Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Przeszłam na google chrome , zobaczę czy będzie lepiej. Jutro nowy dzień zaczynamy od analizy co by tu i jak jeszcze coś w sobie zmienić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Usiadłam tu coby odpocząć. Masz rację, na pełnych obrotach. Słowo daję, nie pamiętam już kiedy byłam w kinie. Za to mój S był dzisiaj z klasą na Bitwie Warszawskiej. - Bez kitu mamo, to jakaś komedia? To film mówiący o czym? - Nuda mamuś, ten wątek miłosny wszystko zepsuł. Recenzja młodego człowieka. Dwa zdania i to na nie. Jak facet , oczekiwał mocniejszych wrażeń. Mój cień teraz ojca zaopatruje. Muszę szykować kolację, nie mam pomysła, więc tradycyjnie, chlebek i coś tam. Dobrej nocki, śpijcie długo. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus masz fajną kolezankę, że zaprasza Cię do kina. Miłe wrażenia, rozrywka i teraz Ty możesz porozmawiać z Cieniem:) Niech On Ciebie posłucha ... Livio zdanie z tego filmu to święta racja. To my się zmieniamy, żeby dogodzić całej rodzinie. Kobieta nigdy nie ma czasu dla siebie, zawsze jest coś ważniejszego...do zrobienia. Dużo można o tym mówić. Livio ten temat jest jak morze:) 123 lepiej już się czujesz? Luna co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff dopiero odrobiłam syzyfy,teraz odpoczywam. Za chwilę z piesem na spacer i koniec dnia. Globusiku pytasz czy po zabiegu czuję się lepiej, otóż jak do tej pory to totalna katastrofa,poczekam na następną ..... wiesz co! Jak nie będzie lepiej wykonam tel z zapytaniem co dalej i dlaczego tak jest. Fajną masz koleżankę,a coś o tym filmie słyszałam.Jak znajdę chwilkę obejrzę w necie. Marylko u mnie nic nowego,ciągle to samo.A co u ciebie? jak twój S się ma ? pisałas że się żalił do ciebie. 123 ty na obrotach ja również,umyłam dziś w pracy 25 okien i do tego normalne sprzątanie.Nawet nie miałam czasu pomyśleć czy jestem głodna. Livio w pełni przyznaję ci rację,chociaż mam takie dni że siebie stawiam na 1 miejscu a reszta na końcu po prostu potrzebuje tego żeby podbudowac swoje ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dosiadam do Ciebie MARYLKO! Witam wszystkie koleżanki. Obawiam się ,że będę dzisiaj na NIE. Coś siedzi mi za skórą :) i próbuje zdenerwować. Najlepszy lek ...KAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABINIEC - WITAJ!! Czytam Was,co wczoraj :( jestesmy mrówkami w mrowisku - zamy doskonale swoją rolę,a jak diabelnie trudno z niej się wycofać !! Zapytajcie mrówki.Tyle,że ona nie myśli - robi swoje. mrówka jest szczęsliwa.ktoś wgrał nam program - jak działamy zgodnie z nim -wszystko jest ok.Byle za wiele nie myśleć. wybaczcie Nieraz któraś się zbuntuje,pomyśli o sobie - tyle,że to rzadkość. A może jesteśmy w wielkim mrowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
nie chce mi sie zyc juz nie mam na to sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa mrówek wita Was serdecznie. Zapraszam na koktajl dobrego samopoczucia. Samo zdrowie: banany, malinki, truskawki i jogurcik. Wypijmy do dna. Miłego dnia, kobietki. Muszę popracować.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Byłam w podobnej sytuacji. W rozmowie z lekarzem zadawałam pytania dlaczego odczuwam jeszcze dolegliwości. Wiesz co mi odpowiedział.... bo to tak jest jak z reperacją samochodu. Jest naprawiony , będzie jeździł ale już nigdy nie będzie taki jak przed naprawą. Minęło kupę lat , a ja wciąż pamiętam tę ....wątpliwą pociechę. Tak naprawdę myślałam,że u Ciebie jest wszystko OK. Może potrzeba jeszcze trochę czasu i zapomnisz o wszystkim.OBY TAK BYŁO. MARYLKO! Na wiosnę odbijemy sobie kino ,kawiarnię i spacer. Wstąpi w nas nowy duch. Przegonimy życiową szarzyznę.Trzymaj się mocno. LIVIO! Co masz w zanadrzu na dzień dzisiejszy. Przychodź na poranne spotkanie , bez Ciebie pusto i głucho:) 1 2 3! Od dzisiaj zaplanowałaś ...zmiany .... wprowadzaj je stopniowo:D a póki co wpadnij na kawę. Ja mam plany odpracować dzień wczorajszy:D Oczywiście syzyfy. Czy kiedykolwiek się skończą????? Spokojnego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO:) 1 2 3! MARYLKO! LUNA! Każdego dnia dbamy o nasze mrowisko. Zapracowane, zaganiane , zamyślone. Bywa, ze ....but próbuje go rozdeptać .... jak w piosence Edyty Gepert. Nie poddajemy i nie poddamy się. Taka jest siła w kobietach. Wielkie serce ❤️ dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jak można Cię nie znaleźć. Jesteś widoczna :D tylko moje oczy takie zamglone. Witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam! Niby mam wolne a tysiąc spraw na głowie. Livio jesteśmy mrówkami,masz rację. Globusiku zobaczymy jak długo ten samochód pojeżdzi,zanim znowu trafi na warsztat,coś to kiepsko widzę. Uwierz mi, o tym nie da się zapomnieć bo co miesiąc samo o sobie daje znać, aż żyć się odechciewa. Zobaczymy czy coś się umniejszy. Marylka i 123 zapracowane. Piękną pogodę mamy,słonecznie i do 15 st. Pozdrawiam was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lunka, właśnie o Tobie myślałam. Ja to nie mam powodu narzekać, że się przepracowuję w pracy. Psychicznie jestem czasami zmęczona bardziej niż fizycznie. Mówisz 25 okien? Masz jakieś ściągaczki do mycia czy coś? I niektóre kobiety rozpaczają jak muszą wymyć trzy okienka... Odpoczywaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MRÓWY:) Jak u Was??? ja w amoku działania. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dobrze, że Cię zastałam. Jak tam, przegoniłaś złego intruza, tego co to od rana Ci za skórą siedział? Co porabiasz? Od rana nie mogę pozbyć się pewnej piosenki, która siedzi w moich myślach i ciągle ją nucę . Stokrotka rosła polna, a nad nią szumiał gaj, zielony gaj... Jak ja nie cierpiałam tej piosenki, nie wiem dlaczego za mną chodzi. Na podwórku jest całkiem przyjemnie. Słoneczko zagląda mi do okna. Ogólnie, fajnie jest. M pojechał po towar, nie szybko wróci, w pracy luzik. I co najważniejsze mam na dzisiaj obiad. Kapuśniaczek z kwaśnej , swojskiej kapusty, uwielbiam i zapraszam jeśli ktoś lubi. Do tego zastało ugotować ziemniaczki i polać smażoną cebulką. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! U mnie pogoda zupełnie inna. Na termometrze 7 stopni , ale od rana pochmurno.Niebawem będę palić światło. Wyobraź Sobie,że rano czułam się tak jak bym miała za sobą traktor. Ja parłam do przodu , a on do ciągnął do tyłu. Wkurzała mnie ta próba sił. W końcu zwyciężyłam. Założyłam świeżą pościel , zdjętą uprałam. Odkurzyłam i poprasowałam. Uffff ale dużo za mną. Ponieważ mam obiad ...krupnik na żeberkach .... /nawet już zjadłam/ zrobiłam małą kawę , z dzbankiem i kubeczkiem w ręku usiadłam w Warsie iiiiii zobaczyłam Ciebie:) Podrzuciłaś mi pomysł na jutrzejszy obiad. Kapuśniak z kiszonej kapusty bardzo lubię. W ogóle w okresie jesienno zimowym kiszona kapusta u mnie króluje przede wszystkim w postaci surówek.Oboje z M bardzo je lubimy. Dobrze,że napisałaś iż nie lubisz piosenki o ...stokrotce ... chciałam Ci podesłać do wysłuchania. Może dlatego jej nie lubisz ,że była bardzo często śpiewana w szkołach a nie mówiąc już o wycieczkach czy biwakach. Moja nielubiana to ... o mój rozmarynie .....:D Jutro wybieram się po zakupy. Miedzy innymi po słoninę żeby zrobić smalec ze skwarkami. Bardzo lubię ziemniaki , wszelkiego rodzaju kluski polane tłuszczem ze skwarkami. Domowy swojski najlepszy obiad. Smacznego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a może mała przerwa? Kawy byśmy się napiły,mrówki też odpoczywają. 123 lubię kapuśniak,ja dziś serwuję naleśniki rolowane z hmm parówki,papryczka ser żółty,ogóreczek korniszony. No i do tego lodowa. Też zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA:) Coś w tym jest , mając wolne nie znaczy ,że ma się wolne:D Wyłazi:) tyle spraw z którymi coś trzeba zrobić. Wracając do naszego samopoczucia może rzeczywiście potrzeba czasu na zdecydowaną poprawę.Niech cierpliwość będzie nagrodą. MARYLKO! Wpadnij wieczorem , napisz jak słodkie maluszki się mają. Czy potworzyły się już pary sympatii. W przedszkolach tak często bywa. LIVIO! Wspomniałaś o być może bogatym Mikołaju. Przygotowuj buty:). Ja mam kłopot moje się rozwaliły i nici będą z Mikołaja. Kurczę jak bym nie stanęła cztery litery zawsze z tyłu będą:D Babki nie do wiary , ale mam wolny czas. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LUNA! Nie ma to jak mała przerwa:) i choć króciutkie spotkanie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, to pisz do Mikołaja i proś o nowe buty. Mikołaja warto prosić nawet na bogato może być. Mąż zadzwonił z trasy i kazał mi na niebo popatrzeć. Zachód słońca i piękny księżyc. Nic nie widzę, bloki zasłaniają. Jakiś romantyczny się zrobił. Livio, Marylko, wpadajcie do wagoniku takie pyszności mamy. Hej. Jeszcze pól godz i zmykam. Dzisiaj po raz kolejny będę usiłowała kupić oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Będę pisać list , ale cuśśśś mam nikłą nadzieję:( odgrażał się,że podrzuci mi rózgi:D Moja droga taki telefon to podane uczucie na dłoni❤️ super. Usiądź zamknij oczy a wszystko zobaczysz w wyobraźni. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Nie zauważyłam,że piszesz o kupnie oświetlenia. Na przekór wszystkiemu nie jest to wcale łatwa sprawa. Można dostać oczopląsu od nadmiaru lamp , lampeczek itd. Bądź zdecydowana na jakiś model wtedy będzie łatwiej. Życzę powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Rózgi? Mogą się przydać. Rzecz bardzo przydatna w gospodarstwie domowym. Będziesz mogła ich używać wedle potrzeby i wydzielać razy, jak Ci ktoś podpadnie. No i po moich zakupach. Przekręcałam już klucz w zamku jak się natrafił spóżniony klient. Prosił tak bardzo, że nie potrafiłam mu odmówić. Teraz mam dodatkową nadgodzinę. Sklepy już zamknięte. Czasami tak jest. Siedzę pól dnia, nikogo nie ma. Jak zamykamy, to zbiegają się jak do pogotowia ratunkowego.Trudno, mój zarobek, a oświetlenie? póki co wisi żarówka. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki. Pełnia księżyca. Obejrzałam go dokładnie. Piękny. Co by mi tylko nie zaszkodził. Naświetlił mnie. Odpoczywajcie, moje mróweczki. Idę wypróbować nową hydraulikę pod prysznicem, w innej pięknej oprawie. Mam nadzieję, że zadziała. Do jutra, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też mówię dobrej nocki:D Przy pełni księżyca nie mogę spać , oby dzisiaj było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Pełnia Księżyca - niektóre istoty zamieniają się w potwory:( Gorzej jednak,jak pełnia mija - potwór nadal aktywny:(:( Muszę sobie ulzyć. Jak godnie i spokojnie przetrzymać klimakterium u faceta?? Okres klimakterium nie mija,jakby się pogłębiał. Dziewczyny - doradzajcie,bo robię się już całkiem bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×