Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

My robimy tradycyjny wieczór Panieński i kawalerski. jeżeli chodzi o wieczór panieński to pójdziemy z dziewczynami coś zjeść, a później do klubu i będziemy tańczyć aż padniemy :) a wieczór kawalerski mój dostał ode mnie w prezencie urodzinowym - chłopaki jadą w sobotę do czech, tam się będą bawić, mają nocleg w hotelu i w niedzielę wracają. termin 30/31 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
przestańcie jeszce mnóstwo czasu :) Przede mną prawie 50 dni jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
aniutek ale sobie ksywkę nadałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 kanibalka - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk kasiulek1111111 - 15.08 Zołza:P - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań sysunia 999 - 20.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 Marcia22222222222 - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 Aksik27 - 27.08 ewunia89 - -27.08 miss..ss - ?.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.08 Terespol (lubelszczyzna) Jutro jedziemy do mnie na wschód bo jutro mam przymiarkę, ponadto zamierzmy kupić napoje, przynajmiej część, załatwić USC i księdza, odwiedzić kucharkę i ustalić menu i w końcu wybrać tort. A potem czas na wakacje i kolejne sprawy na miesiąc przed;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
My coś nie możemy się zebrać żeby tort i ciasta zamówić, najbardziej to mi te obrączki teraz po głowie chodzą, ale on ma tyle zajęć, że nie mogę go wyciągnąć na zakupy, poza tym on jest z tych co wszystko na ostatnią chwilę robią, a ja z tych co lubią mieć wszystko zaplanowane, raju ale się dobraliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam wczoraj na sali ustalić menu iwszystkie szczegóły. Jednodniowe wesele 190 zł/os. W cenie ciasta, tort, owoce. napojeialkohol we własnym zakresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Nie jestem znawczynią win, niestety :( Jakie Wy wybrałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj odebraliśmy swoje obrączki za moją wyszło 1050 a za narzeczonego 917 - moja droższa bo ma 4 cyrkonie no i sporo waży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaaaktycznie jak pójdziecie do jubilera i ona wam pokaże te wszystkie małe złote cudeńka to wtedy nie będziesz dopiero wiedziała które macie wybrać - tak było u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie my tez tak dziwnie sie dobralismy ale zalatwilismy sprawe tak ze akurat gdzies doslownie przelotem sprawdzilismy rozmiar palcow i zamowilismy przez internet,ja wybralam 3 modele ktore mi sie podobaly i czekalam tylko na akceptacje. Ja jeszcze tez nie mam toru ale w polowie miesiaca jedziemy do lokalu wszystko obgadac bo tez w ich zakresie jest tort. Tak ze ja tylko sie martwie ubraniem pana mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama muszę załatwiać sobie tort i alkohole (wino wódka piwo) resztę załatwia sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wam zazdroszcze. Ja niestety muszę w swoim zakresie dowieść ciasto, owoce, napoje i alkohol. Napoje już mamy :) mogę otwierać sklep :) z alkoholi wódeczka czysta zołądkowa de lux, napewno martini (białe i czerwone), jeszcze pewnie jakieś wina półsłodkie i półwytrawne, i kilka wytrawnych dla większych koneserów :) Z win myślę o cin cin, gino rossi i kadarce (niewysokich lotów wina ale wolę nie eksperymentować, popytałam się rodzinki i większość wybrała te). A i mój piękny kupił karton jakiegoś wina białego nie pamiętam nazwy , ale dobre :) Jednym zdaniem wszystkiego po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy kupować krótko przed slubem: - wódka Finlandia - wina słodkie-martini - wina półwytrawne -portada lub imygikonos do tego wiskhy, piwo i może jakies likiery. Znalazłam dzisiaj coś takiego jak "regulamin wesela" Regulamin wesela 1. Wesele rozpoczyna się na początku, a kończy, gdy Młoda Para zaśnie. 2. Kto pojawi się na weselu w złym nastroju, będzie rozweselany, jednak jeśli wszelkie próby zawiodą, gość zostanie usunięty z sali. 3. Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada. 4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione. 5. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku. 6. Nie toleruje się pustych kieliszków, dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko. 7. Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku Młodej Pary, jeśli znajdują się one nadal w wazonie. 8. Osoby, które zgubią wątek, nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać. 9. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami. 10. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut, a unika się w ten sposób wielu kłopotów. 11. Jeśli alkohol wyleje się na odzież, prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka. 12. Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu, wisi lustro w korytarzu. 13. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu. 14. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian. 15. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali, oznacza to, że zabawa dobiegła końca. Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu. Wszystkim Gościom życzymy dobrej zabawy! Chyba wydrukuję i postawię na stołach :) tylko niektóre punkty pousuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx 13.08.
dziewczyny stresujecie sie? ja sie stresuje wystapienia publicznego , ,mam tak ze pod wplywem nerwow zaczyna mi sie trzasc glowa .... boje sie ze sie wyglupię :( ogolnie to strasznie panikuje .. a gdzie bedziecie mieszkac po slubie ? bo my tak naprawde jeszcze nie wiemy , albo wynajmowanie albo z tesciami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie stresuje :) mój za to za nas dwóch i jeszcze za świadków i rodziców :) ze mnie się śmieją, bo np. u fryzjera umówiłam się na10.30, żeby się wyspać:D A mieszkać będziemy u siebie - jeszcze przed ślubem zaczęliśmy budowę swojego domu. Także teraz robimy ogrzewanie. Mam nadzieję, że na święta się wprowadzimy. A do tego czasu jak teraz w kawalerce będziemy się cisnąć :) Broń Boże z teściami!!!!brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zasady są świetne. Ja chcę je połozyc obok czegoś w rodzaju księgi gości, tyle że moja będzie troche zmodyfikowana. Na soliku będa kartki, kto chce będzie mógł coś napisac i włozyc do specjalnego pudełka (kartki wkleje do albumu ślubnego) Narazie stresu nie ma. A mieszkac będziemy z teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie ja też się nie stresuje jeszcze mam 2 miesiące - moja koleżanka tydzień przed swoim ślubem ze stresu schudła 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym regulaminem to swietny pomysl juz widze usmiechniete twarze gdy to czytaja,my tez z tego skorzystamy:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Regulamin świetny ale się uśmiałam :) Z win chciałam tylko kilka butelek tak w razie czego, białe i czerwone półwytrawne Nie pijam win, więc się kompletnie na nich nie znam Chciałabym żeby smakowało, było nie za drogie, a jednocześnie żeby nie było wstyd go postawić :) My mieszkamy już razem + moja mama, na szczęście to domek, więc dajemy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Aksik ja też wszystko na salę muszę dowieźć: owoce, napoje, alkohole, mam nadz że chociaż ciasto cukiernia sama dostarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×