Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny dlaczego nie

dziewczyny dlaczego nie chudne?

Polecane posty

ania_0307, ale numer! Nie wiedziałam tego o Zuz! Ona poszła teraz na kursy dot. odżywiania, więc na prawdę jej ufam. Nie mówi niczego, co by było głupie. Trafiłam na nią przypadkiem i tak już zostało. Sama jest swoją wizytówką, mogłaby nic nie mówić a ćwiczyć i tak bym robiła co mówi ;D Jest bossska! To moje guru treningowe + Tony Horton! :D Cieszę się, że przyłączyłyście się Dziewczyny do topicu! Zwiększymy naszą wiedzę! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz naprawde uciekam tylko szybko napisze haha ja jeszzcze uwielbiam Jillian Michaels i Boba Harpera z the Biggest loser ciagle ich sledze na twitterze :) a jesli jestes na twitterze to jeszcze posledz Dave'a Zinczenko - redaktor naczelny Mens health magazine - facet codziennie wrzuca 2-3 super rady !!! np arbuzy pomagaja w zapobieganiu raku skory :) no spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny piszecie o tej zuzanie,wiec zobaczylam ja w akcji,jest super,ma swietne cialo,chcialabym takie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj jestem poczatkujaca jesli chodzi o cwiczenia,a wy jestescie niz bardzo doswiadczone,ale to nie znaczy ze ja nie moge poszerzac swoje wiedzy,na razie musze troszke wiecej schudac zeby pozniej robic takie cwiczenia jak zuzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_0307, Jilian z TBL jest fantastycznie brutalna! :D Uwielbiam ją bo ma ciekawe pomysły na ćwiczenia a Bob układa ćwiczenia do SHAPE'a. Nie ma mnie na Twitterze, więc zdam się na to, że od czasu do czasu skapniesz nam jakimiś fajnymi radami :D Szenia, Kochana! Ja Zuz ćwiczyłam jak byłam o 10kg cięższa, więc spoko dasz radę! :D To dzięki Zuz (w zasadzie to dzięki swojej pracy) nauczyłam się robić Dive Bombersy, jedne z najbrutalniejszych ćwiczeń. Zabójcze! Ale jakie boskie na mięśnie brzucha, rąk, nóg i pleców! Kochana, uczymy się całe życie, więc nie przejmuj się tym tak bardzo, że masz jeszcze małą wiedzę - wkrótce się to zmieni i nauczysz się odsiewać ziarno od plew :-) Buziakuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może już miesiąca na optymalnej dr Kwaśniewskiego(wcześniej na podobnych zasadach ale nie z aż tak sporym ograniczeniem węglowodanów dobowo) jestem i sporo wypijam płynów , czuję się super waga leci nawet nie wiadomo kiedy , dieta nisko węglowodanowa podobnie jak Lutza , strasznie kontrowersyjna ale pomaga ,tylko trzeba pilnować żelaznych zasad i niestety do końca życia trzeba już pilnować podobnych zaleceń , złotych proporcji białek tłuszczy i węglowodanów , nikogo nie namawiam ;) mam nadmiar energii szenia25 trzymaj się i nie panikuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz w domku jestem :) teraz pomecze kota i ide biegac :) a rady chetnie bede pisac, jak cos ciekawego wyczaje :) Bob tez wrzuca fajne rady czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska cytryno super ze waga Twoja spada,dzieki rowniez za to ze 3masz za mnie kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę się też tymi ćwiczeniami zainteresować. Dzięki Dziewczyny za inspirację :) ale to po sesji... Kurde, muszę się spiąć - jutro zaliczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja zaraz idę po śniadanie. Dziś 4 łyżki mieszanki płatków owsianych i żytnich, 1 łyżka otrąb żytnich, do tego wkrojone jabłko, polane jogurtem naturalnym, 1 łyżka rodzynek, 1 łyżka płatków migdałowych, cynamon mmm :) Jeszcze coś powtórzę do zaliczenia. Czarno to widzę :( Co u Was? "Wstane"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej studentko :) dasz rade z sesja :) ja teraz sniadanko wsuwam, serek wiejski z jablkiem i gruszka wczoraj popoludniu pojechalismy na wycieczke, wiec oprocz biegania jeszcze zaliczylam godzinny spacer na wybrzezu :) dzisiaj byle tylko do 15-ej haha, wyszykuje meza do pracy (pracuje weekendy noce, wiec weekendy siedze sama z kotami, ale przynajmniej jest w domu na tygodniu :) a po tym jak go wyszytkuje do pracy, uciekam szybko na solarium bo wygladam jak trup, a pozniej zakupy jedzeniowe i relaks - dzisiaj nic, nie robie, zero cwiczen - piatek to moj odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ty Ania masz piatek dzien wolny od treninu,a ja w sobote badz w niedziele:) dzis tez jadlam płatki roznego rodzaju na sniadanie i zaraz ide cwiczyc:) piekny dzien dzis,wczoraj wieczorem burza z gradobiciem.mam nadzieje ze skaru nie bedzie jak od prawie dwoch tyg.lubie cieplo ale nie duchote,jak sie nie da oddychac. studentko powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, zazdroszczę Ci tych spacerów po brytyjskiej ziemi :) Widziałam zdjęcia, super atmosfera w tych miasteczkach. Byłam w Anglii parę razy, 2 razy Londyn, raz w Kendal, Oxford, i ostatni raz w Exmouth (miasteczko położone blisko Exeter). Ten ostatni wyjazd wspominam najlepiej :) No nic, dzięki dziewczyny za życzenia powodzenia, może jakoś się uda. Ściągi są w pogotowiu :D Odezwę się pewnie w porze obiadowej. Jeszcze nie wiem, co dziś wszamię. Zobaczymy :) Szenia, udanych ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie ma nigdy upalu haha znaczy teraz mowia w TV, ze mamy fale upalow - wczoraj bylo 21 stopni :) ludzie wariuja, laza bez koszulek, ledwo oddychaja fajnie jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale super fotki:) fotografia to Twoja pasja? jestes bardzo ładna,symatyczną,dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziekuje :) a pstrykac lubie :) tak sie nagle tym zarazilam z poltora roku temu i byl czas, ze nawet do sklepu z aparatem chodzilam "bo kto wie co sie zauwazy po drodze" hahah no teraz sie uspokoilam, do tego nie bardzo mam kiedy jezdzic na wyprawy foto :), ale moze w ten weekend mi sie cos uda - chociaz watpie :p no ja za pol godziny wsuwam owoce, bez jogurtu bo mi sie skonczyl, wiec taki miksik owocowy a na lunch indyk z borkulami, kalafiorem, tabasco i sosem z papryczek hebanero - tzw hot sauce- fajny bo pikantny (duuuuzo bardziej ostry niz tabasco - ktore w sumie wg mnie smakuje jak lekko pikantny ketchup hahah wogole mnie nie pali :( - mam wyoski prob tolerancji jesli chodzi o ostre jedzenie - raz tylko plakalam, dusilam sie i nie bylam w stanie nic jesc przez kilka godzin- po tym jak sprobowalam papryczki naaga - ponoc najostrzejszej jaka istnieje ! - nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj,ja lubie ostre jedzenie,musze zaczac jesc chili,dosypywac do jedzienia zeby przyspieszyc metabolizm.tak slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wczoraj o tym pisalam :) ponoc wlasnie ostre przyspioesza metabolizm tak samo jak imbir :) a co do chili to jeszcze pomaga zmniejszyc ryzyko raka jelita grubego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam sie zapytać o jakies suplementy diety,ktore warto brac,ja nie biore nic,ale moze bralas cos kiedys sprawdzonego,co by mi pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nic takiego nie wierze, szkoda kasy owszem moze jakies witaminy i tyle ale ja wole wszelkie mineralki i witaminy plus wszystko co organizmowi jest potrzebne czerpac wlasnie z jedzenia warzywa ponoc im bardziej kolorowe tym wiecej witamin maja, a zielone maja malo kcal (nie wiem w jaki sposob to dziala hahah), owocki (moze ne wysztkie bo np winogrona maja duzo cukru) witaminy ,do tego dobre tluszcze z ryb (makrela wedzona np), z orzechow i nasion, bialko albo roslinne (fasolowate roslinki), albo zwierzece chude (indyk, kurczak, chuuuuuda wolowina) do tego pelne ziarna, duzo wody i jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja wlasnie jem duzo warzyw,owocow tez,nie jem bananow,winogron,jem teraz truskawki bez smietany,bez cukru,jabłka bo maja blonnik,pije wode 1,5 litra,albo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania milego dnia,szybko zeby ci czas minal w pracy i milego leniuchowania. ja uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bananow nie rezygnuj !, maja sporo kcal, ale maly bananek raz na jakis czas jest naprawde potrzebny ! przez to ze maja cukier, a w sumie 3 naturalne sukry, pomagaja regulowac poziom energii, maja sporo zelaza - pomaga w zapobieganiu anemii, duzo potasu, a wlasciwie zero sodu - wiec super dla cisnienia krwi, do tego potas pomaga na funkcje mozgu a przz to, ze zawieraja pewien rodzaj bialka , ktory organizm przeksztalca w serotonine = co oznaca poprawe humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuu, co wiedziałam to napisałam, teraz pozostaje czekać na wyniki :) Ale to dopiero po weekendzie. Dziś już relaks. Następny egz w środę. No, a na obiad zakupiłam surówkę orientalną w składzie kapusta pekińska, cebula i papryka. Kolorowa i pyszna :) W składzie nic więcej nie ma, jeśli wierzyć producentowi... Raz w tygodniu pozwalam sobie na surówkę kupną :) Ogółem wolę robić sama. Do tego 2 ugotowane pulpety z mięska drobiowego i warzyw. Idę jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank bedzie dobrze :) a surowa brzmi pycha! ja tez wole sama robic, ale czasem jak sie kupi to nic sie nie stanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, był w niej jeszcze ogórek :) Ale już się skończyła :( Co do ostrego jedzenia, ja się jakoś nie mogę przekonać. Wydaje mi się też, że po ostrym wychodzą mi na twarzy jakieś wypryski. Ja chyba zaraz idę w plener nad rzekę. Ciepło i przyjemnie, więc trzeba korzystać. Jak znajdę w sobie siły, to po południu siłownia i pierwszy trening siłowy po przerwie ;) Zrobię taki "ogólny", tj. plecy, barki, klatka, ramiona. Potem się zastanowię nad jakimś planem 2-3 miesięcznym :) To spadam. Pa pa :) Relaksuj się do oporu Ania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no dzieki :) no niby niektorym po ostrym cos sie robi :p mnie na szczescie nie jeszcze 2 godziny i uciekam milego pleneru i milego treningu :) znajac zycie u mnie relaks skonczy sie na bieganiu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×