Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam! Ale ciepełko się u mnie zrobiło.Fajna pogoda,słoneczko świeciło cały dzień.Bezchmurne niebo.Tak miło.Mimo,że jestem padnięta to jakoś tak w sercu wiosna.Mam mamę u siebie,ma złamaną rękę i wymaga opieki.Dobrze,że mój ślubny mi pomaga bo bym inaczej nie poradziła.Zmieniamy się w pracy i jakoś idzie.W sumie jest okej. Buziaczki dla wszystkich.Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORA!:D Jak miło Cię widzieć❤️. MAMA❤️ to słowo zawsze powoduje u mnie wzruszenie,wspomnienie, miłość matczyną. Twoja złamała rękę , moja staw biodrowy. Nie było łatwo ,ale daliśmy radę. Najgorsze było to,że cierpiała. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołł Globus witaj serdecznie po wojażach. Mario gratulacje dla C -bardzo fajnie zdała ten ustny. Livio widzę,że posiedziałaś sobie na łonie natury i obserwowałaś przyrodę . Ja też niedawno wróciłam z działki,dzisiaj była przecudna pogoda,chociaz mmentami dość mocno wiało ,czuło sie przedsmak lata.Żeby jeszcze nie było tyle do roboty............niestety Livio najwięcej jest tej syzyfowej pracy.Ale pomimo tego udało mi sie troszkę posiedzieć na zielonej łączce,ach jak ja lubię takie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Globusiku:) Cieszę sie że wróciłaś szczęśliwie i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
VITA7 Też bardzo serdecznie Cię witam:D. Jak dobrze,że masz działkę , proszę pisz o przyrodzie jaką obserwujesz na niej. Jeśli masz ławeczkę i pozwolisz to przysiądę na niej od czasu do czasu:) tak dla ...zdrowotności.... Tak robię w LIVI i MARYLKI ogrodzie. Oj na jutro szykuje mi się dużo ....syzyfów.... pranie to będzie kolorowy zawrót głowy ......tyle kolorów ,że 4 wkłady do prali się uzbiera...mur, beton:) i jeszcze odgruzować mieszkanie , co do zakupów to się zbuntuję , a co czy tylko ja potrzebuje jeść??????? niech rodzaj męski je zrobi. Dziewczyny , sytuacja z Pusiem wraca do normy, już była ...gadka szmatka:) a teraz zaprasza mnie na balkon, noooooooo odmówić nie mogę. Dobrej nocy wszystkim i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO!❤️ Dziękuję za serdeczność.Wracam do rzeczywistości dnia codziennego. Było miło w tamtej rodzinie. Teraz sercem wracam do Syna, Synowej i Wnuków. Z niecierpliwością czekam na oficjalne wyniki egzaminów. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi sie cieplutko w naszym klubie. Doro dobra córko! Dobrze ,że opiekujesz się mamą.I fajnie ,że znajdujesz czas ,żeby do nas wpaść. Moja mama ma za tydzień urodziny- 79 lat.Mieszka sama bo tak chce nas jest sześcioro - codziennie kto inny do niej chodzi bo mama nie wychodzi już z domu.Podzieliliśmy się obowiązkami.Mam nadzieję,że moje dzieci zaopiekują się kiedyś mną jak będę potrzebowała. Fajnie , że mamy nowe koleżanki.Dla nich piszę ,że mieszkam w woj. pomorskim.Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Marylko jeszcze kilka słow do Ciebie.Będzie dobrze już jest dobrze.Nawet bardzo..Spij spokojnie.Jutro będzie nowy lepszy dzień.Mój syn ma lekcje indywidualne z powodu choroby , wypadku,nauczyciele przychodzą wcześnie,rano muszę go też przygotować,ale dziękuję opatrzności,że coś takiego jest,że nie straci roku nauki.Za wszystkich maturzystów trzymam kciuki.I za Ciebie.A pro po.Śniło mi się wczorajszej nocy,że jeżdziłam rowerem i strasznie przemarzłam.Rano obudziłam się z opryszczką.Po prostu przeziębiłam się w nocy.Spijcie spokojnie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Ps.Liwio kochana, jutro zaczynam od 7rano. Masz tyle fajnych pomysłów ,daj jakąś fajną wrzutę na przebudzenie..może mi nikt kawy nie podpije jak ostatnio to było,a dzień milszy będzie..Śpij spokojnie.Nich Cis się Aniołki przyśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedendwatrzy :) dziękuję , życzę kobietki miłych snów. Buono notte- dobranoc po włosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja po 22 - M wysłałam na film,a ja do Was. 123 - czekałam na ciebie dzisiaj z rana - już się zaczęłam martwić:) Są w zyciu dobre Wiedżmy i złe Wiedżmy. Dziasiaj zepsuła mi wieczór ta zła. ST - (Globus zna skrót - szwagierkoteściowa) - mam je 2,onbie starsz ode mnie,i razem z moją ś.p.Teściową - traktowały mnie jednakowo.To siostry mojego M. Tak więc,mając jednego M,całe zycie miałam 3 teściowe:D Bardzo rzadko dzwoni,mieszka we Wrocławiu - a my w Gorzowie Wlko. zadzwoniła zaniepokojona - ma złe sny,a jak powiedziała mi dzisiaj,martwi się czy te sny nie dotyczą nas. tfu...tfu...tfu... Dziewczyny - plułam przez pół godzinypoplujcie też, One wszystkie trzy miały zawsze złe sny - nooo,ale nigdy nie dotyczyły ich,oczywiście. A w mojej rodzinie się potem działo.......jakby na zamówienie. Globus i Marii wiedzą, - 30 lat po szpitalach . Oddałam słuchawkę M,nadawała mu przez pół gidziny,az mu się ucho spociło. Dlaczego on jest chory do cholery,przecież niedawno przysłała mi znowu nakserowanych mądrości - jak zyc i co jeść aby być zdrowym. Skóra mi cierpnie - zapowiada przyjazd na połowę czerwca..a kysz.. Druga taka sama mieszka w naszej miejscowoći - AUTYZM ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - dobrze,że przeszłyśmy ten strażacki kurs. Leję na nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - jak było u dentysty? Ja już chwaliłam się kolejną perełką. ciekawe czy powidedział Ci to,co mnie "tymi wyleczonymi zębami nie mam gryżć :D:D" - bo są już delikatne. no tak - mam zęby od parady,ważne,że nie mam szczerba!! ani sztucznego,bo nie wiem,czy bym go zdzierzyła. ale co tam - czego ja jeszcze chcę od zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wracam jeszcze raz do tego co napisałyście/ 123 - globus dała tytuł "wszystko o zyciu",więc i o bolesnych sprawach. Tak myślę. Moja c.też miewała i ndywidualne nauczanie w niektórych latach swojego zycia. Póżno na to wpadłam,zaoszczędziła bym jej i sobie wiele nerwów. Napisz więcej o sytuacji - chyba,że nie chcesz....bo to różnie z tymi sprawami. Różnie ludzie przeżywają problemy. Mnie to chce się wrzeszczeć. Pewnie dlatego obecie mam obsesję na tle "Pana Współczucie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie miłe Panie!Życzę samych serdeczności na cały dzień.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Dziewczyny Ale wymyśliłyście fajną nazwę ...Piekiełko Globusa ..... ponieważ jest mi ciągle zimno w tym miejscu już nie zmarznę nawet jeżeli KOZA pognała w nieznane strony:) Przytargałam stolik na ...kurzej stopce ....trochę się chwieje , nierówna podłoga, ale co tam każda z nas to ....kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi:)...jeśli coś wylejemy to i posprzątamy. No i pierwsza próba , stoi wszystko co przygotowała LIVIA , a ja jak zawsze stawiam nową miksturę przygotowaną przez moją "B". ZNOWU MAM BYĆ ZDROWA :D więc dziele się i z Wami. Zmielony imbir,kurkuma i goździki wymieszane razem. Jedną płaską łyżeczkę zalewamy gorąca wodą i pijemy , smakuje tak ......bleeeee:D ale co się nie robi dla zdrowotności. Dziewczyny codzienne życie????? Gdyby była " instrukcja obsługi na życie" każda z nas opanowała by ją perfekt. TAKIEJ NIE MA , więc kierujemy się instynktem , wybieramy rozwiązanie problemu jakie wydaje się być najlepsze. Może źle , a pisząc tutaj bardziej chcę poruszać problemy trudne bo liczę się z opinią i podpowiedzią każdej piszącej , w mojej sytuacji bardzo jest mi to pomocne. Wczoraj obiecywałam sobie , że dzisiaj o tej porze to już będzie się działo , w łazience ...para buch , pralka w ruch:) , ale odwiedził mnie kolega leń jeżeli zechce mi towarzyszyć cały dzień nie będzie wesoło:D NIC TO MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sztuka w ciągu dnia w złotą siatkę łowić wiatr. Sztuką kochać,mocno żyć, komuś ufać, przy kimś być. Dać tę pewność, że ten ktoś znajdzie zawsze Twoją dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry.Jestem tu od jakiegoś czasu,ale nie mogłam pisać.Pogoda piękna,mam duży ruch w interesie.Ogromnym moim przywilejem jest to .ze pracuję w budynku, w którym mieszkam. I jeszcze te lekcje u syna.Jestem cały czas w zasięgu ręki.Teraz ma niemiecki.Livio ale się uśmiałam.Nigdy nie oglądam tego programu bo jak dla mnie jest za póżno.Ja to z kurami chodzę spać.9 wieczorem odlot.Znowu mi ktoś wypił kawę.Miłego dzionka życzę.A co dziś gotujecie dziewczynki?Globus ,szczawiową,zapewne,ale my to już przerabiałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty Globus. KOZę - tą od grzania już wcześniej przytaszczyłam z chatki. A ta druga pewnie pognała w świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - OBIAD - mam wielki dylemat - żadnego pomysłu. Globus - jak masz obok Towarzysza Lenia,to korzystaj,ja już dawno powinnam byc wśród meszek. A w końcu - co to wszystko znaczy wobec wieczności:) jak mi fajnie jest z Wami i tyle. 123 - jak ja lubiłam,gdy był ten ruch w interesie,a szdzególnie u siebie,żyć się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - tam brakuje jeszcze ŻURAWINY - wczoraj moja wrosławianka o niej nadawała.podobno fajnie po niej się sika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę między meszki! potem wpadnę do Piekła. Globus - nazwę nadała któraś z pań złosliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Gospodyni się wyspała i w dobrym nastroju jest.Nie ma jak w domu , nawet przy kulawym stole..A ja o takich przyziemnych sprawach.Obiad;zupa pomidorowa,wątróbka drobiowa,młode ziemniaczki,ogórek małosolny.Mój M popije to wszystko KOLĄ.A ja nawącham się i znowu nie będę jadła.Za to jak nadejdzie wieczorowa pora nadrobię wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Gospodyni - jak ją znam,Towarzysza Lenia Przegnała i zamiast z nami poplotkowac,przy tum czymś koślawym - robi pranie. cała Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
dora1950 tobie również miłego dzionka.Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DZIEWCZYNY 👄 Dalej przepędzam lenia:D siedzi mi za plecami niczym mój ..rodzaj męski;). Dzisiaj na obiad podgrzeję .....stare z przed roku:) ....pierogi.Jeżeli jutro nie wpadnę to znaczy ,że siedzę w wychodku:D Na zakupy mam zamiar iść jutro , w lodówce tylko światełko i żeberka widać, ale co tam z głodu przecież nikt nie umarł:D Ale mi cieplutko w piekiełku, a do tego jeszcze KOZA będzie nas zasilać, cóż więcej nam potrzeba. Miłego i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ciekawa, czy mnie nie zawiedziecie- jesteście super :P nie zawiodłyście. Dobrotliwy globusik;), jak tylko wrócił , zaczął zionąć sarkazmem ( post z 17.09 z wczoraj) i jadem ( post z 17.38). Świętoszkowatość globusa przebija tego molierowskiego. Livio masz rację są też złe Wiedźmy :D Popijasz jeszcze rano koniaczek, wszak o to się na mnie obraziłaś? A "Piekiełko" to ja wymyśliłam :P- masz rację. Może nie jestem taka podła, skoro Pani Gospodyni się spodobało :D Marylko- a ty ciągle pod parasolem, ludzi silniejszych od siebie, nie rozwijasz inteligencji, nie jesteś bystra a potem budzisz się z ręką w nocniku- trochę więcej intuicji. Te dwie panie lubią chołubić taką sierotkę życiową.:P Dorcia- ty też się boisz DOMIN, nawet z internetu? Widzę, że choć zdawkowo ale pokłon oddałaś :D Żałosne to, uznajecie, że istnieje tylko WASZA PRAWDA! Śmieszne jesteście- Gospodyni :D :D :D ale, ale widzę,że ma wspaniały atrybut- kota- to DUŻO MÓWI ;) Kojarzycie mi się z wiedźmami z filmu z udziałem Rowana Atkinsona ( Jasia Fasoli)- teraz też macie maski ale jak zdejmiecie- to widać PRAWDĘ- bleeeeeeee :O Kobiety, które zaczęły tu pisać, żyją iluzją- nie widzą, że ten ogień w Piekiełku parzy- prędzej, czy później, niejedna z was skończy jak ĆMA!:( Podłóżcie pod kocioł w Piekiełku- tak tylko, jak to wy potraficie. Jesteście JEDYNE W SWOIM RODZAJU ;) P.S ja nie jestem doskonała- mam tę świadomość ale szlag mnie trafia, jak widzę taką DWULICOWOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×