Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam:) Zapraszam na małą czarną. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku życzę wam szerokiej drogi,i pomalutku,lepiej zajechać godzine pózniej. Zaspałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku szczęśliwej drogi. Wracajcie cali i zdrowi. Pozdrowienia dla M. Luna zaspałaś? Biegnij do pracy, wagonik podjedzie do Ciebie z blondi. Droga Marylko, czyżbyś podjęła już decyzję? Miłego dzionka, odpoczywaj. Livio pozdrowienia dla C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pospalam sobie dzisiaj :) Z przyjemnoscią wpadam do wagonika na kawę. Globus szerokiej drogi bez korków i wracajcie szcześliwie. Lunka miłej pracy. Livia wyczekuje miłego gościa. 123 a Ty dziś w pracy? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapowiedział 0 tak było. c.przyjechała wczoraj po 11-tej :) Jest fajnie.. luz - przecież to "SWÓJ" :D będę wpadała do Wagoniku,trochę mniej bo wiadomo - miłej soboty,mało roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Ja w pracy. W sumie muszę odsiedzieć swoje, klientów i tak nie ma. Wszyscy zaganiani. Jedni wyjeżdżają, drudzy przyjeżdżają jak przed Świętami. Do sklepu spożywczego wejść nie można, tłumy. Taki jakiś smutny dziś dzień. Pochmurno. No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pochmurno. Jak muszę siedzieć w pracy to świeci słońce, Niesprawiedliwie :D Byłam u mamy. Teraz kończę obiad, Miłego popołudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czas odpoczynku, przez chwilę. Młodzieńcy po obiedzie porozchodzili się, a mnie czeka ręczna zmywarka. Młodszy S znowu wybiera się na Połowinki. Dzisiaj w nocy nie będę czuj czuj, czuwaj. Uodparniam się. Jak starszy wychodził to nie tak się martwiłam . Może zapomniałam już jak to było. Globusik pewnie już dojechał. Odpoczywajcie miłe panie. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam się z Wami wieczorową porą. Sama w domu jestem odpalam odkurzacz. Pan remoncik właśnie wyszedł. To chyba już koniec. No może jeszcze ze dwa dni. Koszmar. 60 dni minęło. Jest dobrze. Raz, dwa, trzy i do roboty. Śpijcie spokojnie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Wszystko dziś było spóżnione,razem ze mną. Stres bez końca,nie lubię jak zaśpię,bo wtedy cały dzień wywalony do góry nogami. Dziewczyny,umyłam część okien w domu. Zrobliśmy zakupy,kolacja ugotowana i zjedzona. Teraz relaks z kieliszkiem dobrego alkoholu. Melancholia nas nachodzi,myślę że ma to związek z nadchodzącym Świętem. Globusiku trzymcie się! Dziewczynki pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Marylko piję z tobą kawę.Ale dziś pospałam. Zapraszam was na śniadanko. U nas dziś pochmurno,ale ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Zapraszam na drugą kawę. Byłam na spacerze, jaki ruch samochodów w pobliżu cmentarza, najlepiej chodzić piechotą. Myślę jak Globus sobie radzi .Niedobry to czas na podróże . Miłego popołudnia babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko a ja dziś w domku siedzę, mam lenia,nic mi się nie chce. Wypogodziło się, byliśmy na małym spacerku i to wszystko. Kawkę chętnie wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Od rana na pełnych obrotach jestem . O 8 rano byłam już na cmentarzu . Zawiozłam kwiaty i wiązanki. Pomyślałam sobie, że ludziska jeszcze śpią to będę miała gdzie zaparkować. Chyba wszyscy tak myśleli. Oblężenie. Szczęśliwie mi się udało jakoś to pozanosić. Od jutra ulica dojazdowa będzie zamknięta, dlatego dziś wszystko zawiozłam. Pozdrawiam Was kobietki. Jutro do pracy, muszę chwilkę odsapnąć. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też spędziłam popołudnie w domu. Zrobiłam przegląd w szafie z ciuchami. Przygotowałam kukiełki z papieru do pracy. Nawet chciałam wybrać się na spacer ale tak szybko zrobiło się ciemno. Trzeba znowu przyzwyczaić się do zmiany czasu. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie zaspałam,byłam z piesem na spacerku. Dziś na 9 do pracy,więc mam jeszcze trochę czasu. Miłej pracy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Co porabiacie? Może wieczorna kawa ? Może być blondi:) Szkoda Luno, że tak daleko ode mnie i Globusa będziesz mieszkać. A już myślałam , że zrobimy spotkanie w wirtualu... Byłoby fajnie. Ale pomarzyć można o spotkaniu pod kasztanem u Livii. Zapraszam na pogaduszki, jak macie czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś muszę coś mocniejszego łyknąć,ciężki dzień miałam. Telefon od ex Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marylko. Piszesz o spotkaniu,dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych.Jestem charakterna,jak coś sobie postanowię to dążę do tego! chętnie bym was poznała,sądząc po postach nie zła paczka by z nas była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luno sorry,że mnie nie bylo. Piekłam jabłecznik z budyniem Rozwód miałam w lutym. Co do naszego spotkania wszystko jest mozliwe.Trzeba tylko chcieć. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z rana ja robię kawę:) C.wyjechała wczoraj.Jutro do pracy ponadto zawsze myslimy o najlepszym dla niej - ominięcie tłoku.A dziasiaj będzie siędziało .. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio dzięki za kawę. Dobra , akurat piję:) Stawiam do niej jabłecznik z budyniem. Częstujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×