Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość jedendwatrzy123
Teraz muszę pokombinować jak zrealizować swój plan obiadowy.Trzeba do sklepu skoczyć , ale jak? Muszę zamknąć ,ale jak zamknę to zaraz kolejka pod drzwiami.A potem awantura z tyranem.Gdzie ty chodzisz itp.szkoda gadać.Ale do żarcia to pierwszy.Gdybym była sama nigdy bym sobie nie gotowała, no może pierogi raz na jakiś czas.Narobiłaś mi smaku Globusie.Z kapustą i z grzybami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież globus to
facet, podszywa się pod kobietę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny 1 Livio kiedy spałaś ?Chyba mało , ja też nie mogłam zasnąć a teraz mimo kawy jestem przymulona...Ale się posmiałam czytając Was.Grunt wesolo zaczynać dzień. Też mam echo w lodówce - trzeba sie wybrać na zakupy. Dzwonila wczoraj była szefowa- czy moglabym przyjść na 3 dni do pracy bo ktoś zachorował.Mam dać dziś odpowiedż.Oczywiście na moje pytanie czy dziś jest wyplata- jeszcze nie nazbierała kasy bo ludzie nie płaxą... I co pójdę na 3 dni a kasa nie wiadomo kiedy? Lubię swoja pracę ale prosić potem o pieniądze .. a szacunek do siebie gdzie? Oj namarudziłam Wam :) Zięć został dziś z dziećmi to mam wolne . Czeka na mnie zmywanie a potem zakupy- szara codziennosć. Livio - dentystka założyła mi 2 plomby- jedna siedzi, druga wypadła przy wieczornym myciu zębów- czeka mnie poprawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może wymyślimy inna nazwę klubu ? A pani cudnie tak niech się buja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od meszek - A TU ZNOWU CYRK :D:D OOO - już z całą pewnością nazwę zmienimy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria - ja śpię jak mi się zachce. Już nie odróżniam dnia od nocy - uroki emerytury. M ma tak samo,właśnie śpi - a ja mam komp wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - tak mi się widzi jaiś sklepik u Ciebie? Ja tam do sklepu nie idę -M,mnie odzwyczaił - on chodzi do "klubu" osiedlowego,przy okazji na piffko - W zamrażalniku mam przedpotoową wiejską kaszankę - ziemniaki,ogórek - i z głowy. acha - koniaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - jesteśmy DOMINAMI !! cudnie - dziękuję,zawsze myślałam o sobie w relacjach - słaba,ciepłe kluchy,zakompleksiona, -NAWET NIE WIESZ JAK MNIE PODBUDOWAŁAŚ !! DZIEKUJĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLAUDIA 41 CLAUDIA 42 CUDNIETAK Chodż ze mną na wódkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam łacha :):D:D Claudia - naucz mnie te jęzory,bo niekumata jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z postu
ja ci powiem ale... coś za coś piszesz : i duże P albo małe p I co z tym lodem ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z postu fakt - coś za coś najpierw musi być zamrożony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O matkooooooooooo
" i j"est w tej nauce :P tylko spójnikiem , niczym więcej. uruchom wyobrażnię :P tylko dwukropek a obok dwukropka duże lub małe P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z postu
napisałem dobrze!!! A jeśli lód jest ciepły- to co z tym lodem?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOMMMMMATKO - ALE SIĘ NAŚMIAŁAM. Wszystko dzięki Clauduni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jest z umysłem
jak do kaszanki koniaka się wali:P:P:P dwukropek i duże P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jest z umysłem
ale bez i:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z postu
a co miałaś na myśli???? to tylko gra słów, język polski jest przebogaty, trochę inteligencji połączonej z luzem kobietki. Zawsze lód jest lepszy niż kaszanka z koniakiem :P- i zadowolenie może być obopólne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam z miasta- na obiad będą bitki z szynki. Na drinka zapraszam wieczorem jak wrócę z basenu. Uśmiecham się po lekturze w naszym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z postu
Maria- a co z lodami? Jakie ty lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak cię kocham
Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam- córka zdała angielski - 13 punktów na 20 .To ponad 60 procent Tak się cieszę :) Teraz czekamy do 30 czerwca na wyniki pisemnych. Ale jestem dobrej myśli . Globus trzymam kciuki za Twojego wnuka :) Będę musiała poprawiać prawo jazdy bo c. obiecalam , że jak zda maturę to pójdę jeszcze zdawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×