesty-welon-katedralny-dlugi-280cm-i1601987304.html A na później taki: http://allegro.pl/welon-welony-tradycyjny-nowosc-2011-promocja-i1609147866.html A Ty o jakim myślisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini, ja kupie tylko długi welon, a po ceremonii ślubnej zdejmę i na sali mam zamiar bawić się bez welonu, a z tym nieprasowaniem to tak słyszałam od kobiety w salonie, ale może to nie każdy materiał się nadaje do prasowania, mnie poradzono, żeby spryskać welon porządnie wodą i powiesić na kilka dni, podobno ma się rozprostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) aniutek, wielka szkoda, że Twojej siostry nie będzie... My jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń i póki co jedna para nam odmówiła, moja siostra cioteczna, bo będzie w tym czasie na wakacjach w Hiszpanii. No trudno, mam nadzieję że pozostali goście dopiszą. Co do welonów, to ja swój kupiłam na allegro i powiem Wam, że jestem zadowolona, jakość ok, przyszedł w taim kartoniku zabezpieczony i nie był wcale pognieciony. Obrączki my już mamy od października zeszłego roku, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusiak, a masz zdjęcia welonu? :) wiedziałabym od kogo można kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem makarska to jedno z brzydszych miejsc w chorwacji... jeżeli marzysz o cichym zakątku gdzie nie ma tłumów, generalnie cisza spokój i nic sie nie dzieje to polecam odcinek pomiędzy splitem a dubrownikiem, jakieś 50 km od dubrownika. Jak chcesz się pobawić i wyszaleć to Istria. Mniej malownicze plaże i zakątki ale dużo atrakcji i praktycznie codziennie można imprezować. Szczególnie polecam okolice Puli. A jak coś pomiędzy tłocznym turystycznym miastem i ładnym zakątkiem to jest fajnych klika miejsc: - Vodice - urokliwa miejscowość. Woda jest w tym miejscu zimniejsz niż w innych, ponieważ jakaś rzeka tam wpływa niedaleko. Ale ładnie i czysto. - Selce - 5km od cirkvienicy. Ja uwielbiam to miasteczko. Choć nie każdemu może tam odpowiadać plaża, w większości beton. Moim zdaniem jest boskie - Trogir - tyle, że nocleg polecam na końcu, trzeba przejechać przez miasto i dostać się na drugą część, cały czas prosto główną drogą, troszkę pod górkę miedzy domami aż na drugą stronę - tam jest dużo lepsza plaża A jak ci się marzy woda, która ma kolor nieba to polecam miescowaość Baska na wyspie KRK - można tam pojechać normalnie samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
heh troszke mi zalezalo na tym zeby byla bo byc moze mojej mamy nie bedzie i to z powodu zlych relacji ale nie wiem chyba nie bede nad tym ubolewac, no ale i to przezyje bedzie dosc duzo najblizszych przyjaciol , jakos sobie z tym poradze:) a co do welonow to faktycznie sie gniota i ja tez mam w planach swoj wyprasowac przez szmatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
przyszly moje buty wysokie wiecie czego teraz sie boje, bo tak naprawde sa super wygodne tylko parkiet w restauracji w ktorej bede miala wesele ma polozone kafle i boje sie ze sie poslizne lub cos w tym stylu heheh smiesznie by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusiak mam identyczny welon;) kupiłam z allegro, oczywiście przyszedł pogniecipny ale żelazkiem w pozycji pionowej samą para go uprasowałam i jest idealny, w sumie to tylko do kościoła, potem wpinam kwiatuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx jak uważam że taki prosty welon ma największy urok. :) Mój nie był pognieciony, ale jak by coś to też go przeprasuję przez szmatkę potem, chyba nic mu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
jakos dziewczynki nie moge na was trafic zeby pogada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz nam zostawić jakąś wiadomość :) tu chyba żadna na żadną nie trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
witaj mini a jednak mi sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
dziewczyny a macie juz wybrany utwor na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem co z tym utworem :( chcemy tańczyć walca angielskiego, a do tego przydałaby się jakaś romantyczna pioseneczka :) ale ładne są tylko po angielsku, a tak chyba bym chciała jakiś polski utwór na walca angielskiego :) alllle wybór jeszcze przede mną, jak na razie siedzę z nosem w książkach i uczę się do egzaminów i do obrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×