Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Hej... wkońcu coś się tu dzieje. Ja dziś wstałam bardziej zmęczona niż byłam przed pójściem spać. Pół nocy spędziłam na drapaniu się i odganianiu komarów. Dziś koniecznie muszę zakupić to urządzonko do kontaktu ponoć dobre jest. Moniczko, Surfitko może razem będziemy testować... Pozdrawiam , 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Naightmare, jak to masz duzo czasu? Kiedy spodziewasz sie @? Ja chyba pokusze sie o test w weekend. W poniedzialek spodziewam sie @. trzymam kciuki zeby sie zgubila na 9 miesiecy , siooooo.... A wy kiedy planujecie testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela/poniedziałek wiadomo eh przy moich nieregularnych cyklach:( abrkadabra niech zaniknie na magiczne 9 miesięcy jak i dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, kiedyś do Was pisałam ale dawno mnie nie było, w przed ostatnim cyklu poroniłam, w ostatnim cyklu nie udało się choć próbowaliśmy ;), a teraz spóźnia mi się @ 4 dni, ale robiłam test z rana i była jedna okropna krecha :( nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na okres, przeważnie pare dni przed @ boli mnie krzyż, brzuch, piersi, a teraz nic chyba tylko piersi są trochę pełniejsze. Zwalam to opóźnienie @ przez te zmiany pogody,i watpie,żeby sie udało ponieważ w tamtym cyklu miałam zapalenie pęcherza mocz.i jak już go wyleczyłam to dokładnie w dniu owulacji się przytulaliśmy i dzień po (akurat miałam wizytę u gina i na usg w lewym jajniku miałam pęcherzyk dość duży i lekarz powiedział,że peknie w ciągu 2 dni, i wtedy działaliśmy) ale nie miałam,żadnego parcia, że się uda i przytulanie było bardzo przyjemne bo nie myślałam wogole w głowie,że może się udać założyłam,że ten miesiąc już będzie za nami. A tu ta złośliwa małpa @ się ze mna droczy i spóźnia się już 4 dni.. Pozdrawiam Was cieplutko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 a kiedy robiłaś test?? może lepsza beta?? Oczywiście że Cię pamiętamy..ciesze się że napisałaś;) Nie traćmy nadziei :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare20 dziękuje :* :) Wczoraj kupiłąm 2 testy, jeden zrobiłam od razu wczoraj w ciągu dnia oczywiście z ciekawości ;), a dziś rano z porannego moczu i 1 kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 kurcze no ... ale wiesz istnieje prawdopodobieństwo ze test się może mylić;) i oby tak było :))) nie miałaś żadnego stresu ani nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, raczej nie, ale ta pogoda, zmiany ciśnienia co chwilę, trochę podziębiona jestem od 2 dni, podejżewam,że pewnie za chwile nie zapowiedziana przyjdzie.. ale jak do piatku nie dostanę idę rano na betę :) i od razu zrobie prolaktyne, bo gin mi ostatnio kazał, a jak u Was? macie jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie doszukuję... troszkę znów ten lewy jajnik mnie boli ostatnio też mnie strasznie bolał... nie wiem może mi coś ,,rosnie" na nim oby nie:( teraz mam inne problemy na głowie,stres wiec nic pewnego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też duzo się dzieje, i bardzo dobrze bo pewnie też bym jakieś objawy znalazła moja podświadomość ;) a tak nie mam czasu na wymyślanie :) w tamtym cyklu byłam prawie pewna,że się udało miałam chyba wszystkie objawy, tyleże mi się nie spóźniała@ i zero.. więc teraz nie skupiam się na objawach ale jedyny to chyba ten,że tej małpy nadal nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... ja w piątek powinnam dostać @... w danej chwili objawów brak... no poza 2 wypryskami na poliku, a i jeszcze mam wrażenie, że biust mi zmalał (tak zmalał) ale nie schudłam nic w tym miesiącu więc nie wiem. Poza tym nic mnie nie boli. Jak na weekend nic nie dostanę to w pon.testowanie... w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca Zmalały :o ciekawe czemu??? Oby nie przyszła...Piątek już jutro ;) Kati przykro mi,że się nie udało ... eh może następnym razem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam powiedziec... jak wracalam z lotniska to nad autostrada przelecialo 11 bocianow - to chyba mniej wiecej tyle ine nas jest na tym watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki , moze do nas leciały te bociany:) ja popwinnam wczoraj dostac @ narazie brak i chyba się nie zapowiada, testowac chyba nie będę bo raczej wątpie by się udało , widzicie jak to jest jeden gin dawał tabletki i miałam okres drugi kazał nie brac i okresu brac i znów ten sam problem co na początku.... jutro idę na wizytę do gina po skierowanie na laparoskopię :( aż mi sie niechce pomyślec..... pozdrawiam Was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka poronila, bo miala zaśniad groniasty. poczytajcie sobie w necie co to za swinstwo... skad takie rzeczy sie biora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja @ tez powinnam miec w poniedzialek... wiec nie jestes sama ;) moniczka a moze jednak sie udalo ? @ nadal brak ? Ja dziewczyny nie mam zadnych objawow co jest bardzo dziwne ! Odkad biore duphaston to po wzieciu 5 tabletek strasznie mialam wrazliwe sutki a teraz nic cisza nawet mnie piersi nei bola.. dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wiecie co odebrałam wyniki PROLAKTYNY: NORMA 102-496 a mój wyniki to: 570 No to chyba dużo co??? Czy któraś z Was miała tak wysoki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda mialam podanwane wg innych norm, ale kiedys mialam taka wysoka prolaktyne. Z tak wysokim wynikiem zajscie w ciaze moze byc bardzo problematyczne - generalnie im nizszy poziom tylm lepiej. Najlepszym lekiem na to jest Bromergon, niestety nie kazdy moze go rpzyjmowac - szczegolnie jesli lekarz nie wspomni jak zaczac ja przyjmowac. Alternatywa dla Bromergonu jest np. Norprolac, ktory jest dosc drogi :( lekarz na penwo Ci cos poradzi na to. Ja po ok chyba 6 m-cach brania Bromergonu 2x1 tabl zeszlam do normy i tak sie juz utrzymuje od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z usg nadnerczy. Pan doktor powiedzial, ze to dzis jego najkrotszy opis badania: zmian ognikowych nie stwierdzono". :) uffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little.d to bardzo dobra wiadomosc ;) Kurcze ciekawa jestem kiedy u nas w brzuszkach bociany zawitaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaka cisza tutaj.. gdzie was wywialo ? ;) Tak sobie siedze i mysle.. nie mam zadnych objawow na @ wypryskow, bolu piersi ani sutkow.. jedyna rzecz to chyba przeziebiony pecherz, zazywam urosept... a moze to fasolka ? JAK myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do tego pecherza w tym tygodniu mialam 2 czy 3 razy tak ze jak cos zjadlam to mi sie odbijalo do teg stopnia ze cofalo mi sie wszyskto do gardla ;/ mysle nad infekcja drog moczowych, choc gydbym miala infekcje bolaloby mnie jak robie siusiu albo robilabym kilka kropel a ja robie normalnie tylko mniej niz zwykle, wiem jak wyglada zapalenie pecherza bo juz kiedys przechodzilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u mnie nadal brak@ od dwóch dni mam bolące sutki myślałam ze dostane a tu nic , chyba dla wszystkiego zrobię jutro rano test! pozdrawiam Was, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za testujące... Ja jak do wt.nie dostanę to też będę testować... chyba... i tak planuje wizytę u gin. bo cały wrzesień nie będzie jak, a jeśli to znowu przesunięcie to niech mi coś da, coś pomyśli. Bo 1 takie opóźnienie było u mnie dziwne, a co dopiero 3... jak teraz tak samo będzie. Dziś męczę się... wzdeło mnie, że masakra. I jeszcze zatwardzenie (nie miałam problemów z tą kwestią) Czas pokaże co dalej... Narazie jestem znudzona na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to chyba nie licze na ciążę w tym m-cu... Sama nie wiem... Ostatnio różnie u mnie z @ Zwątpiłam czy wiem kiedy są te cholerne płodne, a od tych "teoretycznie płodnych" nie mam czasu na przytulanko, ciągle goście, rodzinka, a jak chwila czasu to opadamy z sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×