Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dobrze było spotkać się z rana , będzie miły dzionek. 123!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Ja też się uśmiecham.Będę dziś miła i pokorna ,nawet do Tych kogo nie lubię. Wpadam Globusiku na kawę.Przyniosę biszkopt z truskawkami , i bananowy koktajl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
123! :D Super mamy coś fajnego dla podniebienia na cały dzień:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest pochmurno tak jak wczoraj. Chłodno nawet,po tych upałach to się czuje.Pracuję dziś do 13 , a potem nieodwołalna część programu.ta piętrząca się sterta prasowania , sięgająca już sufitu. Pozdrawiam Was dziewczynki miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! OOOO MATKO! prasowanie :( mnie też pewnie dzisiaj nie minie :( nic nam nie wypada tylko założyć wspólnotę , ja pomagam Tobie , a Ty mnie:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj Globusiku ,po sąsiedzku mam magiel .Zbieram swoje i Twoje.U mnie przeważają męskie koszule ,bluzki,spodnie.Nie pomiesza się nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Umowa stoi:D Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucam Wam swoje prasowanie :) Byłam dzisiaj w Matemblewie k.Gdańska. Jest tam sanktuarium - popatrzcie w googlach. Na dworze piękna pogoda. Widzę , że humor dopisuje dziewczyny- tak trzymajmy{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ,witaj nigdy nie słyszałam o tym sanktuarium.Poczytałam sobie.Mieszkasz nieopodal morza? Tak Ci zazdroszczę.Ja to w takiej mieścinie,że tu kruki zawracają.Pozdrawiam. Prasowanie dawaj jeszcze się za to nie zabrałam.puki co wątróbka drobiowa chyba mi się przepala.Pa lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się co tydzień ją przepalam,dzisiaj nie jest jakiś wyjątkowy dzień.Obiad wydany.Dalida dziś z nami rozmawiała , z tego swojego kołtuniarstwa, nie zdążyłam jej pozdrowić.Pozdrawiam Cię zatem i życzę miłego wieczoru. Globusiku, odpoczywasz? A Livia to na długo wyjechała? Pa ,jednak wezmę się za te prasowanie.Potem wskoczę do wagonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam przed nocką:) MARYLKO:) Ja też nie słyszałam o tym sanktuarium , chętnie poczytam w internecie. U mnie tez słonecznie , do tego troszkę chłodny wiatr, ale dzień przyjemny. 1 2 3! Czy możemy zrobić ....bunt.... przecież nie musimy dzisiaj prasować:D a może jeszcze wszystko zbyt mokre ??? do prasowania:D na razie nie grzeje moje żelazko!!!!! więc nie zabieram się ha ha. Co też Ty piszesz:D każde miejsce do zamieszkania jest DOBRE, nawet to, gdzie ...kury zawracają :D:D jajka od nich są świeżutkie i żółciutkie. WIEM dlaczego takie smakowite są ciasta!!!!! O prasowaniu ....pomyślimy jutro!!! Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O JEJ !!! jednak bierzesz się za żelazko:(:( wstyd mi , nie zdołałam Cię przekonać:( Nasza LIVIA pewnie spaceruje z Wnukiem po parku:) mówiła,że wróci dopiero w poniedziałek. Następnym razem , na tak długo nie pozwolimy jej jechać. A może pod nieobecność wpadniemy podlać paprocie:) to będzie taka ...niewidzialna ręka. Nie wiem czy pamiętasz , pod takim tytułem był program dla młodzieży w telewizji? Zastanawiam się czy powinnam umyć włosy:) mam totalny brak chęci do wszystkiego. To niedobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jestem tu .Wstyd mi przed samą sobą.Może zaczekać,oby się nie przeterminowało.Moje prasowanie jest suchutkie,na kość.Pocieszę się i powiem, że i tak wiele dziś zrobiłam.Mam 3 pięterka , tego swojego domu.Schody, schody,..i nie tylko.Najważniejsze ,że synuś w dobrej formie , to mnie pociesza.A, takie przyziemne sprawy.Odlećmy gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Uśmiałam się z tej przypalonej wątróbki. Za wątróbką nie przepadam , kiedyś strulam nią siebie i całą rodzinke.Od tej pory nie kupuję. Przyznaję , że też olalam prasowanie , miałam inną robotę. S.ma wielkie akwarium.Opiekuje się rybkami no i zgadnijcie co .Wchodzę do pokoju a tam woda.:D Całe szczęście to nie akwarium- tylko jakieś ustrojstwo - filtr. Na pomoc ściągnęłam drugiego syna- przeczyścilismy wszystko, chyba będzie okej. Globusik :) Dalida:) Wszystkim dobranoc{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszce odpoczywacie , więc gwizdka nie włączam :) Dziewczyny to my decydujemy kiedy i co będziemy robić. Na szczęście o tym możemy decydować. 1 2 3 ..sprzątanie , MARYLKA ..akwarium , DALIDA biła brawa dla Wnuka na boisku...LIVIA z Rodziną gadu gadu , ANULKA wygrzewa się na słońcu, DORA ..odpoczywa , ale mamy urozmaicone życie:D. U mnie wymieniali pomierniki ciepła na elektroniczne , urządzenia bardzo małe , ale ....mechaniorów:D było aż pięciu!!! Też trzeba było sprzątnąć. W nagrodę chyba pojedziemy do Ciechocinka, pogoda ładna , noc jednak była chłodna. DALIDA. Nie wiem czy była transmisja walki w telewizji. Gdy bym wiedziała na pewno bym oglądała. Lubię boks i jeżeli oglądam zawsze myślę o Tobie. Walka o WBC to już się liczy. Życzę mu wiele siły i samozaparcia , to ciężki sport. Czuje już zapach kawy ..... zapraszam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kartkówka Idzie moja mama i mówi: -Jak ci poszło na kartkówce z historii? Ja od razu wyciągam dzienniczek z oceną (1). -A co to?! Znowu jedynka? -Niestety mamo. Historia lubi się powtarzać. :) Uśmiechnijmy się ...jutro będzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 Poczułam zapach kawy Globusa i też już wstalam:0 Jak dobrze Globusiku , że masz Ciechocinek blisko. Pozdrów go ode mnie:) Bardzo lubię to miasto. Jadę dziś do Malborka w odwiedzin do siostry. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Miłego pobytu z Rodzinką. Jeżeli jest to możliwe trzeba uciekać z domu ....myślistwo :) należy zostawić w domu. 1 2 3! Syn coraz lepiej sobie poczyna ❤️ to super , pewnikiem :) zrobicie wypad z domu! Ja jeszcze w piżamce , za chwile narzucę tempo :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ZBEREŻNA co stoi na przeszkodzie ????? przyjeżdżaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Decyzja zapadła jedziemy. MARYLKO przy następnym spotkaniu pojedziemy. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maketing.....
chciało by się więcej:D Co za GŁUPI topik- do likwidacji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku przesłałam linka, bo w polskiej telewizji nie było transmisji Pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduję się i witam Was wszystkie serdecznie.Dzisiaj jestem wypoczęta,nawet pospałam sobie dłużej.Na obiad były pierogi z truskawkami.Pychotka.Oczywiście ja ich nie robiłam,odebrałam dzisiaj świeżutkie i bardzo pyszne.Zamroziłam także pierogi z mięsem,krokiety i gołąbki.Nie mam czasu i chęci,żeby samej robić te pyszności i przekonałam się ,że lepszych bym nie zrobiła.To takie moje usprawiedliwienie. Juz jesteśmy na 51 stronie,tempo spore. Globusiku,dzięki za założenie. Ja od przyjazdu Mamy nigdzie się nie ruszam,o wyjazdach nawet nie marzę.Ale nie jest żle,dnie pędzą jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę na raty,w tygodniu się rozpisałam i to wszystko zniknęło mi przy wysyłce. Chodzę już z mamą na rehabilitację.Muszę być bardzo zorganizowana,żebyjakoś to wszystko pogodzić.Fajnie by było nie pracować ale niestety nie da rady.Śmieję się,że będę pracowała do śmierci.Takie życie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Znowu ja,jestem dzisiaj aktywna. Globusiku,fajnego odpoczynku w Ciechociku. Mario,miłej wizyty u siostry.Fajnie mieszkać tak nie daleko,można się częściej spotykać. Anulko,pewno jak zwykle odpoczywasz nad Miedwiem. Fajnie by było się spotkać,ciekawe czy byśmy się nie rozczarowały sobą?Jak moja Mama wydobrzeje to może byśmy pomyślały o spotkaniu. 123-odpoczywaj i zbieraj siły na cały tydzień.Widzę,że wszystko u Ciebie idzie ku dobremu.Cieszę się. Livio,pozdrowionka i wracaj do nas. Dalido,pozdrowionka.Z Ciebie to dopiero pracuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Smutnej.Trzymaj się kochana.Czasem życie jest do d..y.Tak to już jest.Moze trzeba coś zmienić.Pomyśleć o sobie.Wiem,wiem,bajdurzę tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×