Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny dlaczego nie

dziewczyny dlaczego nie chudne?

Polecane posty

studentko no z waga nie wiem jak bo nie wchodze tydzien temu jak sobie calkiem odpuscilam to bylo 63 :( teraz nie mam pojecia moze za tydzien sie zwaze :) a co do tego czy waga poleci to niekoniecznie, owszem, nie ma miesa, ani nabialu, ale za to jem orzechy garsciami :p wczoraj siedzialam i zezarlam opakowanie orzechow brazylijskich - ok 800 kcal !!!! wiec musze zaczac uwazac hahaha gdybym jadla same owoce i warzywa to waga by poleciala, ale ziarna, orzechy, produkty sojowe, tofu, makaron ryzowy, tortille, rozne rodzaje chlebkow i kalorie leca :) ale jest fajnie :) zdjecia bede wrzucac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Brazylijskie orzechy są pyszne, więc Ci się absolutnie nie dziwę ;) Ale jaka wartościowa przekąska. Osobiście jestem ciekawa jakiejś potrawy z tofu. Jak będziesz przygotowywać, podziel się koniecznie. Nigdy nie jadłam, a chciałabym spróbować. Tylko nie wiem, jak się za to zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja niby kiedys uzywalam, ale jakos nigdy mi nie wychodzilo idealnie sa rozne rodzaje tofu, a ja tu gdzie mieszkam to kupuje co mi akurat wpadnie w rece ale fajna sprawa z tofu jest taka, ze samo tofu wg mnie nie ma smaku, ale za to przesiaka smakiem i zpaachem np warzyw ja bede uzywac z warzykwami na patelnie itp ale dzisiaj moze zrobie salatke z fety, arbuza i orzechow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Popatrzę w polskim Piotrze i Pawle, i może coś znajdę i z warzywkami zrobię. A powiedz mi. Jak smakuje jogurt sojowy? ;) Podobny do zwykłego naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja az sie balam go otworzyc haha bo zwyklego jogurtu nie lubie, takiego naturalnego, no wiec otwieram a tu wyglada ja zwykly krowi jogurt ale zepsuty, taki wodny i grudkowaty. "bosko" pomyslalam, ale sie nie poddalam i polalam nim owoce :) no i kurcze naprawde pycha, smakuje jak waniliowy, albo jakis orzechowy. Tak juz jest z tymi sojowymi produktami, ze wlasnie maja taki smaczek wg mnie orzechowy, taki smieszny. Wiec jesli ktos takie cos lubie to super, jesli nie, to nic sojowego nie bedzie im smakowac ja jestem zadowona z tego jogurtu bardzo bo bede go jesc bez zmuszania sie :) (jak z jogurtem greckim np haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i ma malo kcal :) tem ktory mam teraz ma 43 kcal w 100 gramach wiec calkiem malo :) a tofu moje ma 73 w 100 gramach wiec tez malutko :) byloby super gdybym nie zarla tych orzechow hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, czuję się zachęcona i wpisuję go na moją listę przyszłych zakupów :D No i liczba kalorii też zachęca :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna stronka :) No nic. Tymczasowo spadam. Trzeba dziś jeszcze coś zakuć. Pewnie odezwę się wieczorem lub jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaaa milej nauki :) ja pozniej pojade biegac jesli nie bedzie padac a jesli bedzie to bieznia w garazu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam ze nie pisze i nie pytam co u Was:(ze tylko sie soba teraz interesuje:( musze uporzadkowac moje menu,cwiczenia i moje myslenie,ktore bylo bardzo dobre,ale brak utraty kilogramow mnie zmiazdzyl:( w srode badz w czwartek ide na spotkanie z trenerem,pokaze mi co i jak,zobaczy co robie,czy cwicze dobrze,co mam dodac do cwiczen,czego nie robic. dzieki ze przekonalyscie mnie do tego,bo pewnie bym nie umowila sie na spotkanie. milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny szenia fajnie, ze idziesz do trenera, koniecznie nam daj znac co i jak a mnie wczoraj cos sie stalo w kolano - ZNOWU zrobilam sobie sprint na bieznie i wszystko oki a pozniej robilam fajny zestawik cwiczen i tez wszystko oki, a jak zaczelam robic burpees to nagle tak mi cos pierdyknelo w kolanie podczas robienia przysiadu (juz tak przy samej ziemi) jakby mi ktos noz wbil w wew strone rzepki. W momencie kiedy wstala wszystko oki i boli mnie tylko wlasnie przy takim mocnym zginaniu kurde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski! Szenia, spoko. Grunt to się wspierać. Daj znać jak przebiegnie rozmowa z trenerem. Ania, pamiętam, ze z kolanami miałaś jakiś problem. Mam nadzieję, ze to chwilowa kontuzja. Ja zaczęłam zbierać materiały odnośnie pracy magisterskiej, mam trochę spotkań, więc czas bardziej wypełniony, ale to dobrze! Jeszcze tylko jutro pyknę egzamin :) A po egzaminie w ramach nagrody kupię sobie jakąś fajną kieckę, o! :) Jedzeniowo u mnie dziś bez zmian, zaraz wszamię obiad. Gotowane pulpety i surówka. Wieczorem trening :) Aaale mam dziś dobry nastrój :D Po wczorajszym dołku dziś jest lepiej ;) Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po drugim sniadanku- jogurt sojowyz wkrojonym jablkiem, bananem, truskawkami, borowkami do tego migdaly i slonecznik do lunchu jeszcze z poltorej godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka***, jak nauka Ci idzie? Mi kiepsko ;-) Nie mam na razie żadnych planów na wakacje, a Ty? Moje cyferki to 166cm/82,2kg, także widzisz że długa droga przede mną (i długa już za mną :-)). ania_0307, dziękuję za gratulacje! Wasze wsparcie jest nieocenione! :D Jak Twoje samopoczucie? Widzę, że smakowicie wzięłaś się za przepisy (mniam!). Z kolanem najlepiej do lekarza. Ja też mam problemy z kolanami, bo grałam w piłkę nożną i mam nogi piłkarza. Ale takie kontuzje najlepiej monitorować. Dużo zdrówka Kochana! szenia25, nie załamuj się Kochana! Ja Cię rozumiem... napisz jak poszło z trenerem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wstałam, jeszcze chcę przed egzaminem coś powtórzyć. Shaneya, w ostatnich dniach nauka już coraz gorzej ;) Wyczerpanie materiału zauważyłam u siebie :D Ja pewnie gdzieś pojadę w sierpniu. Może do Grecji :) Ania, jak się trzymasz dietowo? Miałam pytać - jaki trzymasz limit kalorii na tej wegańskiej diecie? Jak kolano? Idę po śniadanie. Serek wiejski&pumpernikiel&warzywa ;) Paaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no ja teraz nie licze kalorii, wiec cholera wie ile jem :p mysle, ze nie przekraczam 2000 dziennie hah, ale kto wie, bo jem duuuuuzo orzechow a wczoraj kupilam sobie fajna ciemna czekolade i 3/4 zezarlam :O teraz powoli sie przyzwyczajam i ucze co i jak :) wiec na razie wszystko jest dla mnei nowe i dziwne :) ale jestem bardzo zadowolona wczoraj mi pekala glowa i cala bylam w krostkach - ale ja tak mam zawsze przy roznych detoksach - wiec i tym razem mozna to uznac, za pewnego rodzaju mleczno, miesno, jajeczny detoks :p nawe nie chodzi o te produkty, ale o to co jadlam co je zawieralo no nic wczoraj pierwszy raz gotowalam z tofu :) fajnie - taka ma konsystencje (i wg mnie smak) jak usnazone bialko jajek :) wiec bede robila sobie "jajecznice" tofu :) no a kolano? boli troche, ale tak normalnie, jak zawsze (ja za to trenowalam pilke reczna - wiec tez mam nogi w tragicznym stanie hah), ale wczoraj kupilam super usztywniacz na kolano i ...poszlam biegac :p tak na 15 minut zobaczyc czy jest oki./ No i bylo oki a najlepsze jest to, ze biegalam z 15 minut po obiadokolacji - wiec normalnie albo robi mi sie ble po kilku minutach, albo mam kolki, a tym razem nic. Wiec nie wiem czy po prostu tak "trafilam" czy jest to zasluga braku miesa i nabialu w tym posilku. Nie wiem :) lece po herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze :) O kolana trzeba dbać ;) A ja piję kawę. Otóż, wczytałam się w temat mojej diety antycholesterolowej i wyczytałam, że kawa rozpuszczalna i filtrowana nie podnosi poziomu cholesterolu. Więc jestem cała szczęśliwa, bo lubię kawę i rezygnacja z niej była trudna. Ale będę piła maksymalnie jedną dziennie :) Ot tak dla smaku :) Miałam powtarzać, taaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, ze mozesz pic kawke :) trzeba miec jakies przyjemnosci to tak jakby mnie ktos zabronil pic herbate - umarlabym hahah zrezygnowalam, ze wszsytkiego innego, wiec chociaz herbata niech mi zostanie :p niby kofeina, ale ile tej kofeiny tam jest :p jezuuu pani sprzataczka wlasnie mi umyla biurko jakas brudnawa szmata i czuje ten zapach, taki stechly arghhhh ide szukac szmatki i sama sobie to biurko umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kawy zrezygnować dałam radę spokojnie, bez herbaty też bym nie przeżyła :D Moje ulubione to czerwona grejpfrutowa i zielona z opuncją mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam roznych smakowych i jakos tak srednio mi smakuja zostaje przy zwytklej czarnej :) teraz jestem uzalezniona od Yorkshire Tea, wczesniej bylo Tetley extra strong :) za to w Polsce bardzo cierpie haha mama pije liptona wiec ja uzywam 2 torebem, zeby troche aromatu wiecej bylo hahaha albo przywoze swoja herbate :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Za mocną czarną nie przepadam, ale z czarnych uwielbiam Lipton Russian Earl Grey. Niestety dostępna chyba tylko we Francji i Belgii :O Ma jakiś aromat bergamotki i skórki pomarańczy i cytryny :) Polecam! Dobra, uciekam :) Pewnie odezwę się później. Miłej pracy i hm smacznej herbaty, 2. śniadania i lunchu, jak dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 2 sniadanie, lunch, przekaska :) haha i litry herbaty :) milej nauki paaaaa jka ide robic pensje bo trzebaby ludkom zaplacic na czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D I już po. Zaliczony egzamin, koniec sesji, yeah! :D Wciągnęłam pierś z kuraka z surówką i idę się byczyć :D 3 miesiące wakacji... Trochę wypełnię je pracą, trochę odpoczynkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woo hoo wolne !!!! gratulacje :) ale Ci zazdroszcze, jak ja bym chciala sie cofnac do czasu studiow i wakacji studenckich mmmm to byly czasy :p a nie to co teraz 4 tyg urlopu w roku buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dlatego zamierzam korzystać póki mogę. Za rok obrona magisterki i pewnie praca się zacznie, taka na poważnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka***, gratuluję!!!! :D Korzystaj i odpoczywaj od zajęć, czas tak szybko płynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Shaneya :) Tobie powodzenia jutro! Dobrze pamiętam? :) A czas, zapieprza mi ostatnio... Szczególnie ten rok szybko minął. Dziś odpuszczam spinning. Może wydumam w końcu jakiś trening siłowy. Ale to muszę na sfd trochę posiedzieć. Doraźnie poskaczę w domu. Jakieś brzuszki etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×