Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

A co ci nie pasi w moim e meil jest jakie jest nie jest taki jakim mógłby Się wydawać i nigdy nie uważałem się za dominatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz monika to chore że ktoś wypowiada się na temat ludzi których nawet fizycznie nie zna a rękodzieł... W moim e meil to Firmową poczta i przypuszczam żojazy jak ma sory Ją na to wpływu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia-- jesteśmy skazani na siebie-- to za grzechy w poprzednim wcieleniu--- taka karma. Nie wierzgaj bo i tak to nic nie da--- jestem wytrwały aż do zajechania na smierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemas--- nie masz poczucia humoru tak jak Bahus---- no co zrobię --- że rękodzieło kojarzy się nam z robótką ręczną czyli---- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter 2011
summer-- wiem... i chyba tak jest lepiej dla nich obojga.. inne sprawy, inne życie i inne światy. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemas teraz mi sie podobasz-- jednak masz poczucie humoru Nie przejmuj się-- piwnica--ciemne lochy-- to jest własciwe miejsce dla suczek. Stary-- jak one to lubią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu,pytanie--aby nie zaśmiecać tego tematu napisz na mail pokonamy@gmail.com Szczerze Ci odpowiem.Będzie to naprawde elaborat.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszka...-- a to się zgadza i jaka finezja i polot cechu.ją obecnych oczywiściee oprócz mnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tam nie wiem czy ciekawie w Sumie nie ma z kim rzadko kiedy ktoś tu juz zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszka...-- jak bedziesz miała wielką ochotę to możesz poskakać po mnie lecz nie odpowiedzialas na proste pytanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułem że lubisz sobie skakać po kwiatkach tfu tematach:D Długo trzeba bylo czekać na odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×