Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Z chęcią częstuję się soczkiem . Dziękuję za wsparcie. Zyczę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM - SŁONECZNA NIEDZIELA SIE ZAPOWIADA I SUPER. Mario - nie zwracj na tych kiboli uwagi - jesteś super 1 2 3 - humor dopisuje,więc jest dobrze i tylko sie cieszyć.Kwiatki na balkonie są super - choć nie mam balkonu ,ale będe mieć ogródek. Globusiku ty jak zwykle trzymasz reke na pulsie - podporo ty nasza.Gratulacje dla wnuka. Mój wnuk też przeszedł test bardzo dobrze.Cieszył sie jakby to była matura.Oczywiście dobrze się baw i dobrze odpocznij i z nowymi siłami zawitaj do nas. Livio te mądrości - o matko są super.Jestem za - też potrafie tak walić i nie mam oporu że komuś coś uszkodzę.Możęmy stworzyć niezły duet -ha ha. Ja prawko robiłam w 1983 roku a ostatnio za kierownicą siedziałam w 1988 a potem bardzo długo nic - po szoku jaki mi zafundował lekkomyślny kierowca - mało mnie z dziećmi nie zabił - już nie wsiadłam ,aż do teraz- po prostu czułam że wsiąde i pojadę . W ogóle sie nie denerwowałam i nie miałam stresa - tak myślałam. Noi co, wsiadłam i miałam ćwiczyć na placu, ale pan instruktor po 5 minutach zadecydował, ze wyjazd na miasto. No to pojechaliśmy i mimo że nie panikowałam i nie trzęsły mi sie rece ,troche sie spociłam - hu.Przejechaliśmy po centrum miasta 20 km. Ogólnie pan był zadowolony i stwierdził ,że takich kursantów chciałby mieć codziennie i jak powiedział mojemu M - bo oczywiście musiał pojechać ze mną ,czego nie chciałam - nogę na hamulcu trzymał tylko parę razy i nie rozbił sobie głowy o szybe więc jest dobrze. Oczywiście jeszcze muszę nabyć trochę obycia na ulicach i trochę nauczyć sie parkowania - ale jego zdaniem pójdzie mi to szybko. Ja byłam z siebie zadowolona M oczywiści a jakże - ptrzył na mnie podejrzliwie - a ja mu od początku mówiłam ,że wsiadam i jadę noi tak było. CIESZE SIĘ - zrobiłam to już, teraz nic mnie nie zatrzyma. MARIO nie rezygnuj - spróbuj , instruktor mówił ,żeby brać taką dla dzieci neospasmine -podobno pomaga.BAW sie dobrze - też sie bym wytańczyła,dawno tego nie robiłam - troche noga i biodro przy tym boli ale co tam - w czerwcu na urlopie nad morzem spróbuje ,choć troche. Ale sie rozpisałam - kochane miłej niedzieli ,dużo uśmiechu i pogody ducha. Pozdrawiam wszystkich , bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje drogie 👄 Weszłam do domu, zamknęłam drzwi i włączyłam komputer:) troszkę się "ogarnę" po domowemu i zawitam znowu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wszedzie dobrze ale jak Globusik mowi w domu najlepiej :D Tez wlasnie wrocilismy i moje pierwsze kroki do .... gdzie? naszego pociagu. Moje drogie nawet jak jestem poza domem to mysle o Was.Czy to choroba komputerpwa czy przyjazn nasza :D Mysle, ze to drugie. Widze, ze znowu mielismy TROLA w naszym pociagu ale nasza kochana Livia pieknie sie rozprawila. Marylko nie zwazaj na takie wpisy my jestemy z Toba i wiemy jaka jestes kochana. Jeszcze wpadne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M jak dosiadł do kompa - tak siedział cały dzien. Biedaczysko.- tylko chyba to mu w życiu zostało:(,juz nie wiem jak życ. Własnie wszedł ze spaceru z psem i jest awantura. JA STANOWCZO MAM W DOMU ZA MAŁO DRZWI !! Dalida - moje gratulacje,rozumiem,że prawka nie musisz zdawać,bo masz - to tylko odświeżenie nauki? Nasza Gospodyni już w domu....tak to prawda,dla mnie to już też najważniejsze,no i własne łóżko. Dalida - fajne rzeczy powklejałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - u mnie tak samo,też zastanawiam się nad sytuacja. Z M mało rozmawiam - z Wami w myślach jestem stale. nie wiem,czy to nie swiadczy o żałosnym moim zyciu? A niech tam. Z kibolami w realu skończyłam - zostanie mi w rzeczywistości samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Livio pomysl tyle lat juz jestesmy z tymi naszymi "Cieniami"........ co tu rozmawiac a jak juz chcesz cos powiedziec to albo nos w gazecie albo w "glocy" [telewizorze :) ] I tak nie slysza co sie mowi :D Ale za to w towarzystwie moj gada bez konca :D czasem musze Go stopowac i mowie, ze inni tez chca cos powiedziec :D Tak to juz jest a gdzie te czasy jak nam szeptali mile slowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniala mi sie pewna historia z naszymi sasiadami . Mojej kolezanki maz --- elektryk zawsze szybciej naprawial kontakty u mnie w domu anizel u siebie. :D Tacy sa nasi Panowie i kazda obca zawsze Ci powie ale Ty masz dobrego meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko - gdzie te czasy.ale za to jaka zazdrość u mojego,jak ktoś mi coś miłego powiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie zycze Wam kolorowych snow i mowie juz dobranoc bo komputer idzie w rece mojego Pana :D no i widzisz Livio jedziemy na tym samym wozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzicie przed TV? to ja sobie też idę. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawko zrobiłam w 1983 a teraz odświeżam umiejętności - mam nadzieje że będzie ok. Mój M nie zna sie na kompie więc mam komp cały dla siebie - ha ha Mówi że nie ma cierpliwości i chyba nigdy jej nie miał. eśli chodzi o rozmawianie z M to cóż - najlepiej jakby on ciągle gadał a inni słuchali i też było fajnie jakby wszyscy mieli takie samo zdanie co on i zawsze się z nim zgadzali to wtedy są ok i kul jak to on mówi. A więc nic nowego - faceci po prostu tacy są w towarzystwie są bardzo rozmowni a w domu cisza. Kochane życzę wam spokojnej nocy i jutro fajnej pogody. Dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny👄 Przepraszam, wróciłam za późno. Do tego od początku oglądam X-Faktor, teraz też. Bardzo dużo mam do napisania. Zrobię to jutro. Bużki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WY TAM !! NA ŁODZI !! A CO TO, NA ŁODZI NIE WOLNO ?? tym radosnym okrzykiem wita Was Wasz Livia w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie niczego nie podaję. Kucharka jeszcze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie turystki LIVIO! Nie uciekaj, na rozpoczynający się tydzień trzeba coś przygotować, podroż przed nami. Babki! najlepiej mi w domu i w naszym zacisznym miejscu.Livio , mówisz,że brak Ci rozmowy z M. Gadulstwem mojego podzielę się z Tobą. Usiadł za plecami i jak nie może gadać ze mną angażuje kota ......o zobacz pani zaczyna tygodniowy sezon pisarski:D, o pni zabrakło weny:D czeka na natchnienie:D LIVIO! nie PRZYWŁASZCZAM sobie słów jakimi określiłaś nasze miejsce spotkań. TO MIEJSCE TO SAMOPOMOC BABSKA! Otóż tak dla mnie duża pomoc babska.Dlatego czuję się z Wami na tyle dobrze, że nawet jeżeli jestem poza domem myślami jestem z Wami tak jak napisała Anulka. Nie jest to przecież pomoc fizyczna bo nie o taką nam chodzi. Wystarczy kilka słów napisane przez nas i nie raz pozwalają inaczej spojrzeć na problem który stoi przed nami. Dziewczyny gdyby co lecimy do POGOTOWIA SAMOPOMOC BABSKA. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! płyniemy tam gdzie poprowadzą nas oczy❤️ 1 2 3! Mam nadzieję,że u Ciebie wszystko w porządku. DALIDA! Z ciebie jest już ...kierowczyni....trzymam kciuki ,śmigaj po mieście jak zawodowiec:D MARYLKO! Budzę Cię, dość spania , przybywaj do Pogotowia , ratownik -LIVIA już przygotowuje coś na poprawę samopoczucia:D DORA! miłego dnia JESZCZEJEDNAZNIEMIEC życzymy zdrowia , gdyby było coś nie tak w Pogotowiu pomożemy:D ANULKA! Po wypoczynku przez dwa dni zabieram się do pracy. Jeszcze wieczorem mam wychodne, przecież mamy bilety na kabaret "Pod Wyrwigroszem". Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - SAMOPOMOC BABSKA - jak najbardziej. Muszę Cię poinformować,że mój M,bardzo chciałby gadaaać - jak mogę - tak Go zniechęcam.:D To co ma mi do powiedzenia - już mnie nie interesuje, a jego jakoś nie interesuje to co ja mam do powiedzenia:( Dobrze,że mam Samopomoc - tutaj mogę nadawać,najwyżej nie przeczytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Ratowniczki :) Pogoda piękna,możemy się opalać.. Zaparzyłam kawę , na stole postawiłam bez w dwóch kolorach. Zapraszam na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ja też tutaj mogę nadawać i nadaję, a do tego dzisiaj piszę i piszę między innymi do redakcji ....jeszcze pisarką zostanę:D Ponieważ wczuwamy się w nasze sytuacje życiowe , czytamy też i dokładnie. Weź czegoś w rękę i pogoń mnie do roboty, jeszcze dostanę naganę od Cienia. A czasami też tak ględzi , a ja słucham i słucham i nic nie wiem co powiedział:D Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęsciej słyszę: O BOZE - ale mnie bolą uda, O Boże - ale mi strzyka w kolanie, j.w. - ale ja słaby jestem, zakrop mi oczy - ooo znowu nie trafiłaś, - jak ty posiałaś te warzywa hehe, -zamknij okno,bo u mnie przeciąg,ja nie zamknę bo nie będę w duchocie siedział, itp..itd.. No,są też i plusy: - po co sprzątasz?-nikt nie każe Ci się męczyć, - sam zrobię zakupy - co tam znowu na tej kartce pozapisywałaś - i tak nie widzę, kupię co mi się podoba. - nie podlewaj,wczoraj podlewałem, - obiadu nie musisz gotować, - ale się obżarłem - dlaczego tyle mi na talerz kładziesz?Smakowało mi,dlatego zjadłem wszystko i znowu cukier będzie wysoki, itp..itd jakby ie patrzeć du.. zawsze z tyłu. Wielkim pliusem jest,że szanuje moja prywatność z Wami - nie zagląda na kafe,mam nadzieję,że tak jest.:D Jak myślicie - co lepsze te plusy czy minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! I co Ty dziewcze narobiłaś. Pewnie,że pędzę do Ciebie , Wagonik już mknie. Robota nie zając najwyżej dostanę naganę:D Już dojeżdżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugotujemu
ile macie lat? wszystko o zyciu jesli wiecie wiecej jak sie nie bac przyszlosci? szukania pracy, problemow, porodu ktory toz toz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×