Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku dzięki, właśnie tego mi trzeba.I jeszcze ta muzyka. Rozmarzyłam się na dobre. Livio zapodałaś temat, nie ma co. Wracam do garów. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna wpadaj w temat. Pisz o swoich marzeniach. Co porabiasz wieczorową porą? Ciemnica. Nie wiadomo co ze sobą zrobić. Iść już spać? Na to wygląda. Po pracy nie wiele można już zdziałać. Wymówka - ciemno. No to ja lecę. Coś tam jeszcze wynajdę sobie. Jak pójdę, to Wy przyjdziecie. Jak zwykle potem będę żałowała. Niestety mój kompa jest dwa pięterka niżej. Dobrej nocki życzę. Ps. Ostatnio wyprowadziłam się na górę, co by trochę pospać i odpocząć od chrapania mojego M. W nocy uciekałam stamtąd szybko. KTOŚ chciał zabrać mi kołdrę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Padam z nóg,mój 12 godzinny dzień pracy się w końcu zakończył,mam dosyć. Zrobiłam szybką kolację,zjedliśmy, teraz tylko pozmywać gary. Najpierw muszę trochę oddechu złapać. Marzenie moje to, mieć tak dużo pieniędzy żeby pomagać biednym ludziom. Tam gdzie głód,nakarmić,tam gdzie bezdomni zapewnić im dach nad głowa,gdzie choroby pomóc w leczeniu tyle ile się da. To moje marzenia!!! Globusiku nie ma to jak swój kąt,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Swój kąt zawsze jest największy i najcieplejszy:) Twoje marzenia piękne. Widzisz tak to jest w życiu , że Ci co mają dużo kasy budują jachty , po kilkanaście posiadłości , otoczeni luksusem żyją w innym świecie. Ja dzisiaj też popracowałam , bardzo smakował mi odpoczynek. Kolejny dzień śmignął. Dobrej i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziewczynki kawa gotowa,stoi na podgrzewaczu,proszę się częstować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś idę na 9 tą. Pasowanie na przedszkolaka. Częstuję się kawką. witam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. LUNA! Kawa bardzo mi potrzebna, jeszcze jestem zaspana.Dziękuję. MARYLKO! U Ciebie dzień świąteczny :) czy gala już przygotowana:)? Do mnie również dotarła mgła. Widzę szarość. Mimo wszystko wychodzę po zakupy. Miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobitki. Kawa i faja przy mnie..no i Wy.Wyciąg działa w wagonie,więc dym Wam nie przeszkadza. zresztą przyzwyczajone jesteście,lokomotywa węglowa kopci jak diabli. Pięknie piszecie o marzeniach. Ja już nie marzę...często spełniaja się jakieś wykoślawione:D A dzisiaj dla mnie dzień wyjazdu do Wielkiego Miasta. Jakieś pół roku temu,przez NK znalazła mnie dawna znajoma z pracy. Nie widziałam jej jakieś 20 lat.Umawiałam się z nią na spotkanie,jak ta sójka.. a dzisiaj wreszcie mamy się spotkać. Ciekawa jestem wrażeń.Od dawna unikałam spotkań z kimkolwiek,zrobiłam się samotnicą....... zobaczymy,podzielę się wrażeniami. Dnia miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przyjemnego spotkania. Proszę potrząśnijcie mną. Siedzę i myślę. O czym????? nie wiem:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku też czasem tak mam,natłok myśli w sumie nie potrzebne a i tak się same nasuwają. Marylko dziś trochę lużniej w pracy,to dobrze. Livio powodzenia! 123 u mnie też fajny dzień się zapowiada,choć wczoraj najpierw słonce,potem deszcz. Całuski dla was i pozdrowionka. Wybywam do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to znowu ja. Globusiku, śniłaś mi się dzisiaj. Dzwoniłam do Ciebie. Przekazałam Ci jakąś wiadomość, już nie pamiętam jaką . Takie to zagmatwane, jak we śnie. Ty mi odpowiedziałaś, że pan Globus jak to usłyszał, to upadł z krzesła z wrażenia. Muszę sobie przypomnieć co Ci powiedziałam. Livio, mam nadzieję że dzień będzie miły. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam jestem już po obiedzie , piję kawę. LIVIA na spotkaniu , MARYLKA na uroczystości , LUNKA w pracy 1 2 3 tyż:D. 1 2 3! Ale to musiała być bomba ta wiadomość:D ,że mój Cień spadł z krzesła.Jak wróci z pracy powiem mu. Może śniło Ci się ,że WYGRAŁ w TAMTO :D:D w TO TO na pewno nie:) Jestem po zakupach , gary brzęczą w kuchni zaczęła się normalka! Zostałam skarcona przez moją kochaną siostrę. UWAGA była z córką na króciutkim spacerze w parku , czuje się znacznie lepiej. Po powrocie nie zadzwoniłam i dostało mi się ❤️ już naprawiłam błąd. Bardzo się cieszę z ogromnej więzi miedzy nami i lepszego zdrowia. Tak jak wspomniałam gary brzęczą a ja podbudowana włączyłam kompa na ...wrzutę ...wybrałam muzykę i dalej do pracy. Do zobaczenia jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Globusiku, że siostra pomalutku dochodzi do siebie. Ma w Was wsparcie, to bardzo ważne. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej, tego jej z całego serca życzę. TO . TO , na pewno nie było, raczej jakaś sensacyjna wiadomość. Pamięć niby mam dobrą, ale krótką. Ja jeszcze parę minut w pracy jestem i zmykam. W lodówce światło i musztarda. Wpadnę potem. Marysiu jak tam maluchy? Kumały o co chodzi? Pisz. Luna, Livio, piszcie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam !!! Wybudowanie fontanny w Dubaju kosztowalo 218 milionow dolarow. Dlugosc fontanny wynosi ponad 275 metrow, czyli wiecej niz dlugosc dwoch boisk do pilki noznej. Fontanna kontrolowana jest elektronicznie. Włącz głośniki i zrelaksuj sie sluchajac muzyki i podziwiajac pokaz. http://www.youtube.com/watch_popup?v=jD69C0y6_J0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłe Panie w ten piątkowy wieczór przed snem nacieszmy wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jestem już po imprezie .Część dzieci uciekla do mam na kolana. Ale reszta tanczyła i grała na jnstrumentach. Wiadomo maluchy.Wstydzą się ale ogólnie jestem zadowolona. Szefowa chyba też. Podziękowała mi jak poszli rodzice. Na występie był u brata mój przedszkolak z mamą, stary 18 lat dziś maturzysta. jak tan czas leci... Spadam do bankomatu bo nie mam kasy w portfelu. Odezwę się jeszcze jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, niesamowite wrażenie. Cud cywilizacji. Oj cieszy oczy. Dzięki. Marysiu mam nadzieję, że pani dyrektor docenia Twoją pracę i zaangażowanie. Okres próbny mija pod koniec listopada? Mam nadzieję, że przedłuży Ci umowę. Pierwszą poważną imprezkę masz za sobą. Następna choinka? Masz jakąś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam kobitki. Dożyliśmy piątkowego wieczora. Globusiku nie mogę odtworzyć tej fontanny. Dziewczynki ja już zamykam. Padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! A więc było tak jak być powinno. Uznanie szefowej dla Ciebie ...gratuluję. A portmonetkę zapełnisz , konto pełne to najważniejsze:) LUNA! Wielka szkoda,że nie możesz otworzyć przesłanego załącznika. Odpoczywaj i do jutra. 1 2 3! Cień się przyznał ...... już wiem dlaczego bolą mnie 4 litery:) walnąłem na podłogę i do tego lądowanie było twarde:D LIVIO! Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, masaż jak nic potrzebny panu Globusowi. Przesyłam masło do ciała do skóry wrażliwej . Te boleści to poniekąd moja wina. Jak wypowiadam głośno swoje sny to się nie sprawdzają. Szkoda Lunka, że Ci się nie odtworzyło. Piękny widok. Pokazałam dla swojego M, przed chwilą przebiegł tędy. Ale on to już wszystko widział. Zdziwiony, że ja dopiero teraz. No cóż, on mi nie pokazał. Śpijcie spokojnie. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - tak ONI, CI OBCY O NAS MYŚLĄ!!!:D GLOBUS - fontanny oiękne,no coż nasuwa mi się refleksja:) ilu ludziom żyłoby się lepiej? Ale co tam.. Moje spotkanie fajne.Koleżanka jeszcze chudsza i mniejsza niż ją zapamiętałam. W końcu ubaw - Ona poleciala za jedną sprawą do jakiegoś sklepu - ja za inną i się pogubiłyśmy:D Dopiero teraz przez telefono się pożegnałyśmy !!!! Dzień zleeciałłłłłł! Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dziękuję wrażenia piękne, do tego bardzo lubię ten utwór. ❤️ dla Ciebie ode mnie. Siedzę sobie z małą szklaneczką wisky i odpoczywam. Oczywiście z bankomatu wpadłam na godzinkę do wnucząt. Oj ta radość w oczach dzieci jak lecą do mnie z okrzykiem babciu. Nic tego nie zastąpi. 123 okres próbny kończy mi się 30 tego. Mam nadzieję na dalszą pracę no i może podwyżkę. Luno zmęczona kobietko :) Odpoczywaj . 🌻 Livio serdeczne dzięki, dawno tak się nie śmiałam ...🌻 A w ogóle dziewczyny : wszystkie zasłużyłyśmy na relaks w spa. Dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jako pierwsza zrobiłam dla nas kawkę. Dla każdej taką jaką lubi. Jak wstaniecie to proszę się częstować. Ja już pomykam do pracy,miłego dnia. Baj baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DROGA LUNO WITAJ:) Witajcie wszystkie Koleżanki. Każdego ranka podróż Wagonikiem daje mi radość , do tego kawa, listy do przeczytania i uruchomiona wyobraźnia. MARYLKA jeszcze w łóżeczku, LUNA planuje dzień pracy, 1 2 3 szybka jak każdego ranka biegnie do biurka, LIVIA zeszła z góry porozmawiała z pieskiem i czeka na miejsce przy kompie:) Poranny humor i śmiech daje mi kopa na cały dzień. Tak jest dzisiaj. LIVIO prawda ten ...OBCY.... przecież ma skórę nosorożca:D , a nasza koleżanka 1 2 3 bardzo wyrozumiała :D:D proponuje krem do skóry wrażliwej:D:D i masażyk. Mój OBCY jeszcze śpi , regeneruje siły snem. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do kawy proponuję wiersz Pan listopad listopadzie mgły snujesz poematem o świcie o zmierzchu zachodem słońca w pomarańczowej purpurze rozpraszasz horyzont drogą idą za tobą w szarościach stuletnie wierzby w dziuplach uwite gniazda i biesy śmieją się o zmroku czekają na tańce o północy a nocą tkasz z rozświetlonych gwiazd makaty poeta wiersze pisze melancholijne jesienne barwy dawały natchnienie ty zmiennością aury raz deszczem lub słonecznym promieniem wraz z wiatrem szemrzesz o zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - GLOBUSIK -jestem na posterunku.CZUWAM!! Dziewczyny sobie zapewne odpoczywają jeszcze,mój OBCY też jeszcze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W domu cichutko więc siedzę sobie w Wagoniku. Tak myślę,że niedługo będziemy kierować Wagonik na inne tory...świąteczne. W sklepach na siłę przypominają o tym czasie. Niedługo pojawią się ....O HO HOOOOO :D znaczy się Mikołaje.Takim okrzykiem będą nas witać. Póki co wypiłam kawę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×