Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

mnie dzień przed zastrzykiem strasznie bolał jajnik a po zastrzyku w miare dobrze się czuję niebolą mnie jajniki i dlatego się zastanawiam czy pękł też mam po obu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana;))
Hot troszkę mnie uspokoiłaś...ale skąd ten dziwny śluz?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz, ze nie pekaja? Mi jak peknie tez sie uspokoi wszystko. Mi po clo bardzo wolno rosly, dobra wielkosc mialy np. w 23 dc. Raz jakos wtedy dostalam pregnyl na pekniecie ale guzik to dalo. A raz jeden dal mi bez monitoringu ! pregnyl, i wogole @ sie zblokowala na 3 miesiace. Mialam torbiel i kupe stresu. Wtedy powiedzialam sobie, nigdy wiecej konowalow. I poszlam do kliniki nieplodnosci. Tam dopiero mnie wyregulowali i w drugim cyklu stymulowanym femara zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana, a moze wlasnie masz owulacje? W sumie nie wiadomo kiedy dokladnie mamy owulacje, dopoki nie zaczniemy sie obserwowac, robic testow czy monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana;))
Surfitka,ale powiem Ci że pierwszy raz coś takiego mam ...jeszcze nigdy nie widziałam u siebie takiego śluzu :o a okres miałam 20 więc pewnie juz pare dni temu miałam :o nie wiem eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold nie wiem jak to jest z tymi bobo testami ale moja szwagierka wlasnie tak miala z nim pokazal bladziutka kreske i po 2 tygodniach byla gruba krecha;p moze sie udalo :):) mam taka nadzieje bynajmniej :) kurcze idz moze na bete co ? bo nie moge sie doczekac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się tylko wydaję że nie pękają , wszystko się okaże , o do torbiela też miałam dwa miesiące temu... na szczęście wchłonął się sam! . W tym miesiącu dostałam pregnyl w 19dc bo wcześniej były pęcherzyki za małe więc nie wiem czy nie za późno , lekarz powiedział że nie zaszkodzi a może tylko pomóc trzeba zaryzykowac! więc zobaczymy może akurat?! pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka pójde na bete bo na oby dwóch testach znowu mi pokazało taką ledwo widoczną kreche :) powoli zaczynam się cieszyc chociaz tez staram podchodzic sceptycznie.. w poniedzialek zajde na bete i we wtorek bedzie juz wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
Dziewczyny, dziś o 6.00 zrobiłam test owulacyjny, dziś dwie, mocne, czerwone krechy (wczoraj druga testowa jeszcze blada), od wczoraj działamy :) trzymajcie kciuki... ;) owulacja powinna być 12-48h przy takim wyniku testu prawda? jastro, napisz co myślisz, bo wiem, że Ty też stosujesz te testy... Poza tym to mój pierwszy cykl z CLO (5-9dc), mam nadzieję, że pęcherzyk dominujący jest bo lewy jajnik mnie kłuje od wczoraj, modlić się żeby jeszcze cholernik chciał pęknąć łaskawie... jak teraz się nie uda, to zasilę moniczkę2601... zastrzyki Pregnylu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
hot bedzie dobrze zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz czy już możecie zacząc działac:) , niebyłaś na usg po clo? będziesz brała pregnyl na pękniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) życzę wszystkim powodzenia ;) Oby wszystko śię udało .. czy na początku ciąży jest możliwe zwiększenie śluzu do bardzo obfitego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej obawiam się o torbiele miałam dwa miesiące temu, gin mówił że przy kuracji z Clo jest większe ryzyko torbiela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam test negatywny,ale sądzę ze jeszcze za wcześnie ;) a tak wql to piszę z mojego zaczernionego nicku ;) Zakochana pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka2601 ojej bo jak już pisałam to mam go mnóstwo :o tak jak Hot noi właśnie koleżanka z góry piszę że wyszły jej 2 kreseczki :o i teraz nie wiem ... za jakiś tydz.powtórzę test ... dziekuje moniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) poczytałam,poczekam do 20... chyba bd musiała mojego kochanego nastraszyć heh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
laski ktore sie zastanawiaj anad sluzem: tak jest i yo obfity w ciąży a potem jest go jeszcze wiecej! ja jestem w 11 tyg od OM i 9 bez OM i mam go duzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pocieszyłyście... pow.mojemu że test negatywny i się trochę ucieszył bo coś nie dobrze ma z pracą :( eh a śluz cieknie..cieknie :o Moniczka to prawie jak ja więc musimy poczekać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold a te kolejne testy c orobilas to jakiej firmy ? moze wrzucisz zdjecie ? kurcze jestem prawie ze pewna ze Wam sie udalo ! Szkodaze dopiero w poniedzalek idziesz na bete bo ja wyjezdzam na ponad tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×