Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Znowu wsiadłam do pustego wagonu.Cisza,pusto a ja pędzę do przodu.Dziewczyny,wsiadajcie.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Doro samiutka na pokkładzie lub w wagoniku Tak czasem bywa że jest pustawo a czasem drzwi sie nie zamykają. pozdrawiam cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora , Dalidia, witajcie kochane.czasami tak właśnie bywa,że drzwi się nie zamykają.a dziś niedziela ,każdy odpoczywa na swój sposób. Dziewczyny pojechały w siną dal...Tylko my zostałyśmy na przystani. Moja przystań to mój dom.Chociaż nie było tak nudno.Odwiedziny u mamuni , potem u teścia ,obiad itd..jak co tydzień w niedzielę.Tak bym chciała mieć choć jeden dzień dla siebie.Na razie nie da się.Dobrze ,że mają mnie ,a ja ich. W realu znajomi śmieją się ze mnie , mówią że tak nie można,że muszę coś dla siebie.Ja o tym wiem,ale nie mam czasu. Życzę dobrej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Przyjaciółki👄 DORCIA! Najważniejsze,że Mama czuje się dobrze , ma to odbicie w Twoim samopoczuciu. A pierożki , też mam takie miejsce gdzie mogę kupić ...są prawdziwe domowe. Dorcia przy spotkaniu z Anulką , były by łzy w oczach , a nie rozczarowanie jestem tego pewna. Miałam takie dwa spotkania i historia się powtórzyła. Wyobraź Sobie,że z Lonią nie mam żadnego kontaktu. Pisałam do niej i dzwoniłam też , na razie cisza. Mam nadzieję,że u Niej jakoś się układa. Dzięki za liściki Dorcia, jeśli masz możliwość nie rezygnuj z pracy, no powiedz dlaczego masz siedzieć w domu , czasu wcale nie będziesz miała więcej , wiem to ze swojego podwórka:) Ja życzę Ci zdrowia i pomyślności. Hej. 1 2 3! No cóż tak to w życiu bywa ,że jeżeli ktoś potrzebuje od nas pomocy staramy się być zawsze kiedy trzeba. Twój teść jest szczęśliwy,że ma Was blisko i może liczyć na odwiedziny i pomoc❤️ to wielka sprawa. W takich sytuacjach nie myślimy o sobie bo niesiemy ulgę innym. Odnoszę wrażenie, że jesteś energiczną kobietą i doskonale sobie radzisz ze wszystkim👄 DALIDA! Jeżeli będziesz znała termin następnej walki Syna proszę daj znać. Jedną oglądałam ...ale były emocje , pamiętasz????? Ciąg dalszy w następnym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Też zdarzało mi się ,że napisałam dużo i poszło w eter:) Dziewczyny. Zabraliśmy znajomych i wyskoczyliśmy do wspomnianego Ciechocinka. Piękne miasteczko, dużo dywanów z kwiatów i mnóstwo ludzi. Oprócz spaceru była kawiarnia , a w niej lody, kawa inne picie bezalkoholowe no i ha ha TAŃCE , zaliczyliśmy popołudniowy ..fajf:) Zadałam sobie pytanie dlaczego nie jeździmy tam częściej????? to jest naprawdę blisko. Naprawię ten błąd:D MARYLKO! Koniecznie trzeba powtórzyć wizytę , wpadniemy w to miejsce o którym piszę:D musimy naprawić ten błąd. Wyobraź Sobie,że nasz znajomy z breloczkiem i słonikiem był dzisiaj znowu:) podchodził do stolików gdzie były same Panie. Zaczynam podejrzewać go o nieuczciwość. Myślę,że wizyta w rodzinie była miła. To prawda co napisała DORCIA to cudowne mieć blisko rodzinę❤️ ANULKA! czuję wróci zadowolona , wypoczęta i z zapałem do prasowania :D:D LIVIA! Odgrażała się:D,że w poniedziałek wraca na swoje pielesze. LIVIO jak to możliwe nie spiesz się , zadbamy o ogród, pomożemy M w podlewaniu:D Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Zz moment wychodzimy na rehabilitację.Mamy blisko,idziemy spacerkiem.Mama ma trochę ruchu.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DORCIA! Nowy tydzień nowe obowiązki. Zaczynasz rehabilitację z Mamą, ja też od dziś mam zabiegi na bark. Idziecie sobie spacerkiem , jeszcze nie ma gorączki , rzeczywiście dla Mamy bardzo wskazany, do tego ma Ciebie przy sobie❤️ Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! Pierwsze koty za ploty:) zabiegi mam za sobą oby tylko pomogły. W waszym Wagoniku konduktor ma dzisiaj luzy. Pasażer jeszcze w podróży lub zajęte innymi obowiązkami. Jest okazja dokonuje generalnego sprzątania:D. Wietrzę , odkurzam, pomyślałam też zaopatrzeniu ...warsowego barku. Przecież 17 PINZESSKA staje na ślubnym kobiercu:) szampan musi być schłodzony :D Myślę o Was i mocno pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RixoN
dojrzałe kobiety sa najfajniejsze wiedza czego chca -------- Biura Nieruchomości Rzeszów Mieszkania www.iangroup.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Słońce już traci swój jasny blask, to znak, że dzień pożegnać już czas. Więc nie wypada nic innego, jak życzyć wieczoru miłego. Księżyc ma już niebo w swej mocy, więc życzę dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany, dla mnie teraz właśnie słońce świeci.Witam Wszystkie Panie.Dzisiaj u mnie rewolucja ,przemeblowanie, dlatego nie jechałam wagonikiem.Kable już podłączone, wszystko działa mam nadzieję.Szalony dzień od poniedziałku , ale tak właśnie lubię , żeby coś się działo . Bo jak nie to dziwne myśli po głowie chodzą. Livi jeszcze nie ma ,jak widzę. Globusiku , kiedy następne zabiegi? Życzę zdrowia. Dorcia przykro, że byłaś dziś sama ,tak wyszło.Pozdrawiam serdecznie. Dalida , Maria buziaczki. Taka nie pozbierana jeszcze jestem po tych pierestrojkach.Jestem z Wami .Lecę robić kolację.Może placki ziemniaczane? Tak na noc wiem że nie wypada,ale wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Zostałam u siostry na noc i przywiozłam ją ze sobą. Jutro rano idziemy do Mamy. Sorry , nie piszę więcej ale nie wypada zaniedbywać gościa. Buziaki :) Odezwę się potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora,dobrze że Twoja mama ma rehabilitację.Mój S ma 17 lat.Wiek tu nie jest ważny ,ale rehabilitacja po złamaniach,każdemu potrzebna.My nie dostaliśmy nic, po tylu miesiącach bezruchu.Działamy sami.Bez łaski,wszystko co potrzeba i tak robię na własny rachunek.To ok.że mnie stać,ale wiele ludzi czeka w kolejce miesiącami.Żal.U nas ,o każde skierowanie na badania trzeba żebrać.Taka smutna prawda.Kiedy to się wszystko zmieni? Może za życia moich dzieci,ale mego? Trzeba mieć zdrowie żeby chorować.Oby tego nie doświadczać. No ,ale placuszki prawie gotowe, wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was. Wrocilam cala i zdrowa ale czy wypoczeta ? Fajnie tam mamy bo spotykamy sie juz od kilku lat w tym samym gronie i to prawie jak rodzina :D Livia pewnie jesze u Wnusia . Dorcia mam nadzieje jak sie spotkamy to tak jak Globusik napisala bedzie cudownie, nie bardzo rozumiem dlaczego mamy sie rozczarowac. Z utesknieniem tez czekam na nasze spotkanie na Helu mam nadzieje, ze mnie nie zawiedziecie. Pozdrawiam caly nasz Wagonik i pedze do lazienki...... SPA. Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam zaległości w czytaniu.Cieszę się ,że wszystko w porządku w naszym wagoniku. Globusik jestem za Ciechocinkiem:) Mam nadzieję ,że spotkamy się też u mnie . I na Helu :) Dobrej nocy dziewczyny. Spotkania w realu nie rozczarowują , wręcz przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie , ściskam Was z rana. Ja poszłam spać z kurami ,a tu tyle się działo:) Musze poczytać listy bardzo dokładnie. Teraz zapraszam na poranną kawę. Dziewczyny oby nie przechwalić:D!!!! ale tak czuję jak by pierwszy zabieg wniósł coś dobrego. Zabiegów ma 2 po 10 razy każdy. Chodzę codziennie , mam bardzo blisko. Pozdrawiam. Idę ułaskawić kota , siedzi na balkonie i woła swoją koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Żebyś Ty wiedziała jak ja lubię takie pierestrojki , to jest prawdziwe co napisałam. Boje się zaczynać , ale efekt końcowy zawsze cieszy. Wielka szkoda,że nie załapałam się na placuszki, ale nic to ...całe życie przed nami. Baaaardzo się cieszę , Syn wraca do zdrowia , ponieważ jesteś niezależna od nikogo zrobisz to co potrzeba bez żebrania o skierowania. Przyznam Ci się,że ostatnio byłam tak mile zaskoczona zachowaniem lekarza ...zastanawiałam się czy to aby ten sam MEN. Przeważnie zaczynał rozmowę takim oto stwierdzeniem ...to i tak nic nie pomoże:) Ale co tam życzę zdrowia Panu Doktorowi. ANULKA! A co tam , co nie wypoczęłaś na wyjeździe to :D dowypoczniesz:D w domu. Wdychanie powietrza nad wodą to jest to:) DALIDA! Od dzisiaj chyba na urlopie , odpoczywaj i nawet nie ruszaj palcem:D DORCIA! Jak Mama zniosła pierwszą rehabilitację???? czy codziennie będziecie chodziły??? Pozdrawiam. MARYLKO! Ot niespodzianka dla Mamy , zawitasz do niej dzisiaj z niespodzianką w postaci drugiej Córki. Dla Ciebie taki wyjazd to też rehabilitacja. MARYLKO! co się odwlecze to nie uciecze , mówi przysłowie.Ciechocinek zaliczymy:) LIVIA! Nie daje znaku ,niebawem pojawi się w Wagoniki cuś tak czuję:) Dobrego dnia dla wszystkich i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry .Miłego dzionka Wszystkim. Po przemeblowaniu siedzę w nowym miejscu.Bardzo blisko okna,mogę przyglądać się światu. Mój S na górze ma lekcje. Znowu pisze sprawdzian z matmy.Pan nie odpuszcza.Jeszcze 2 dni nauki . W piątek już nie będzie miał zajęć.Hura i wakacje.Ja to przez te pół roku szkolnego sama czuję się jak uczennica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ja wybieram się na zabiegi. Pogoda nie pewna?? 1 2 3! Ja w tym roku zdaje maturę:) Wnuk wczoraj miał egzamin zawodowy piętnastego ostatni. Zdaje egzaminy , ale żadnych wyników nie zna. Uważam,że jest bardzo meczące dla młodzieży. Jeszcze raz miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! W poprzednich listach wtrąciłyśmy kilka zdań o możliwościach rehabilitacji. Aż muszę się podzielić moimi odczuciami z tego co na in plus zaskoczyło mnie w ośrodku do którego chodzę. Cisza, nie ma kolejek , personel uśmiechnięty i życzliwy. Wczoraj myślałam,że może to jakiś wyjątkowy dzień, o dziwo dzisiaj taka sama historia. Po przyjściu za chwilkę pacjenci są już w kabinach , a młoda dziewczyna recepcjonistka niemal że podprowadza pod gabinety szukających danych zabiegów. Zachwyciłam się tym co przecież powinno być NATURALNE w życiu. Chyba nastąpi zmiana pogody , słońce poszło odpoczywać, zastąpił je wiatr:). Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z okna oglądam myślę,że koniec roku w Przedszkolu. Oj będzie bal:) grill już dymi , kucharz w ogromnej białej czapce i roześmiane dzieci:) Muzyki jeszcze nie słyszę:D Widzę też Panie Przedszkolanki ... coś wydaje mi się ,że MARYLKA zawitała do dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W pokoiku, na kanapie przedszkolaczek sobie chrapie. Śpi już długo, odpoczywa aż tu mama jego wzywa: Wstawaj śpiochu mój kochany, bo żeś przecież nieubrany. Wstań - dodaje jeszcze Ola - - bo się spóźnisz do przedszkola. Ten wierszyk dla moich MAŁYCH PRZYJACIÓŁ z za miedzy:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem, 1 2 3 Dobrze jest zrobić przemeblowanie .Zawsze inaczej dom wygląda, czasami nawet lepiej niż przedtem,Fajnie - niedługo koniec roku szkolnego- syn odpocznie , Ty też.Jak nauczyciele przychodzą do domu - musi być stale porządek :0 Globusik , myślę, że najperw Ty zjawisz się u mnie :0 Mamie faktycznie zrobiłyśmy niespodziankę -spa dla Mamy, Mycie włosów i loki.Wspólne gotowanie obiadu, potem kawa, ciasto . Posprzątałyśmy i potem już same na miasto, po sklepach no i do herbaciarni .Odprowadziłam siostrę na dworzec. Telefon od c.- jesteś Mamo w domku? Wpadamy na kawkę. No i następni goście.Zrobiłyśmy Globusiku domowe przedszkole w ogrodzie:D Cztery wnuczęta, pies, córka, synowa i ja. Po kolacji rozeszły się do domu.Wesoły dzień- ja padnięta, pies też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:D Wagonikowa Agencja Prasowa donosi: o godzinie 19,30 nadejszła :D mała chmura , zaczął kropić deszcz i powoli się rozkręcał , była taka ulewa ,że nie widziałam ulicy .... przysłowie mówi ....z malej chmury duży deszcz:D MARYLKO! Jutro odpoczniesz , a co dobrego zrobiłyście Mamie to ona tylko wie. Jest elegancką Panią. U Ciebie zjawię się na pewno może też zorganizujemy przedszkole:) Do zobaczenia jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorem moje kochane słuchaczki. Mario ta pierestrojki to w mojej firmie były ,niestety nie w domku,chociaż mam piętro wyżej.Jestem tak usytuowana, że dom i pracę mam w jednym budynku.Wystarczy zejść na dół.Ale powiem Ci ,że wyuczony mój zawód , jest taki jak Twój.Pracowałam z dziećmi przez parę lat ,ale los dał mi inne zadanie.Chciałam pomóc mężowi .W dzieciństwie brakowało mi rodziców.Nigdy nie mieli czasu dla nas.Obiecałam sobie,że moje dzieci nigdy nie będą biegali z kluczem na szyi .Miałam do tego warunki, żeby im to zapewnić.No i tak pokrótce mówiąc, udało się poniekąd.Jestem tu w zasięgu, przez cały czas. Globusiku cieszę się ,że masz tą rehabilitację .O warunkach ,jakich piszesz ,jestem zdziwiona,ale i pocieszona.To dobrze,że to Leśna Góra z Na Dobre i na Złe.Całuski. Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Kochane 🖐️ Najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś ofiarować to pomyśleć o nim... Bo wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli..." Pozdrawiam i 👄 przesylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×