Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość Nha
No ładna, ale tymi włosami to się chyba akurat nie musisz martwić fryjerka pewnie tak zakombinuje że będzie ok... a zwłaszcza że wybrałaś loki one sprawiają że optycznie wydaję się więcej włosów na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego jakbym miała proste włosy lub koka to całkiem cienko by to wygądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaszczecin
Witam i zarazem z góry przepraszam, że tak się wciskam do Waszego forum. Również będę ślubować w tym roku w sierpniu. Związku z tym, że jestem "koniarą" zawsze marzyłam pojechać do ślubu bryczką, niestety Szczecin pod tym względem jest bardzo ubogi, więc pomyślałam że może Wy pomożecie mi spełnić jakoś moje marzenie. Znalazlam powóz z 4 końmi jak z bajki z tym że musiałby jechać na nasz ślub z centralnej polski i koszty transportu dla nas są zbyt wysokie. My mamy ślub w piątek 26 sierpnia i mam nadzieję, że cudem znajdzie się para która 27 sierpnia ślubuje i również miałaby ochote pojechać bryczką do ślubu w Szczecinie wtedy koszty dowozu do Szczecina całego zestawu zmniejszyłyby się o połowę. Macie jakiś pomysł gdzie i jak szukać par które ślubują konkretnie 27 sierpnia? wystawiłam już zestaw na allegro, możecie go znaleźć wpisując bryczka szczecin. ratujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie uważacie że te loki to już trochę wyszły z mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką mam sobie zrobić fryzurę na cienkich włosach -to będą lekkie loki a nie jakieś nie wiadomo co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilismy z N ze nie bedzie mial kamizelki slubnej a jak u was. Przyszla tesciowa sie dzis zainteresowala jak on bedzie ubrany i sie poklucili o ta kamizelke. Smiac mi sie chce z jej podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Mój raczej też nie będzie miał kamizelki, ale nawet poszukiwan nie rozpoczęliśmy, to nie wiem co mu przyjdzie do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż zrobie sobie sama, a na próbne czesanie umówię się dopiero na początku sierpnia. Teraz nie mam czasu. planuję albo jakiś prosty kok, albo loki :) Garnitur kupiony. Jedna wycieczka do krakowa i 4 godziny później zamówiliśmy piękny grafitowy garnitur w pierre cardin. Spodnie były troszkę za długie, ale w cenie nam je skrócą i wyślą kurierem na śląsk. w piątek powinien być u nas :) Kamizelki nie bierzemy, moim zdaniem to już przeżytek i jak widzialam te kwiatu tudzież inne bochomazy na tych kamizelakch to jakoś to do mnie nie przemawia. Poza tym jest duża szansa, że w sierpniu będzie ciepło. Młody będzie miał koszulę z długim rekawem i marynarkę. po co mu jeszcze kamizelka, żeby się pocił jak świnia :) Także garniak, biała koszula i prosty biały krawat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ten sam argument przytoczylismy tesciowej to stwierdzila ze jak bedzie marynarke chcial zdjac to nie bedzie widac ze to pan mlody heheh jakby go nie znali i nie wiedzieli do kogo przyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!!! Niech se na czole wytatuje to napewno nikt nie bedzie miał wątpliwości :) A tak poważnie zawsze mozesz powiedzieć, ze kamizelki są już niemodne, a bieganie bez marynarki Panu Młodemu nie przystoi, bo to nieeleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój będzie miał kamizelkę i mnie nie interesuje to że już są nie modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamizelka rzecz gustu. My temat kamizelki od ponad 2 tygodni maglujemy. Najpierw miało jej niebyć, teraz niby ma być. Tyle że mój M wymyślił kolor czarny, którego nigdzie nie możemy dostać. Jak w dzień ślubu będzie tak gorąco jak w ten weekend to mu współczuje. W sumie po kościele i pierwszym tańcu jak będzie za ciepło to zdejmie i zostanie w marynarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze juz wyszla z mody ale niedociera,my tez na mode nie zwracamy uwagi ale moj poprostu nie chce kamizelki a ta go na sile chce uszczesliwic,ale ona tak ma bo ktos jej powiedzial.Tak samo o koltuny w barszczu zeby ich nie bylo bo kolezanka mowila ze tluste sa heheh a okazalo sie ze to uszka czy cos w tym stylu ale ona juz taka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz przegwizdane. Dlatego my nie zabieramy naszych mam ze sobą i stawiamy przed faktem dokonanym w każdej kwesti. poczawszy od wyboru sali, przez sukienkę, garnitur, menu, obrączki... I przynajmniej jest tak jak chcemy, podobają nam się te same rzeczy, więc wybór jest łatwy, a jak potem coś komuś nie pasuje to juz jest za późno :) postanowiliśmy, ze to nasz ślub i nikt nam nie będzie mówił jak on ma wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
A ja mam dziś już pierwszą przymiarkę Ciekawe czy suknia nadal będzie mi się podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej ;) ewunia89 jednak wybrałaś inne? bardzo ładne ;)) Dziewczyny w sobotę byłam na makijażu i uczesaniu próbnym... *Makijaż cudo!!! na prawdę byłam pod wrażeniem i czułam się fantastycznie... miałam mocniej podkreślone oczy.. tzw smooky eye z różnych kolorków, ładnie podkreślone brwi, cera rozświetlona i promienna... wyglądałam idealnie ;) dodam że makijaż bardzo trwały, hulałam na weselnym parkiecie do 4.30 rano i nic się nie popsuło a było bardzo ciepło! *Fryzura również taka jak chciałam.. dziewczęca, delikatna a zarazem elegancka. Poszłam do fryzjera z tym zdjęciem http://blog.kellyzhang.com/?p=439 i co prawda nie było dosłownie tak samo ale jestem bardzo zadowolona!! Powiem szczerze że już mi trochę lżej bo do tej pory martwiłam się że makijaż albo fryzura zamiast mi pomóc oszpeci mnie... bo tak często bywa, ale teraz już jestem spokojna... Jutro idę na pierwszą przymiarkę sukni i również mam nadzieję że będzie oki ;))) Wy miałyście już pierwsze przymiarki swoich sukienek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
ewunia89 - właśnie dostałam buty... na szczęście są dobre!! Jednak bardzo wysokie i jakość ich wykonania jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia... nie kupiłabym ich po raz drugi.... Ogólnie są ładne ale jednak nie tak na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha to nie są inne tamte co ci pokazywałam to będą na poprawiny a te na ślub i wesele :) hehe mi wczoraj też przyszła sukienka ta którą zamówiłam na poprawiny taka sama jak na zdjęciu tylko ze ja chciałam troszeczkę dłuższą z przodu a ona mi wysłała taką jak na aukcji :( ale mój powiedział że śliczna jest :) Ja pierwszą przymiarkę sukni będę miała prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia lub w następnym tygodniu bo już uszyta tylko musi dotrzeć do salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Aha rozumiem ;) Ale sukienka pasuje? czy trzeba będzie coś pokombinować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
A ja idę na żywioł bez próbnej fryzury i makijażu, ciekawe jak wyjdzie ;) Za godzinkę pierwsza przymiarka :) A jutro jedna z trzech wizyt u wikarego i tym się martwię najbardziej, nie wiem skąd to się bierze ale boję się ich jak cholera, aż mnie telepie, może ja czarownica jestem i się inkwizycji boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to są za spotkania?? ja miałam 3 spotkania ale w poradni rodzinnej a nie u księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dzisiaj po przymiarce. Nie schudłam już od ostatniego razu, także nowa sukienka leży jak ulał :) 2 sierpnia ostatnia przymiarka. My w poradni mieliśmy tylko jedne spotkanie, dwie nauki w kościele i dzień skupienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie jakieś inne zwyczaje :) hmm...a jak to jest na pierwszej przymiarce bo ja mam ją przed sobą jeszcze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na pierwszej byłam w czerwcu. Ale okazało się, że schudłam, nie da się zwężyć sukienki i uszyli mi nową. Teraz dopasowali jeszcze dokładnie, sprawdzili długość z butami i bedą ją wykańczać. Druga przymairka 2 sierpnia, a później przed ślubem sobie już tylko pojade odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×