Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

najlepiej zaczac mierzyc od razu jak skonczy sie @. godzina nie ma znaczenia, wszystko zalezy do tego kiedy wstajesz - w miare regularnie ja mierz, zawsze zanim wstaniesz z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że zawsze wstaje o tej samej porze :) Co do usg to ja jak i moja przyjaciółka do 4 miesiąca miałyśmy dopochwowo a potem jak już maluch zaczął się ruszać - normalnie przez brzuszek. Nie martw się wszystko będzie dobrze :) A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dziwnie... duzo sluzu, pobolewa mnie podbrzusze, jestes strasznie zmeczona,. wysuszenie rano wlosow bylo mordega, ciagle jestem zziajana :) spac w nocy nie moge, niedobrze mi caly czas, jakby z glodu, ale na jedzenie patrzec nie moge - ppoki co nie zygam :) jak zalatwie gina to musze sie udac do okulisty, mam wade -3,75 i nie moge nic dzwigac, bo mam predyspozycje do odkeljania sie siadkowki. najgorzej jest z praca... umowa konczy mi sie 30 listopada... normlanie by przedluzyli. ale teraz sie obawiam. ryzykujac i mowiac dopiero po przedluzeniu umowy bedzie nie fair i nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z pracą jest problem bo to zależy jakiego masz szefa.. Jeśli okaże się, że koniec umowy przypada Ci po zaczęciu 3 miesiąca to umowe muszą Ci przedłużyć automatycznie do końca porodu - takie prawo :) Wiec myślę, że nie masz się o co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie teraz martwie gdzie ja pracę znajdę - za rządów PO miałam problem i widzę, że znowu będę sie z tym borykać.. :/ tak sie zastanawiam czy stąd nie uciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie umowa konczy sie 6 dni za wczesnie :( a sadzisz ze rzady PIS dałyby Ci prace? albo innej partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co PO zrobiło przez te 4 lata? Podwyższyło Vat co za tym idzie ceny w górę, bezrobocie ciągle rosło a jak malało to na chwile, no i nie wiem czy Ty odkładałaś pieniądze na drugim filarze ale Ci co tak robili to tych pieniedzy nie mają a dług krajowy jest jeszcze wiekszy wiec na co szły te pieniadze? W Polsce nie bedzie lepiej z zadną partią bo każda tylko myśli o sobie.. ale nie rozumiem ludzi, którzy przez 4 lata narzekali na PO a i tak poszli i oddali znowu na nich głos - to sie mija z celem. Ale to nie forum od polityki :) A powiedz mi te testy owulacyjne kiedy sie robi? W połowie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten mikrospot do sprawdzenia kiedy mam owu kupilam w drugiej polowie ostatniego cyklu, bo planowalam od pazdzienrika sprawdzac, ale nie zdarzylam ;] sa dwa rodzaje - paskowe na sline - 12 sztuk w opakowaniu i sadze ze tak od 9 dnia mozna zaczac sprawdzac, a ten co ja mam kosztuje 100 zl i mozna go uzywac przez 2 lata nawet codziennie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja nie głosowałam (bo nie mogłam) ale i tak nie było w sumie na kogo Kaczyński nieee, Tusk o nie nie nie... i tak bym dalej mogła... Mi ciągle niedobrze, zjadłam wafelka wymioty, ciągle mi niedobrze jakby z głodu (bo coś nie moge patrzeć na jedzenie, jem bo jem) nie wiem co mi... przemęczenie (ciągle bym spała) czy co... (bo ciąża wiadomo nie, bo było krwawienie, inne niż zawsze ale to wina dupka) mam dość wszystkiego, puki co nie mam myślo o dziecku bedzie co będzie... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
Hot or Cold zdaje się ,że wracasz do nas :) cieszę sie bardzo Temperature ja mierzę po skończonej @ zawsze przed wstaniem z łóżka o 6.00 możesz mierzyc nawet o 8 byle zawsze tak samo (moga byc odchylenia 30min ) i w tym samym miejscu ciała skok temperatury jest o dwie kreseczki w góre i potem zazwyczaj rośnie dobrze robić sobie wykres bo wtedy fajnie widac faze niższych temperatur i faze wyższych. Jak zaczniesz mierzyc i bedziesz mieć pytania to pisz :) Little w pierwszych tyg to właśnie usg dopochwowe jest bezpieczne dlatego lekarze je robia także sie o nic niemartw. A jesli chodzi o prace to jeśli jetes w ciązy to nie moga cie chyba zwolnić ale nie wiem czy sa ograniczenia jakieś czasowe musiałabys doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI!!!!!!!!!! pojutrze powtorka, w pon lekarz - mam nadzieje, ze wszystko jest ok i nie jest to ciąża pozamaciczna... przesylam Wam moja super ogromnie pozytywna energie!!!!!!!! ps. w grudniu chyba bedzie slub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little no prosze gratulacje! I ślub w grudniu... nic tylko sie cieszyć :*:* Misia no wracam muszę jakoś odbić się od codzienności a przynajmniej z Wami mogę pogadac jak siedze sama w domu :) Musze się dowiedzieć wszystkiego i NPR bo nie chce stosowac antykoncepcji a dziecka na razie tez miec nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) Jeszcze raz gratulacje little :))) bardzo się ciesze u mnie dalej bez staranek, mamy duzo nerwów i o wszystko się kłócimy, ogolnie jest wręcz okropnie, mam nadzieje, że się w końcu polepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava napewno wszystko wróci do normy. W związkach burze to normalne - czasem są przejściowe a czasami trwają dniami i nocami. W koncu przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 81
witam unas paskudnie leje za oknem i tez tak ja sie czuje w środku poprostu chce mi sie płakać no ale cóz trza sie usmiechać w pracy i jakoś trzymac. Nie dostałam jeszcze @ ale tempka spada dzis już 36,7 więc jutro pewnie bedzie @ lub pojutrze niestety :( dobrze ,że rano kołomnie wierci sie moja córa mój skarb czteroletni I dziekuje Bogu ,że ona pojawiła sie tak bez problemowo a drugie tez będzie i nawet trzecie tylko potrzeba siły i cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja juz na zwolnieniu... dzownilam wczoraj do mojego gina i kazal mi trzymac sie od ludzi z daleka, bo paskudna pogoda i wszyscy chorzy. poza tym 8 h w pracy bylo dla mnie meczarnia - strasznie bylam zmeczona. takze dzis wzielam tygodniowe zwolnienie na przeziebienie i w pon lece juz do gina powie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) litle fajnie, zejuż jesteś na zwoniniu, wyśpisz się za wczasu bo po porodzie nie da :D Miśka- glowa do góry do gwiazdki Ci się uda ;) a u mnie jak zwykle nic się nie dzieje. w czwartek mam gina i zobaczymy co znowu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia uda sie napewno :* Little no to teraz odpoczniesz sobie z maluszkiem :) a jak zareagował Twój luby? Ja miałam dzisiaj nie przyjemny incydent z macochą mojego męża. Mieliśmy iść w sobotę na wesele jej córki ale nie mam ochoty iść i nawet kasy za bardzo nie mamy więc odwołałam a ona na mnie wyjechała,że tak sie nie robi kilka dni przed i że powinnam to wiedzieć bo sama nie dawno brałam ślub.. Ale to mam iść na wesele i siedzieć przy stoliku ciągle? Psuć innym humor? Troszkę mnie zirytowała.. Byłam dzisiaj pierwszy raz sama na mieście.. musiałam wywołać zdjęcia z wakacji i kupić album. Przynajmniej mam coś do roboty... Jak mi jest źle :( Eh..Na dodatek prawdopodobnie zostane chrzestną :( Dołek na maxa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot - nie przejmuj sie nia, ona po prostu nie rozumie. wyjasnij mezowi, a on powinien z nia pogadac z waszym imieniu. Luby przyjal to na poczatek dosc chlodno - ucieszyl sie ale euforii nie ma, wlasciwie to jak wcozraj mialam wynik z krwi to do niego dotarlo i teraz szaleje :) dumny jest z siebie jak paw, i cieszy sie jak mowie do neigo tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) a jak pójdzie z Tobą na usg w 18 tyg i zobaczy kruszynkę na własne oczy to wtedy będzie jeszcze bardziej szczęśliwy :) a jak bedzie syn to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem czy go brac na poniedzialkowa wizyte, chyba jeszcze nie ma takiej potrzeby. dzis boli mnie gorna czesc brzucha, - po srodku jakies 5 cm nad pepkkiem, kluje mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szedł ze mną dopiero w 18tyg jak lekarz określał płeć dziecka:) To normalne takie kucie bo to podobno macica sie rozciąga więc będzie wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tez go dopiero wtedy wezme :)czytalam o tym kluciu przez powiekszanie sie macicy, ale to chyba za wczesnie, ale mam nadzieje, ze to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little d. nie ma sensu by teraz szedl. Dopiero cos wiecej zobaczy na genetycznym w 13-14 tc. Takie fajne koziolki dzidzius fika wtedy :) A teraz nawet ty sie nie spodziewaj ze za duzo zobaczysz ;) Hot or cold, przepraszam, ze pytam, ale w ktorym tygodniu ciazy bylas jak sie zdarzyl wypadek? A o npr to najlepiej poczytac moze na www.28dni.pl. U mnie jeszcze kilka dni i @ . Jakos nie wierze, ze moglo sie udac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka byłam w 23 tygodniu.. Wiecie co - mój mąż wrócił z pracy i mi oznajmił, że go to nic nie obchodzi czy chce czy nie chce ale on chce mieć dziecko i mam mu sie oddac dzisiaj w nocy... W ogóle nie dał mi dojść do słowa.. A od soboty sie kłócimy o sex bo kazałam mu kupić prezerwatywy to sie obraził, że uraziłam jego męską dumę i on swojego dziecka nie będzie zabijał :| Ale mam z nim cyrk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot or cold, :( Ale chyba pomijajac to ze ty nie chcesz teraz nawet to wskazane odczekac jakis czas? W koncu to byla juz zaawansowana ciaza :( Naprawde starsznie mi przykro :( A ja sie dowiedzialam, ze kolezanka z biurka obok w pracy jest w ciazy. Normalnie jakis wysyp ciezarowek wkolo mnie, wszyscy tylko nie ja :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka nie przejmuj się - moje dwie sąsiadki są w ciązy, przyjaciółka jest w ciąży, 2 koleżanki ze szkoły są w ciąży... a ja już nie jestem.. i nie wiem czy kiedykolwiek będę...A przed Tobą jeszcze nic straconego - w końcu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×