Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

No niestety nie wypuścili go dzisiaj .Lekarz mówi ,że jutro.Dla jego bezpieczeństwa i mojego spokoju może lepiej ,że tak wyszło.Wytrzyma już tyle zniósł...Przepraszam nie przywitałam się.Witajcie słoneczka.Zapachy z Waszych kuchni roznoszą się , aż mnie głód dopadł.W końcu kiedyś musiał. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś doła, kompletnie nie potrafię dogadać się z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Zawsze , ale to zawsze jestem zgoda z decyzją lekarzy jeżeli mówią , że jeszcze nie wypiszą ze szpitala. TAK TO JEST DLA BEZPIECZEŃSTWA SYNA I TWOJEGO. Lepiej dzień dłużej niż godzinę za wcześnie. Bardzo dobrze,że z rozwagą czekasz na ten dzień. Już bliżej niż dalej👄 MARYLKO! Może odłóż rozmowę do jutra.Wiem,że nie jest łatwo jeśli jest się wkurzonym.Wiesz jak to jest z młodymi ludźmi , czasami świadomie mówią na przekór. Usiądź u nas w Warsie pogadamy.Dla Ciebie❤️ Ja jedna wizytę u lekarza załatwiłam. czeka mnie jeszcze jedna, już wiem:D co usłyszę na dzień dobry ...to i tak nic nie pomoże:D ale myślę,że się dogadam.Pomoże nie pomoże spróbować można:D. LIVIO! Masz artystyczna duszę , poproszę jednego stracha , będę nim straszyć moją ...gadzinę... baaaardzo mi się podoba to określenie:D Jeszcze wpadnę na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE - u nas ciepło ale burzowo. 1 2 3 - tylko sie cieszyć - będzie dobrze - zobaczysz Ja jak zwykle ,zabiegana i zalatana - prawie język do ziemi. Mamy bajzel koło bloku bo nam ocieplają , wszystko nosi sie do domu , noi oczywiście więcej kurzu i innego badziewia. A więc ,znowu z mała pomocą M - roboty po uszy. Ladne te strachy na wróble. Mario - tak to jest - że nam z dziećmi ciężko się dogadać , ale jeszcze toche i sami lecą po rade. Już to przerabiałam oj przerabiałam. Wpadłam tylko na chwilke ,bo M w pracy a ja chc troche posprzatac - jak go nie ma lepiej mi robota idzie. A piesek i kotek tak sie sierścia ,że szkoda gadać - masakra. Może ktoś wię ,czy jest na to jakis sposób?Prócz wyczesywania - oczywiście. Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA! hej i buźka. Ocieplanie bloku mam za sobą ,bałaganu było dużo , ale jest tej roboty efekt.Znacznie cieplej w zimę , latem zbyt szybko dom się nie nagrzewa. Doświadczysz tego sama. W moim sąsiedztwie kwitnie sokora, jak każdego roku w domu mam pełno puchu , prawie jak bym skubała gęsi:D PIESEK I KOTEK oj chyba Cię zmartwię , nie spotkałam nic na to by sierści nie było:( swojemu kotkowi dawaliśmy tabletki i witaminy kupowane w lecznicy. Efektu nie zauważyłam. Ale co tam DALIDA damy radę , miłość zwierzątek jest tego warta:D. Pozdrawiam i ślę pocałuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! Młodszy wnuk jest na wycieczce nad morzem. Czterodniowa wycieczka kosztuje 480 zł. Z klasy pojechało tylko 15 osób. KARYGODNE!! Początkowo chcieli zorganizować wyjazd w góry , podobnie na 4 dni. Miała kosztować 700 zł. Nie było chętnych. Pamiętam szkolne wycieczki , zawsze były super. Może też były drogie jednak jak pamiętam chętnych było 100%. Czasy się zmieniają prawda, wszystko się zmienia chyba na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.Jestem już w domu , pustym , nikogo nie ma , no to cóż chata wolna.S jest spokojniejszy,rządzi na sali bo ma pilota w rękach.Staruszkowie podporządkowani.To włącz synku, mówi jeden,moda na sukces teraz .A on jak to się mówi ?Chachrać się zaczął ,już, już.Wenflony wyjęte,jak rana będzie w porzo.to jutro.Wczoraj poprosił lek na sen i spał.Pi,ekny wieczór może zajmę się swoim tarasem.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też koniecznie chcę stracha, tylko gdzie ja jego postawię? Mario , buziaczki,dasz radę jak zwykle.s.dalida , będziesz miała cieplutko w domu , a i prezencja bloku.Globusiku , wnuk pewnie przeszczęśliwy .Ja kocham morze,leżaczek,słoneczko szum morza ,to moje klimaty.Ale ceny powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No widzisz synuś sobie radzi :D mama też niech się uśmiechnie:D tak od ucha do ucha. LIVIO! Za pomyślne zakończenie wszystkiego zrób ...balangę...pod paprociami. Wypijemy mleka:D nawąchamy się zapachu paprociowego i zaszalejemy. Co nam szkodzi wziąć sprawy w swoje ręce. Jak zaśniemy to w paprociach:D Tylko krzyknij , a stawimy się natychmiast. Która będzie miała za dużo energii wyładuje ją na kukiełce.Jeżeli kukiełka ma nos z marchwi najpierw ją zjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Składamy zamówienia na strachy do LIVI. A miejsce , gdzieś tam znajdziemy , postawie go w kuchni przy lodówce może mojego M odstraszy od częstego zaglądania do niej:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Wypowiedź się w jakim czasie podołasz zrealizować zamówienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie w domu też cichutko. M poszedł do fryzjera zrobić sobie jeża na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Drogie👄 ____ Wasz wierszoklepa :D Bajeczka o szczęśliwym strachu na wróble. Przez lato całe w polu przy drodze stał strach na wróble na jednej nodze. W słońcu i deszczu stał w zapomnieniu w starym, podartym, lichym odzieniu. Razu pewnego pomyślał sobie : wreszcie zmądrzałem, juz wiem co zrobię. Mam już naprawdę dość samotności, marzę o szczęściu, zgodzie, miłości. Dość nałożonych na mnie wymogów, lepiej przyjaciół mieć niźli wrogów. Dziś opowiadał stryjek Walenty, że strach na wróble jest uśmiechnięty. Szybciutko dodał : i wiem dlaczego : on ma przyjaciół a oni jego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Witaj witaj NASZA WIELKA WIERSZOKLETKO👄 i już mamy wierz na czasie. Jestem uśmiechnięta jak wujek WALENTY. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKA! Witaj NASZA WIELKA WIERSZOKLETKO👄 I mamy wiersz na czasie. Jestem uśmiechnięta jak wujek WALENTY:) Dziekuję!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio czy juz przygotowane dla nas wszystko "zakladam kiece i lece" do Twojego ogrodu moze bede pierwsza bo jak wszystkie wpadna to zabraknie miejsca :D kolo naszego przyjaciela stracha :D Witam nowa Kolezanke "tezzniemiec" tak jak Livia proponuje zmienie Ci "nick" moze tak na "anulablondynka" co Ty na to? 1 2 3 👄 juz tylko pare godzin i Synek bedzie w domu dobrze, ze humorek Mu dopisuje. Globusiku a gdzie to sie Twoj Pan wybiera, ze poszedl sie na jezyka zrobic ? :D Moze wybiera sie tez na wycieczke nad morze . A tak powaznie to wielka frajda dla Waszego Wnusia , szkoda tylko, ze cala klasa nie moze jechac . Marylko glowa do gory, jeszcze troche a Twoj Syn sam zrozumie , ze zle robi . Dorcia👄 dla Ciebie. Chyba nikogo nie pominelam a jesli tak to..... 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem dwa razy uśmiechnięta ja wujek WALENTY!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Wyobraź Sobie ,że żyję w pełnej niewiedzy:D nie wiem gdzie i nie wiem co ma zrobić M ,że tak się wymuskał:D Tak wielka szkoda,że nie ma całej klasy na wycieczce. To jest już dorastająca młodzież, integracja poza szkołą wygląda zupełnie inaczej niż w niej. Wyobraź Sobie,że jeden wycieczkuje , drugi jutro zdaje angielski , a babunia z dziaduniem będzie miała noc z głowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku tak juz maja Babcie i Dziadkowie ale powiem Ci spijcie smacznie bo to i tak niczego nie zmieni a Wasi Wnukowie na 100% sobie poradza :D To wspaniali chlopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zamiast bajki o krasnoludkach Opowiem jaka była babcia Kiedy była malutka. Miała krótką sukienkę w czerwone kropki, Nosiła pończoszki a nie rajstopki. Po drzewach łaziła tak jak ty umiesz, Bawiła się w klasy a nie w gumę. Skakała przez skakankę Sto razy, 200, 300. Pływała tak jak ryba bo woda wtedy była czysta. Jeździła na rowerze co się nazywał "damka" a w zimie szalała na sankach. Ale przede wszystkim jak babcia była mała to się bez przerwy śmiała. Globusiku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! u mnie w ogrodzie jest trochę mokro. Raz zagrzmiało,trochę popadało - nic to rozpalam ognisko? czy grila? - co wolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - cudny wiersz o babciach. Ja tam jak byłam mała,nie mogłam wyobrazić sobie Babci jako dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! I jak Cię nie kochać❤️ LIVIO! Może jednak ognisko,pisze to co dyktuje mi mój Cień ....woli ognisko z kiełbachą na patyku i pifko w dużym kuflu z pianką:D:D no i oczywiście kawałek chleba upieczonego przez Ciebie. No i się narobiło!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale się uha ha łam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×