Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Tobie równiez powodzenia ... we wtorek się okaże (to będzie już równe 2 tyg.opóźnienia) Ciągle myślę o tym teście... nigdy sie nie myliły w kwestii brak ciąży. No czas pokaże. Najlepiej iść. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki właśnie wróciłam od gina na szczęście torbiela nie ma:) na usg n arazie nic nie wykazało kazał dalej brac luteinę i jak nie dostanę@ to mam przyjsc w czwartek , powiedział że raczej nie nastawiałby się na ciąże nie wiem co mam myślec teraz znów czekanie , a jak on obliczył to okres powinnam miec 14tego więc spóźnia mi się już 6 dni, więc czemu 15teo test wykazał jedną krechę pewnie to nie ciąża ale czemu się zatrzymało i nie mam@ nie wiem !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) temp.36,8 więc mogę się pożegnać z kruszyną... boli mnie brzuszek więc pewnie niedługo bd witać i przeklinać ,,rodzinkę" eh no cóż ... moniczka cieszę się że to nie torbiel :* ale ciąży też nie wykluczaj... Symfonia czekamy do wtorku i na wieści od Ciebie :) nie powtarzałaś testu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare właśnie sie zastanawiam czy robić, obawiam się historii podobnej jak ostatnio :( Sama juz nie wiem... pogubiłam się trochę. Zaczynam wątpić. Wkońcu ten sobotni test był negatywny. No masz... cały mój optymizm ..... trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca wiesz...zawsze lepiej się upewnić mieć czarno na białym niż się cały czas zastanawiać:( zrób ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byly czekoladowe? i koniecznie 1 litr :) nie no, to oczywiscie zart. Wiem, ze mowie same banaly, ale musisz sie czyms zajac, zeby orzestac o tym myslec, inaczej zwiariujesz - a to na penwo nie pomoze. sprzataj, prasuj, gotuj, zrob przemeblowanie, idz na zakupy - cokolwiek!!! ale musisz zaczac zaprzatac sobie glowe czymsa innym, wtedy wszystko sie ulozy. IM BARDZIEJ PROSIACZEK ZAGLADAL DO SRODKA, TYM BARDZIEJ PUCHATKA TAM NIE BYLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadłaś jadłam czekoladowe:) wiem że masz rację już myślałam o sprzątaniu ale właczyłam muzykę i siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam mieć "mokro" podejrzewam że będzie jak ostatnim razem, brak ciąży zamiast tego owulacja bez krwawienia w terminie :( Moje cykle wynosiły równe 30 dni, 2 raz z rzędu mam 2 tyg. opóźnienie. Coś jest nie tak, i tak muszę jutro iśc tak byc przeciez nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale widzisz po pewnym czasie to naprawdę można zwątpic jestem już dwa lata po ślubie i oboje z mężem pragniemy dziecka , ciągle tabletki, zastrzyki, testy itd i na koniec wielki zawód że znów nic z tego do tej pory byłam optymistycznie nastawiona ale pomału już nie mam sił. Napisałam 6 cykl starań (leczenie) starania to już dwa lata, więc widzisz można zwątpic......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta, a czy to nie jest tak, ze od kiedy sie staracie o dziecko to nagle zaczynaja byc jakies rozchwiania? nieraz juz czytałam, ze zawsze @ regularne, a teraz juz nie. Jaka jest tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnienie dziecka Tyle kobiet na świecie pragnie mieć potomka, nie wiadomo czemu go mieć nie może. Mam tylko nadzieję,że nam Bóg pomoże. Chwila, westchnienie, rozgoryczenie. Myśl niedobra, przerażenie. Łza parząca leci, tak nie wiele żądam, chce mieć tylko, dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaczka!!! wrrr... i po co sie dobijasz wierszami? to tak, jakby zerwac z chlopakiem i jeszcze sluchac smutnych piosenek o milosci. a przeciez lepiej wyjsc ze znajomymi na miasto. porownanie beznadziejne, ale sens ten sam. jak masz juz sluchac muzyki to wlacz jak eske i sie pobujaj, a nie sie dreczysz. ja tez zawsze mialam regularnie i wszyskto bylo ok. od kiedy sie staram o dziecko wszystkiego sie u siebie doszukuje, dwa dni przed @ juz schizuje i tylko czasami mam przeblysk w glowie, ze raczej sobie nie pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Moniczko każda Cię rozumie tylko dobrze little.d napisała nie dołuj się zważywszy na to że nie ma pewności że nie zaszłaś...a może akurat tylko za wcześnie żeby to było widać?? nie potrzebne są tutaj złosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale Cie rozumiem i dlatego wiem tez, ze dolek kompletnie w niczym Ci nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba schizuje od soboty :( W dodatku zrobiło mi się przykro bo zmarł maleńki bratanek mojeje bardzo dobrej kolezanki. Jakoś smutno na mysl,że odeszła taka kruszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×