Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

tez biore przez 6 cykli... jestme po 3 poki co cisza.. choc skutki uboczne mam m.in pryszcze przytylam i na poczatku przez 2 opakowania bolaly mnie piersi w szczegolnosci sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade ! zobaczysz !nie mozemy sie poddawac, bo to najgorsze oc mzoe byc, choc czasem sama mam watplisosci.. czasem brakuje mi sil, ale wiem ze musze pokonac przeciwnosci losu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Symfonia, z reguly duphaston sie bierze od 16 do 25 dc ( 10 tabletek na cykl). Na pewno ginka kazala ci brac od 14 dc? Bo to troszke za wczesnie, jakby cos to moze ci nawet zblokowac owulacje. Ja przynajmniej od 10 lat i od roznych ginekologw dostawalam dupka w tych dniach do brania. Little d. dziekuje za wsparcie :) U mnie 12 dc,2 pecherzyki po 20 mm, ginka kazala natychmiast wziac zastrzyk i juz mnie kluje w jajniku :) teraz tylko zostalo meza uwiesc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog mówi, że duphaston ma poprawiśc jakość sluzu ułatwić zagniezdżenie zapłodnionego jajeczka ale prawda taka że nie ma pewności czy faktycznie jest owulacja... Te 3 cykle są do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnei nei wiadomo czy w ogole jest owu... wyjdzie w trakcie ale przy dupku mam cykle 26 dniowe.. wiec jak biore od 16 to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonia, mi teraz w klinice ginka powiedziala, ze cykle powyzej 35 dni sa raczej, z naciskiem na slowo raczej bezowulacyjne. Owszem, zdarzaja sie ciaze przy dlugich cyklach, ale z reguly niestety nie ma owulacji :( A jakiej dlugosci byly twoje ostatnie cykle? Novynetka, to bardzo skrocily ci sie cykle przy dupku. Od razu dostajesz @ po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten cykl z pierwszego opóżnienia wyniósł 60 dni, potem 44 i teraz ten 3 z opóżnieniem to 43 dni. Normalnie cykle miałam równe 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka, nie czemu zle? Dobrze, ze reagujesz na duphaston :) To w sumie masz cykl 27 dni. Z reszta 26 dni to tez prawidlowo :) Widzisz, jedynie teraz nalezy sprawic bys miala owulacje i zajdziesz w ciaze :) Powodzenia. Symfonia, a wiadomo skad to nagle przestawienie? Wiec wedlug mojej ginki z kliniki pewnie twoje cykle byly bezowulacyjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz sama... mi gin powiedziala ze tez prawdopodobnie nigdy nie mialam owulacji.. to czy mam owulacje to nei wiem niby jest mi mokro ale to z tym sluzem jest roznie raz mokro raz nei .. zawsze szyjke mialam miekka dzis podczas kapieli zauwazylam ze jest dosc twarda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko raz rozpoczecie oficjalnych starań-presja itp., a dwa mój brat zachorował na nieuleczalna chorobę i to wszystko było wałkowane od kwietnia do lipca. Gin uważa, że to mogło mieć wpływ na moje cykle... ale na tyle by aż 3 poprzestawiać... Nie rozumiem tego. Czemu akurat teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być... ale nie na tyle by 3 poprzestawiac. Dodam, że mamy za soba ponad 2 lata współżycia bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonia, no to na co twoja gin czeka? Mialas monitoring jakis? Jakies badania? 2 lata regularnego wspolzycia stawia was juz w sytuacji kiedy nalezy wykonac jakies badania. Ja rozumiem, ze dala ci duphaston by uregulowac cykle. Mam nadzieje, ze to pomoze i wrocisz na dobre "tory" . Powodzenia. Navynetka, jak masz pcos to faktycznie ciezko z owulacja. Czasem sie u nas zdarzaja, ale chyba nie za czesto. Ja np. nie sadze bym miala od 9 lat chociaz jedna naturalna owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to 1 raz w życiu miałam wywoływaną miesiączkę (w tym 1 cyklu opóżnionym)i teraz (3 cykl z opoźnieniem). I 1 raz w zyciu będę brać coś na regulacje bo wcześniej nie miałam takich problemów. Nigdy tez nie brałam tabl.anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam robione usg i nic z niego nie wynika tzn.wszystko wporządku. Macica idealna , jajniki tez to samo. Cytologia pięknie. Nie moge powiedzieć, że współżycie było regularne przez ten wczesniejszy czas bo bywały i 2-3tyg bez seksu. Ginekolog uważa, że mam liczyc tylko ten czas od kiedy współżyjemy regularnie czyli 3 m-ce (bo dop.teraz ustabilizowała sie sytuacja z pracą,mamy siebie na codzień-poza poligonami, częściej jest ochota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonia, sama wiesz jak bylo ze starankami . :) A monitoring cyklu to nie pojedyncze usg, tylko badania co kilka dni czy rosnie ci pecherzyk, peka i jest owulacja. Mam nadzieje ze duphaston pomoze ci uregulowac cykle i wkrotce pojawia sie II kreski na tescie. Ja ci powiem tylko tak, ze ja sama "zmarnowalam" 2 lata u lekarki ktora uwazala, ze ze mna wszystko jest w porzadku, bylam mloda i mialam czas na dziecko. Fakt, mialam wtedy 23 lata, ale to nie ona miala decydowac o tym kiedy, ona miala mi pomoc. I tak przechodzily mi kolejne cykle na duphastonie bez zadnych konkretnych dzialan. W koncu dala mi clo bez monitoringu i nie wiadomo nawet czy mialam owulacje czy nie. Ale czlowiek nie wiedzial nawet ze to zle, ze ona nie jest dobrym lekarzem od nieplodnosci. To byl dobry lekarz od wypisywania tabletek i tyle...ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przyjść do niej po tych 3 opak. i jeśli będzie ok dalsze 3m-ce i jak nie zajdę w tym czasie szczegółowe bad.w tym partnera. Jesli jednak nadal bedzie cos nie tak w tych 3 cyklach zaczniemy z tym szybciej. Bo 3 rozregulowane cykle to dość dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze symfonia, mam nadzieje, ze obejdzie sie bez jakichkolwiek badan..no chyba ze beda to juz badania w ciazy ;) , czego ci z calego serducha zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu ruch pod wieczor ;] Dziewczeta, ale o czym mowa? przeciez mowilismy ze do gwazdki wszystkie zaciazymy, a ja tutaj jakies watpliwosci miedzy wierszami wyczuwam. wie ktos, jak sie czuje hotorcold??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz czego sie dowiedzialam ? ze noszenie telefonu w kieszeni od spodni moze miec wplyw na plodnosc, ja caly czas nosze w kieszeni.. nie powinno sie podobno ani przy peirsi ani przy "tyl**"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×